Diskusné fórum

Prídavné budíky

Autor Správy

Re: Prídavné budíky

Potrebujem prídavné budíky... Poraďte.

Moje podmienky sú:

  1. kvalita, cena - zlatá stredná cesta.

  2. čierne pozadie, zelené podsvietenie, červená ručička smile

  3. potrebujem 3 budíky: BOOST (v BARoch), TLAK oleja a TEPLOTU oleja.

  4. mali by mať 52mm

  5. ideálne, aby sa zapájali do nejakej centrálnej jednotky, alebo aspoň aby sa dali káblom zapojiť do série, aby som nemusel kvôli podsvieteniu ťahať 3 krát viac káblov.

  6. ideálne aby mali nejaké akustické, alebo svetelné upozornenie na kritické hodnoty, ktoré sa dajú nastaviť.

  7. potrebujem ich čím skôr.

  8. mali by byť komplet aj s čidlami a P&P na Imprezu.

Riešili ste to už niekto? smile Poprosím len overené veci. Ďakujem.

21.07.2010 11:14

Re: Prídavné budíky

riesil som to na svojom starom legu a aj teraz na forestri.Co sa tyka zapojenia tak ani lacne budiky nepotrebuju nejako vela vodicov...mislim ze so 6 si vystacis.Ak to chces mat zapojene do nejakej jednotky tak to ti vela moznosti neostava - DEFI.Pripadne R-vit od blitz.Lacne budiky nemaju akusticku sign.Asi by nebolo zle napisat do akej ceny sa chces vojst.

21.07.2010 12:07

Re: Prídavné budíky

DEFI nemá to čo hľadám smile R-VIT mi ukáže teplotou a tlak oleja? Ja si myslím, že nie.

21.07.2010 12:27

Re: Prídavné budíky

Zatiaľ vyhráva PROSPORT PREMIUM smile

Hľadám ďalej...

21.07.2010 15:51

Re: Prídavné budíky

a co nema defi? ja len tak offtopic, pretoze nieco podobne potrebujem aj ja...

22.07.2010 09:39

Re: Prídavné budíky

su to sice 60mm ale jednym budikom vyriesis vsetko

http://www.prolex-uk.com/store/index.php?cPath=469_530

vystraha je sice dobra vec,ale podla mna pre pretekara ktory nema cas sledovat budiky.pri nodmalnej jazde a rozumnom umiestneni budikov ich mas stale v preifernom poli.

22.07.2010 10:54

Re: Prídavné budíky

cosmix: dik za link, ale nesplna to zakladnu podmienku, ze to ma mat zelene podsvietenie. Ale inac to nevyzera zle. Ja chcem budiky prave kvoli okruhu a tam clovek niekedy nema cas kukat na budiky, preto chcem nejake s vystrahou...

22.07.2010 11:35
555
avatar

Re: Prídavné budíky

Cosmix, husty budik si dal a pekne to opisal.

Budikomaniu som mal viac razy a dnes by som s istotou nebral ziadny, ktory je vo vypnutom stave cierny, lebo cez den v nom na slnku vidim seba a v podstate su zbytocne. Pozornost som im venoval len prvy tyzden, potom to uz bola len pekne vyzerajuca sucast interieru a z praktickeho hladiska je budik len historicka informacia o tom, co sa uz stalo.

Ak by som dnes riesil nieco na okruh a pod, mal by som len snimace a jednoduchy logicky obvod s velkou cervenou LED + vypinatelna akust signalizacia, ktory by som nastavil na aktivaciu, ked snimace zaznamenaju prilis vysoke hodnoty.

Prave koli tomu, kolko casu tym peknym a strasne predrazovnym budikom realne vodic venuje. Uplne najlepsie by bolo, ak by sa to dalo aj cez OBDII konektor monitorovat a prinutit ecu prejst do CEL, kym sa parametre nedostanu opat do normalu.

22.07.2010 19:30

Re: Prídavné budíky

cez obd sa da toto http://www.scangauge.sk/ Lenze chybaju tam hodnoty tlaku a teploty oleja,ale ma to zasa tripcomputer a diagnostiku.

22.07.2010 19:45
555
avatar

Re: Prídavné budíky

Hej poznam, su aj veci, ktore bezia pod WM a staci svoj fon spojit s OBDII kablom. Myslel som cosi ako volakedy robili anglani http://www.youtube.com/watch?v=e5XCSMln3Xw&feature=related toto malo moznost si priradit na vstupy aj dalsie externe cidla, ale nedotiahli to do dokonalosti tym, ze po prekroceni max hodnoty isiel do ECU vynuteny rezim CEL. Naserem sa a spravim si take smile

22.07.2010 21:35
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101