Diskusné fórum

Kupa utopeneho Subarka

Autor Správy

Re: Kupa utopeneho Subarka

Vie mi niekto povedat co vsetko by obnasalo spojazdnit vytopenu imprezu kombi rv. 2007 zatopenu po rucnu brzdu RJ modul airbagov este nieco elektricke mechanicke???? Dakujem

15.11.2010 17:46

Re: Kupa utopeneho Subarka

soky zavisi od toho ako dlho to bolo zatopene, ci bola pripojena bat., ako dlho je to vonku z vody resp ako davno sa to stalo a ci dakto skusal auto spojazdnit.

Ak to bolo par hodin, bateria odpojena hned, stalo sa to tak tyzden-dva dozadu a nepripojil daky odbornik bateriu a neskusal prasproste startovat bez patricnej predchadzajucej kontroly po vysuseni a osetreni elektroinstalacie proti oxidacii tak by som mozno uvazoval, samozrejme by som to ale aj tak musel vidiet najskor.

Inak by som vahal ci sa oplati merat cestu nad 50km ist sa aspon na to pozriet.

Elektronika po styku z vodou zpravidla zacina v pomerne kratkom case oxidovat, no a nedajboh taketo zariadenie bez patricneho osetrenia zapnut a zpravidla plosne spoje a mikrochipy idu smilesmile a je jedno ci je to telefon alebo riadiaca jednotka event kabelaz a konektory.

Ja osobne bych asi do toho nesiel a to viem co obnasa vykupanu elektroniku spojazdnit a pokial nieje neskoro viem si to aj opravit. Takze je to na tebe.

Prajem vela zdaru

apropo kde ze sa nachadza ten utopeny kus, bo ak je to ten co myslim a som videl tak to uz bude marny boj iba ak mas este daku stastne buranu na diely

15.11.2010 18:30
555
avatar

Re: Kupa utopeneho Subarka

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Vies, ako to stuchnute smrdi? Motorove konektory to prezili, interierove boli zaliate, ecu tiez nevyzera byt military standard a ak ten motor bezal a nasal vodu, tak blok mozes s najvacsou pravdepodobnostou zahodit. To je pekny zaklad pre sutazny voz, nie pre bezne jazdenie.

15.11.2010 20:25

Re: Kupa utopeneho Subarka

http://subaru-impreza-wagon.autobazar.eu/15-r-wagon-4x4-id1921254.html jedna sa o tuto imprezu ale podrobnosti neviem este to prezistim ale v pripade ze by sa z cenou dalo este nieco robyt nevidim to ako zlu kupu pravdaze urcite by to stalo este nejake tie bubaky ale aj tak jedna sa priblizne o polovicu trhovej ceny takehoto afta

16.11.2010 07:34

Re: Kupa utopeneho Subarka

Ja osobne by som utopene auto nekupil, lebo tam moze byt tolko skrytych vad, ze to vyjde drahsie, ako nove auto... A hlavne v takej nezaujimavej motorizacii smile

16.11.2010 07:43

Re: Kupa utopeneho Subarka

Toto je zas jeden s prípadov kedy si zákazník myslí ze tá cena je prejavom nevedomosti a dobrej vole predajcu - mozno aj jeho osobný odpor k zisku a peniazom smilea nieje vobec výsledkom nezaujmu dopytu z celkom jasných dovodov a on "lstivý zákazník" to odhalil a skor ako ostatný ... smile Soky Ty si príkaldom toho...vies presne ze to je chujovina no stej nizkej ceny sa ti zahmlieva v hlave..Ráatam ze to je auto co znahnias svagrovy... ano kup mu ho..urcite na subaru nezabudne do smrti smile

16.11.2010 08:09

Re: Kupa utopeneho Subarka

marek, nemohol si to napisat lepsie smile

soky,hlavne kup svagrovi co najvacsi srot co je na trhu . urcite ti bude vdacny do konca zivota. utcite sa s neho stane "spokojny verny subarista" ...

16.11.2010 08:24

Re: Kupa utopeneho Subarka

smilesmilesmile marek ty si grata neni to afto pre svagra ten auto potrebuje nepotrebuje nepojazdnu karu z rybickamismile skor som rozmyslal ako afticko pre manzelku ktore by som casom dal do laty aj ked kukam ze je tam toho asi viac proti ako za. Jedine co ma natom odradza ako napisal semtex je ze casom sa zacnu prejavovat ine veci ako tie ktore su naoko zrejme chcel som len vediet co to obnasa kupit a opravit taketo auto ale je to jedno len som premyslal smile ale aj tak dakujem za odpovede

16.11.2010 08:25

Re: Kupa utopeneho Subarka

smile SOKY ak sa nemylim, Stal som pri tom aute ked mi menili celne sklo a nestalo mi za to, donho nakuknut a to som mal casu nazvys.

smile RUKY PREC!!!!!

16.11.2010 09:43

Re: Kupa utopeneho Subarka

soky servus.v lete, po povodniach, som sa rozpraval z mechosom z ALDmobilu.vtedy sa riesilo vela zatopenych aut.okrem elektroniky tam bude tolko veci na vymenu ze az.....nejde ani tak o vode ale o piesok....boli by ste vsetci prekvapeny, kde vsade sa dostane, a kolko skody dokaze narobit. tato impreza je vhodna na rozobratie ...... kasli na nu

16.11.2010 09:46
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101