Diskusné fórum

android tablet

Autor Správy

Re: andoid tablet

Ola pani kedze mam nezvycajne otika 3R bez navi celkom mi tam ten displaj chyba. co som vyskusal na fone par aplikacii a bt citackou tak by som tam aj nejaky ten tabletik svihol. mate s tym niekto skusenosti? videl som par veci na nete ale andoid tablet zarazeny do palubky este nie.

15.12.2011 10:48

Re: andoid tablet

Spike, no šupnúť tablet miesto navi je .. odvažne. 7" este si viem predstavit, no 10" sa mi zdá privelky mat pricapený (akym drziakom tam upevnit tablet? Homemade?) na palubke. Je to luxusne riesenie, kedže je obrazovka podstatne väčšia, ale skúsenosť budem mať až po vianociach, kedže android tabletik dostaneme pod stromcek smile

15.12.2011 12:10

Re: andoid tablet

Mne uz Santa Jezisko doniesol ASUS Eee Pad Slider SL101. Je to paradna vecicka, ale do auta nepouzitelne.

15.12.2011 13:14

Re: andoid tablet

Spike, tiez si myslim, ze supnut tablet je uplna hovadina.

Mas 3 moznosti :

1/ bud sa uskromnis s mobilnou verziou a das si do auta neaky pevny drziak na mobil (podla mna je to najlepsiou a najlacnejsou verziou pre teba)

2/ alebo si kupis neake vstavane radio s navigaciou (ale to je podla mna uplna sprostost, nakolko tam uz mas radio v aute)

3/ alebo vymenis auto, ktore bude mat original navi

smile

15.12.2011 13:26

Re: andoid tablet

Hlavne nekupujte žiaden tablet z číny, je to HNOJ, objednával som to nejakému švagrovmu kamošovi z Ebay, ked to prišlo šupol som tam IGO a pri prezeraní mapy to doslova sekalo, mapu nestíhalo vykreslovať. Hodil som tam film a ten tiež prehrávalo zo sekaním a to bolo 700MB AVI, musel som to osekať ešte viac aby to ako tak šlo... Chalan si preto prišiel a prvé hned preflašovať na nový Andorid 2.1 a to bol koniec celého tabletu, viac ho nerozchodili...

15.12.2011 14:59

Re: andoid tablet

no ono prvu moznost provozujem uz teraz, android fon v drziaku, ale tym padom je to trosku krkolomne v pripade telefonovania a ostatnych veci, a samo, treba stale pustat aplikaciu pri nasadani. videl som luxusne spravene carpc s windowsom + dashcommand a vyzeralo to brutalne, samozrejme investicia sa pohybovala okolo 1500 dolacov

rozmyslal som skor nad nejakym 5-7 palcovym tabletom, netreba tam nic zvlastne len bluetooth

15.12.2011 16:07

Re: andoid tablet

dat do auta PC je to najmenej , bežne sa predáva "zdroj" na mini-ITX dosky , ktorý je napájaný s 12V siete auta, poskladať PC je to najmenej , problém je skôr nejaký dotykový monitor rozumnej velkosti... Neviem či by sa dalo použit niečo takéto, hlavne by to chcelo aby to malo VGA vstup - ebay

Našiel som predsa - ebay

DC-DC zdroj

15.12.2011 16:22

Re: andoid tablet

pani bratia<br> mozem sa opytat jednu vec - viete mi niekdo vysvetlit,na co je dobry tablet v aute?ma nejake vyhody ,ktore by napr. mna (ako jemne nestandartneho majitela motoroveho vozidla) mali viest k instalacii tohoto predstavitela vedecko-technickeho pokroku (takmer som napisal rozkroku) do auta?<br> ma lepsi zvuk ,ako kvalitne autoradio?ma lepsie navigacne vlastnosti ,ako GPS navigacia?alebo su vodici tak zoceleni a pokrokovi,ze stihaju surfovat na internete resp. citat nejaky e-book roman pocas jazdy na dialnici? smile<br> pardon za trochu ironie ,ale nevedel som si to odpustit smile

a teraz vazne,aky ma vyznam tablet v aute???

smile

15.12.2011 17:51

Re: andoid tablet

Tablet by som nechcel ale to PC by som prijal, ja bez PC som ako bez ruky... PC by som vedel nabucháť všeličím vrátane diagnostiky, DVB-T, navigačky, prehrávača filmov, live kamery + náhrávanie...

15.12.2011 18:04

Re: andoid tablet

No podla mna je to uplna hovadina pchat PC do auta. To asi musis travit cele dni iba v aute, ked to tam chce vopchat? A premavke sa potom kto bude venovat? Zeby neaky autopilot?smile

15.12.2011 18:13
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101