Diskusné fórum

Klepe motor az priam rapka

Autor Správy

Re: Klepe motor az priam rapka

Zdravim vsetkych No otvoril som novu temu nenasiel som s tym problemom iba u disela smile robilo to aj pred tym ale teraz este horsie Ako som spravil komplet repas hlav nove ventyly sedla dorazy nastavenie vole a vymenu komplet tesneni kruzkov piestov no priam generalku motora zacal motor klepat ale strasne roby to iba v urcitej polohe plynoveho pedalu ked tak jemne pridam a drzim ho v tej polohe ako ked chces udrzat danu rychlost ze tak jemne pridavas a vtedy zacne klepat az rapkat ako rapkac no nic prijemne ale ak pridam prudsie sprava sa normalne a taha a nic sa nedeje ale ked povolim pedal tak v danej polohe znovu zaklepe. Pri prudkom zrychlovani tiez nic no az pri danych vysokych otackach ked si uz pita vyssi stupen a neviem co to tiez s tym suvisy joj smile

Tlaky su super spotreba vynikajuca kontrolky ziadne nesvieta nic neblika ale idem ho dat skontrolovat preto vas prosim o vsetky napady a navrhy na co sa pozriet a co by to mohlo byt aby som vedel kde zacat alebo od coho sa odrazit

Mna uz aj napadla spojka zotrvacnik ze uz aj dam skontrolovat no uz neviem Inak roby to aj na plyne aj na benzine

Pomoc napady sem smile smile Dakujem

09.04.2012 22:31

Re: Klepe motor az priam rapka

Nasdar

mam viac otazok ,aby som bol v obraze. takze : ako dlho mas auto? kto tam nainstaloval plyn? motor klepal este pred instalaciou splynovaca (nepravdepodobne,ale spytam sa) ? robil si GO motora pre problem klepania,alebo to bola planovana udrzba? kolko km si najazdil s klepanim? s kade vychadza klepot? aku mas prevodovku? popripade vies zavesit zvuk klepania na youtube?

osobne si myslim,ze toto je dan za splynovac resp. zle nastavenie splynovaca...ale nepredbiehajme a pockajme na viac informacii.

smile

10.04.2012 13:12

Re: Klepe motor az priam rapka

Zdravim

No auto mam 1 rok a nieco je to 5 manual teraz mam tam 130000 km pred kupov mi majitel vymenil rozvody bolo kolo 90000km ja za rok som najazdil teraz cez 40000km Splynovac tam je od kupy vozidla 2006 je to samo nastvytelny system s vlastnou riadiacou jednotkou tak mi bolo vysvetlene neviem presne nazov dam ti vediet A preco som spravil opravu a GO aj komplet elektriku je vo fore Otacky motora je to na dlhe pisanie a je tam vsetko aj fotky. Klepanie bolo aj pred opravou ale nie take a bolo pripisane tym hlavam a teraz po oprave som jazdil iba na benzin par tisic km a zacalo to robit uz na benzine tak som zacal jazdit aj na plyn ale ziadna zmena ci benzin alebo plyn to iste bez rozdielu a ide to ako z vnutra z motora presne neviem opysat roby to iba pocas jazdy skusim nahrat a neako to vlozit na ytube

Nas uz napadlo vstrekovace splynovaca alebo nastavenie vole ventilov no nevim v utorok uz je objednany na podrobnu prehliadku smile

10.04.2012 21:58

Re: Klepe motor az priam rapka

11.04.2012 20:39

Re: Klepe motor az priam rapka

No dosledok klepania zavady od zotrvacnika spojky az po ojnicnelozisko hriadel ...... smile

27.04.2012 14:17

Re: Klepe motor az priam rapka

Tak tomu hovorim smola hadam vydrzis a uz to bude len frcat

27.04.2012 21:06
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101