Diskusné fórum

zabezpecenie auta

Autor Správy

Re: zabezpecenie auta

nazdar subaristi, potrebujem radu ohladom zabezpecenia auta. mam havarijne poistenie a musim mat dvojite zabezpecenie. viete mi poradit co najlepsie sadne na outback 2011 ? rozmyslal som nad magiccarom no neviem ako to je s podporou. mate niekto nejake skusenosti ? dakujem za kazdu radu smile

13.04.2012 21:49

Re: zabezpecenie auta

a aku ulohu ma to zabezpecenie splnat? Ak je to jedno, respektive kradez vozidla tak skus pozriet zeder

13.04.2012 22:04

Re: zabezpecenie auta

musim to mat aby som mal platne havarijne poistenie.

13.04.2012 22:23

Re: zabezpecenie auta

Poistovne potrebuju mat fajku v zaznamoch ze mas extra zabezpecenie. Da sa to riest:

A) pozicanim mechanickeho ramena od deda s favoritom v cene 2 piv.

B) kupou takej hovadiny v lidl.kaufland.tesco.a.spol asi za cenu 10 piv.

C) nejaky imobilizer autoalarm(keetec,magic, cina a atd) v cene sto-dvesto piv

D) Zamok na riadacu paku (zeder), na nase auta je to trochu nestandard, treba ist montaznikovi co to uz robil a to ide okolo niekolko stoviek piv a vela casu.

Ak to poistovna uzna, A a B su spravna volba, potom sa este oplati C. D nema za tu cenu vyznam

13.04.2012 22:59

Re: zabezpecenie auta

Pre pokoj v duši poisťovne tam namontuj to najlacnejšie, inak to tam nemá žiaden zmysel... Leda že by si chcel niečo naviac, ako napríklad dialkový štart, ja sosobne by som tam dal možno len "atrapu" nerád by som kafral do elektriky, pretože každá montáž ktorú som videl je dosť neodborne urobená, na každú montáž je vyhradený určitý čas a nikto sa s tým nebude hrať 2x dlhšie ked to nebude mať zaplatené, akýkolvek alarm je v budúcnosti len zdroj nepredvídaných problémov

13.04.2012 22:59

Re: zabezpecenie auta

Limod a v akej poistovni?Mne v Kooperative uznali vynimku,po tom,co mi znama na prepazke poradila napisat ziadost o nu.Nic ine ako imobilizer som v aute nikdy nemal.Ani Groupama to nechce.Trocha ich postras konkurenciou...nepoznam vacsich handliarov ako su poistovnesmile

14.04.2012 08:11

Re: zabezpecenie auta

nemam rad ked mi nieco navyse lieta v aute a som ochotny zainvestovat pokial to ma urcitu pridanu hodnotu. magiccar by som s dialkovym startom bral no musel by som mat potvrdene ze to ide a ze nie su s tym problemy, nakolko nemam dobre skusenosti s experimentami. zeder sa mi tiez pozdava nakolko niekolkokrat v roku som v zahranici a spalo by sa mi lepsie ked viem, ze je auto zabezpecene. co sa tyka poistky tak musel by som sa pozriet do papierov nakolko sa nam o tieto veci stara agent takze nepamatam si co bolo "najvyhodnejsie" smile

14.04.2012 13:59

Re: zabezpecenie auta

Ahoj radsej si over ci to bude na outback fungovat. Ja som musel tiez montovat alarm koli poistke . Mne nukali Cobru (nesom si isti ci sa tak volal). Ten ale s mojim otasom 2010 nekomunikoval. Nakoniec som dal alarm od Molpir a to funguje bez problemou.

14.04.2012 18:55

Re: zabezpecenie auta

Ja som si alarm kúpil na moju Imprezu ako príplatkovú výbavu asi za cca 190 ečiek, takže mi ju namontovali v subaru v Za a je to alarm ovládaný orig. kľúčom. smile

14.04.2012 22:02

Re: zabezpecenie auta

Ahoj, ja mam Imprezu a mam na nej namontovaný Magicar a všetko komunikuje a spokojnosť, až na jeden malý problém, po roku mi odišla riadiaca jednotka na alarme, ale vymenili ju..... odporučam ho, diaľkový štart v zime super.

15.04.2012 18:16
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101