Diskusné fórum

terénnejšie úpravy forestra

Autor Správy

Re: terénnejšie úpravy forestra

Má tu niekto skúsenosti s úpravami forestra, ročník 98, napríklad zdvihnutie, okrytovanie podvozku a pod... Proste plánujem sa pohybovať viac mimo ciest

28.11.2010 17:29

Re: terénnejšie úpravy forestra

forester dvihali aj okrytovali viaceri, napr. winco ho ma celkom slusne zdvihnuteho ... tie spodne kryty ak sa nemylim, beru viaceri od kofilku? aj ja to mam v umysle ale zatial neprisiel cas smile ... urcite prispeju zainteresovani smile

28.11.2010 17:37

Re: terénnejšie úpravy forestra

Baluu,na SFC je vecne otvorena tema"Upravy Forestra a dalsich".Chlapci ako Doro a Kofilka tam robia divy.Pozri si,Doro teraz dokoncil fest velky dekel pod motor a bude to aj s navijakom.Kofilka ti urobi z tvojho Forestra aj obrnene pancierove vozidlo,ked chcessmile.Jeho dekle su fakt osvedcene,ma ich uz kopa ludi,vratane mna.Aj ti ho dvihne ,myslim ze maximum je 4cm.

28.11.2010 20:30

Re: terénnejšie úpravy forestra

aj ja mám od kofilku kryt pod motor 5-ka dural, mozem doporucit velmi dobra kvalitasmile

17.12.2010 15:39

Re: terénnejšie úpravy forestra

Takže už tento týždeň, nakoľko zima je predodvermi, sa začína môj forestrík dvíhať a pancierovať spodok... Nakoľko ten plast čo bol dole som už cez leto na chate urval... Dám sem potom foto a popis všetkých úprav...

31.10.2011 22:38

Re: terénnejšie úpravy forestra

JA mam od kofilku podlozky zadok 5 a predok 3 cm spokojnost a ani stabilita sa moc nezmenila jedine ked som bol na geometrii tak dali max .a este trosku by sa zislo..jedna nevyhoda manzety sa trhaju castejsie.

09.11.2011 21:39

Re: terénnejšie úpravy forestra

Ahoj, spodny kryt motora od Kofilku je OK, doporucujem.

Miro

09.11.2011 21:57

Re: terénnejšie úpravy forestra

Svetlá sú už na namontované na streche a cez víkend idem montovať kryt pod motor od Kofilku a tiež 4cm podložky... Teraz už Perinbabka môže snežiť koľko chce... smile

08.12.2011 22:50

Re: terénnejšie úpravy forestra

ahoj baluu, dufam, ze sa pochvalis aj fotkami, inak som pozeral, ze mas taky ten paradny plastovy deflektor na prednej kapote, to si tak uz kupil s autom, alebo si to domontovaval - ak hej, tak by ma bohove zaujimalo kde si to splasil smile

09.12.2011 15:12

Re: terénnejšie úpravy forestra

deflektor aj prídavný plastový nárazník tam už bol. Plast. nárazník už splnil svoj účel a padol za obeť (česť jeho pamiatke) Ale aj ten deflektor je super vec. Ale kde sa to dá zohnať to netuším... smile No a fotky jasné že dám, včera som akurát namontoval dekel od Kofilku a o týždeň pôjde o 4cm hore..

posteľ zložená v kufri. Zadné sedačky plne funkčné

posteľ zložená v kufri. Zadné sedačky plne funkčné

posteľ čiastočne rozložená, keď je v tomto stave dá sa pohodlne cestovať vo dvojici

posteľ čiastočne rozložená, keď je v tomto stave dá sa pohodlne cestovať vo dvojici

Posteľ úplne rozložená

Posteľ úplne rozložená

12.12.2011 11:15
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100