Diskusné fórum

Valná hromada OZ SSK

Autor Správy

Re: Valná hromada OZ SSK

Priatelia, tymto chcem vsetkych, clenov aj neclenov OZSSK, pozvat na Valnu hromadu OZ SSK. Vitany je naozaj kazdy. Valna hromada ja priestor, kde sa chceme v co najsirsom kruhu porozpravat o klube. O samotnom fungovani. Co je dobre a co je potrebne zlepsit. Porozpravat sa o navrhoch a napadoch, ako ist dalej a urobit nas klub este lepsim a posunut ho dopredu. Budeme rozpravat o vsetkom, co sa za posledny rok udialo, co sa podarilo a co je este potrebne zlepsit, predstavime upravy webu, novy dizajn klubovych triciek, klubovych predmetov a novinkou bude aj privitanie novych clenov klubu, ktori do klubu (OZ) vstupili v roku 2016 smile Tento rok to planujeme ako viacdnovu akciu aj s programom pre deti, kedze v tom case je uz Mikulas za dverami a je to prilezitost potesit aj tych najmensich. Takze verim, ze to bude pohodova a inspirativna akcia pre vsetkych v peknom prostredi, plna ludi s rovnakou krvnou skupinou smile

P.s.: zhaname mikulassky kostym, tak ak niekto ma doma a je ochotny ho poskytnut na tieto ucely, dajte prosim vediet. Hodil by sa kludne aj cert a pripadne aj nejaky anjel, nech je vacsia zabava smilesmile

14.09.2016 22:28

Re: Valná hromada OZ SSK

Tu budeme bývať, z hlavnej cesty to vidno a všade sú šípky.

15.09.2016 16:14

Re: Valná hromada OZ SSK

Termin stretnutia sa nam blizi. Kto este stale vaha ci prist alebo neprist, nech nevaha smile.

Rezervujte si ubytko, este je par izieb volnych.

Pride aj Mikulas smile...pre deti...preto prosim bud k registracii alebo mne interkou ci mailom, napiste kolko deti s vami pride.

Instrukcie dostanete aj mailom kazdu chvilu, ale pre istotu to pisem aj semsmile

a takto to v lokalite , kde sa stretneme vyzera teraz. parkovisko je velke a hlavne prazdne smile, snad aj teplota vydrzi pod nulou. Donovaly kamery

budeme pocasie sledovat a dame vam urcite info ci brat so sebou aj lyze ci sanky, alebo korcule. Plavky berte urcite, Besenova funguje ci snezi alebo nie smile

14.11.2016 13:28

Re: Valná hromada OZ SSK

Lyze? Vsak ja mam este letne pneu.

14.11.2016 18:24

Re: Valná hromada OZ SSK

Lisik a ved si ich nechaj, bude väčšia zábava smilesmile

Doplnili sme program zrazu, tak si ho prosím prečítajte. Môžte svoje pripomienky písať aj tu v diskusii.

Zároveň, kto má možnosť " pomôcť " Mikulášovi, budem vďačná za každú drobnosť pre deti. Farbičky, omalovanky, magnetky,nálepky a pod. OZ zasponzoruje nejaké čokoládky smile.

Konec hlásení v ruskem jazyce

smilesmile

14.11.2016 21:07

Re: Valná hromada OZ SSK

Kto vyráža v piatok poobede z KE alebo Po?

15.11.2016 17:45

Re: Valná hromada OZ SSK

Mal by som jeden navrh, ti co idu z BA okolo 16-17 ci by sme nesli pokope :)

15.11.2016 18:11

Re: Valná hromada OZ SSK

Len sa pekne zgrupujte, kolonizujte 😀 Vyzerá že ak sa rapídne neotepli, bude aj sneh a vyzerá že aj ľad /vonkajšie klzisko /. Svahy zasnezuju o106, no na lyže to ešte nebude. Deti sa ale určite vysantia smile

Dnes parkovisko za hotelom vyzeralo takto... Takže nielen deti smile

16.11.2016 00:22

Re: Valná hromada OZ SSK

Na relax odporúčam Gothal, overené nie len pre deti. To fakt nikto z východu nejde v piatok?

16.11.2016 05:28

Re: Valná hromada OZ SSK

Miso, ja asi pojdem skorsie .... smile Sa mi nesce sa tlacit a hodinu stravit po dialnicu ... smile

16.11.2016 14:32
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101