Diskusné fórum

Stretnutie Subarákov Veľká Javorina

Autor Správy

Re: Stretnutie Subarákov Veľká Javorina

Priatelia, kamaráti, rodina.

Pôvodne som chcel usporiadať tento víkend malé jednodňové stretnutie na Veľkej Javorine, pri spoločnom obede a príjemne strávenom popoludní, prípadne drobnej turistike, kde by sme sa vedeli porozprávať aj o možnosti víkendového zrazu/stretnutia.

Bohužiaľ udalosti a zdravotné okolnosti ma zasa obmedzili, a keďže si zasa o cca týždeň pôjdem ľahnúť do Ružinovskej Nemocnice, chcem využiť čas a zariadiť aspoň najnutnejšie, aby som rodine aspoň trochu pomohol a zariadil nutné, musel som akciu v podstate zrušiť skôr ako bola ohlásená. smile

Každopádne ak bude niekto v okolí Starej Turej, Nového Mesta nad Váhom,.... mať chuť na kofolku či obedik určite si nájdem čas. Rovnako budem priebežne informovať o mojich výletoch do BA, takže aj s ľuďmi z dolných zemí sa viem stretnúť na nejakej tej kofolke napr. V podniku U Štrngáča

-Týmto v podstate je rozhodnuté aj o NEúčasti na valnej hromade kde som Vás pôvodne plánoval nečakane prepadnúť a prekvapiť. smile

Pevne verím že táto akcia nieje zrušená, len dočasne odložená a vrátim sa ku nej hneď ako mi to okolnosti dovolia, vopred ale musím vyhlásiť že žiadnu turistiku absolvovať nemôžem, tak budem držať stráž v základnom tábore, v Holubyho Chate pri BARE.

SUuBARU ZDAR smile smile smile

16.10.2015 22:46

Re: Stretnutie Subarákov Veľká Javorina

Drz sa!

19.10.2015 20:12

Re: Stretnutie Subarákov Veľká Javorina

Guľááááááááááááš smilesmilesmilesmilesmile

19.10.2015 20:43

Re: Stretnutie Subarákov Veľká Javorina

Dufo<br> budiz ti odpustene smile<br> myslim si, ze si jediny, ktoreho nemusim "pucovat" za neucast (samozrejme este Ondreja). V kazdom pripade, hned ako budes fit, ocakavam tvoju pozvanku na holubyho chatu. ako tu uz spomenul nestastnik Peter, gulas tam bol nezabudnutelny.

Takze sa doliec, nech si redy. Nehovorim o turistike (to ta inak co napadlo do prdele, v zivote sme nerobili na javorine turistiku smile ), ale o stave, kedy sa konecne stretneme tam niekde v tvojom kraji.

PS:Peto, je mi s teba nagrc. v slove guláš si dal makcen na L, zabit ta je malo, ty prznitel jeden smilesmilesmile smile

20.10.2015 13:24

Re: Stretnutie Subarákov Veľká Javorina

Brano a to nemoze byt aj bulas (slovo) tak vynimocny ako gulas na javorine smile smile

20.10.2015 21:24
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101