Diskusné fórum

zla skusenost - kupa nahradnych dielov cez internet/inzeraty

Autor Správy

Re: zla skusenost - kupa nahradnych dielov cez internet/inzeraty

29.07.2011 09:19

Re: zla skusenost - kupa nahradnych dielov cez internet/inzeraty

29.07.2011 09:20

Re: zla skusenost - kupa nahradnych dielov cez internet/inzeraty

velmi zaujmave ... musime byt opatrni . bolo by vhodne, aby predavajuci subjekt - v tomto pripade p.Stefan ,sa oprostil od absolutne zbytocnych a smiesnych invektiv na adresu poskodeneho a zacal komunikovat a obhajovat sa normalnou cestou. teda samozrejme, ak ma zaujem sa ocistit - co sa mu momentalne mimoriadne nedari.

29.07.2011 10:37
555
avatar

Re: zla skusenost - kupa nahradnych dielov cez internet/inzeraty

Dovolim si zareagovat iba v casti, ktora sa ma tyka priamo.

Pretoze som autorizovany zastupca EcuTek na SR a bola tu zverejnena suma za prvu instalaciu na urovni 300€, tak ma to mimoriadne zaujima. Bud som sa firmou nechal paradne nachytat, platim take licencne poplatky, ze sa v centrale vzdy valaju od smiechu po zemi, alebo tu niekto zavadza a vydava open source aplikacie za EcuTek.

Velmi rad by som sa zucastnil takejto 300€ seansy, kde by som si pred mapovanim pozrel stav riadiacej jednotky a po mapovani skontroloval, ci tam bola vlozena licencia? S ohladom na vstupne investicie nie je mozne byt v zisku pri uvedenej cene.

29.07.2011 10:58

Re: zla skusenost - kupa nahradnych dielov cez internet/inzeraty

01.08.2011 14:29

Re: zla skusenost - kupa nahradnych dielov cez internet/inzeraty

Ak by ste niekedy potrebovali objednavat vyrobky Bilstein,urcite sa vyhnite "firme" Auto Fren, Frenstat pod Radhostem, prip. firmam oko mena Petr Chovanec. U mna sa sice jedna o starsiu zalezitost, suvisiacu s mojou byvalou Toyotou, ale nezabudnem na to do konca zivota. Objednaval som sadu tlmicov s pruzinami Bilstein B16. Vsetko som vyplatil popredu a osobne som si bol zasielku prevziat. Po pol roku mi zacali sekat predne tlmice, tak som to reklamoval s tym, ze obvykla doba je u Bilsteinu do 30 dni. Vtedy mi tento panacik povedal, aby som si objednal nove tlmice, ze ked sa reklamacia vybavi, tak mi vratia peniaze. Uz vtedy mi to malo byt podozrive, ale mam aj ine starosti ako moje vozidlo. Nakoniec bolo z toho zatajovanie, pravnici a podobne. Dotycny obcan mi vzdy tvrdil (ked som sa mu dovolal vzdy z inej pevnej linky), ze vyrobca reklamaciu uznal, no zatial mu nic neposlali. Po troch mesiacoch, co auto stalo v dielni na spalikoch, mi povolili nervy. Celu zalezitost som zozmazal na oficialnej stranke Bilstein na Facebooku a vypisoval vsetkym moznym ludom co mali v kontaktoch. Az potom sa cela zalezitost pohla vpred. Jedina moznost - vzdy si preverit dodavatela!

02.08.2011 13:02
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101