Diskusné fórum

Dovoz Subaru

Autor Správy

Dovoz Subaru

Ahojte, po dlhom hladani a vyberani "noveho" auta padol moj vyber na Subaru Impreza 2.0R, MY2008. Bohuzial ponuka slovenskych bazarov je dost obmedzena preto som sa rozhodol rozsirit hladanie aj za hranice nasej republiky. A tu prichadza moja otazka. Viete mi doporucit osobu/firmu ktora by vedela pomoct s celym procesom hladania, preverenia a nasledneho nakupu a prihlasenia. Ludi ziviacich sa dovozom zo svojho okolia som sa uz pokusil oslovit ale to je len same VW, Audi a Skoda... Vopred vdaka.

25.01.2016 16:46

Re: Dovoz Subaru

Skus JRT.

25.01.2016 19:46

Re: Dovoz Subaru

To bolo prve co ma napadlo po precitani fora. Bohuzial pre nedostatok casu uz vraj dovazaju len nove.

25.01.2016 21:18

Re: Dovoz Subaru

Skúsil by som osloviť toho pána zo Žarnovice (tuším) čo predáva cez Bazoš jazdené dovezené Subaru Odkaz

Doviezol čo tak sledujem určite cez 10ks a pravdepodobne sa mu darí

25.01.2016 21:23

Re: Dovoz Subaru

Ahojte,

od tohoto chalana som aj ja kúpil koncom minulého roka. Síce je z Novej Bane, nie zo Žarnovice, ale to je kúsok.Jednanie korektne a Lego zatiaľ slúži aj keď malé nedostatky sa postupne odstraňujú, ale je to ako s každým jazdeným autom. Autá dováža s Talianska a dokáže vybaviť všetky papiere pomerne rýchlo.

26.01.2016 11:24

Re: Dovoz Subaru

ako individuálnych dovozcov ojazdeniek ti viem odporucit p.Janca z PD (byvaly spolumajitel Subaru PD) - nemam nanho fungujuci tel.,

a potom este udajne www.tomcar.sk

oba kontakty by mali byt seriozne...

snad som pomohol, dajte potom vediet...

26.01.2016 12:14

Re: Dovoz Subaru

Dakujem za rady. Uvedena stranka mi bohuzial nefunguje. A kontakt na p. Janca sa mi tiez nepodarilo vypatrat. Takze hladanie pokracuje :)

27.01.2016 10:26

Re: Dovoz Subaru

možnosť ísť po auto sám nepripadá do úvahy? stačí znalosť nemčiny, príp. angličtiny ktorú už Nemci vo väčšine ovládajú a vedieť na čo si treba dať pozor pri konkrétnom aute. prevozné vybaví autobazár a ušetrené peniaze určite potešia

27.01.2016 22:37

Re: Dovoz Subaru

Ak si myslel ten odkaz odomna tak už je po nom, asi predané Treba vyčkať na dalšiu jeho ponuku.

Alebo zvoliť možnosť ako je spomenuté vyššie. Kúpiť sa dá aj v CZ a teda nehrozí žiadna jazyková bariera a taktiež nikomu nemusíš platiť províziu za dovoz. Ráno vybehneš do CZ a poobede (večer) si doma aj s autom na prevozkách a môžeš vybavovať papiere. Zasa to nie je žiadna veda - dáš urobiť KO+STK+EK, zbehneš na miestny odbor dopravy, kde vypíšeš pár tlačív, zaplatíš nejaké poplatky, za potom si prídeš pre velký TP, potom pôjdeš na DI, kde vybavíš malý TP + EČ

Jediná patália je, že na spracovanie majú dnes úrady 30dní, skôr len za príplatok

28.01.2016 00:09

Re: Dovoz Subaru

Prave to "vediet na co si dat pozor" je dovod preco hladam niekoho kto sa tomuto venuje. Moja technicka odbornost auta prilis nezahrna a preto rad zaplatim nejake eura navyse niekomu kto ma od toho odbremeni.

CZ som do uvahy samozrejme vzal. Pri http://subaru-impreza.autobazar.eu/20-r-cr-4x4-id8280190.html cakam na blizsie info aj ked sa mi zda podozrivo lacna

A aby som pravdu povedal mozno som az moc velky "snilek" a dufam ze sa niekde objavi verzia Sport, ktora podla mna vyzera o triedu lepsie.

Tak ci onak dakujem vsetkym za ochotu a rady.

28.01.2016 00:57
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101