Diskusné fórum

Automatické radary

Autor Správy

Re: Automatické radary

Pozeral som si mapu, kde budú automaty na meranie rýchlosti a iných priestupkov, trasy, kde sa viem vyblázniť sú čisté smile ale človek sa musí zamyslieť, či toto je normálne a ako nazvať túto formu existencie ľudstva. Tí čo poznáte zahraničie, skúste napísať svoje skúsenosti, ako je to inde. Slovensko dostáva rôzne názvy ako bananistan, šikanistan a iné stany, som zvyčajne voči tomu imúnny, ale čim viac sa pozerám na tú mapu, tým menej rozumiem tomuto spoločenstvu.

https://smeonline.cartodb.com/viz/7aedccf8-c449-11e5-9e5f-0ef7f98ade21/embed_map

smile

27.01.2016 12:53

Re: Automatické radary

Este si zabudol na ciganistan smile

27.01.2016 13:12

Re: Automatické radary

asi je spravny cas zaobstarat si palubnu kameru asi aj s gps tachometrom... som zvedavy kolkym ludom pride pokuta za to ze obisli psa alebo srnku na ceste smile inak pozeram ze u nas v TN ma byt sledovana prednost v jazde na semaforoch smile teda ak som dobre pochopil umiestnenie... lacnejsie by bolo narobyt jamy vsade tam kde chcu merat rychlost smile

27.01.2016 15:03

Re: Automatické radary

Toz bacha, toto je len spicka ladovca. Znacka auta a poloha su uz v systeme. Sranda zacne az to niekdo bude poriadne vyhodnocovat. Napada ma napriklad presun v case. Isiel si z Tn do Partizanskeho 30 minut. Pri dodrzani vsetkych predpisov o max rychosti, je to 40minut. Cize volade si isiel moc moc rychlo. Zacnu srobovat a srobovat a za par rokov bude cierna skrinka reportovat este aj kedy si otvoril dvere.

27.01.2016 17:48

Re: Automatické radary

teleportovanie zatial nezakazali smile

27.01.2016 17:55

Re: Automatické radary

Reakcia na príspevok od používateľa taxi:

27.01.2016 12:53

Pozeral som si mapu, kde budú automaty na meranie rýchlosti a iných priestupkov, trasy, kde sa viem vyblázniť sú čisté smile ale človek sa musí zamyslieť, či toto je normálne a ako nazvať túto formu existencie ľudstva. Tí čo poznáte zahraničie, skúste napísať svoje skúsenosti, ako je to inde. Slovensko dostáva rôzne názvy ako bananistan, šikanistan a iné stany, som zvyčajne voči tomu imúnny, ale čim viac sa pozerám na tú mapu, tým menej rozumiem tomuto spoločenstvu.

https://smeonline.cartodb.com/viz/7aedccf8-c449-11e5-9e5f-0ef7f98ade21/embed_map

smile

Ivan. V UK su speed kamery na kazdom rohu no su oznacene dopravnou znackou. Taktiez je kamerovane parkovanie na zakazanych miestach a z jazdy na cervenu ti vacsinou tiez pride zaznam. Co sa tyka Slovenska tak problem tohto vsetkeho spociva skor v tom ze tie peniaze mali v prvom rade investovat do ciest, a az potom do kamier. Tu ale vsetko funguje naopak takze sa nemame comu divit.

27.01.2016 21:25

Re: Automatické radary

Do riti,dufam,ze bude existovat appka na upozornovanie,bo inac sme v prdeli.Sice je len otazka casu,kedy bude sledovanie cez satelit....a to uz bude koniec srandy definitivnesmileA to sa uz budeme blizit k mojmu staremu navrhu,aby sme rovno cele prijmy odovzdali statu,aby nas tak zbytocne pracne onu nepripravoval.A dostaneme len stravne listky!A bude pokojsmile...abo ne? Presne jak pises,Taxi......chory svet!

27.01.2016 22:37

Re: Automatické radary

stretol som sa s takým niečim v Rakúsku skoro v každej dedine a meste, vo Fínsku aj na diaľniciach, a aj v Nemecku. Kolega dostal domov na slovensko pokutu z takého radaru z dovolenky v Taliansku. wau...smile

27.01.2016 23:10

Re: Automatické radary

Netreba v tom hladat nijake slovenske specifikum.Na lupanie poddanych v rozvinutom feudalizme je vyvinuty dokonaly celosvetovy system!Nic nove nevymyslame,len niekedy este viac zdokonalime,lebo slovensky poddany si veeeela dovoli na sebe skusat....odjakziva a doteraz....smutne

28.01.2016 09:39

Re: Automatické radary

ja v tých radaroch nevidím až taký problém, za chvíľu ajtak bude ich poloha implementovaná do navigácií, čiernych skriniek a koniec koncov každý bude vedieť ich polohu na trase ktorú chodí najčastejšie. ja som len zvedavý, či sa vďaka viac ako 700 radarom zníži počet policajtov na cestách, hlavne takých ktorý merajú rýchlosť na koncoch dedín a podobné blbosti.

28.01.2016 12:38
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101