Diskusné fórum

preco prave subaru? ;)

Autor Správy

Re: preco prave subaru? ;)

Zdravim priatelia.Zaujimalo by ma preco ste sa vsetci rozhodli pre Subaru.U mna to bolo ako blesk z jasneho neba :) Hrali sme s kamosom Gran turismo pred cca 10-12 rokmi a zrazu biiiiiim.Krasne modre 22B Sti.Od vtedy som bol Sti posadnuty.stale ked som videl nejaku beSTIu nazivo sa mi srdce rozbuchalo ako zvon a to som nezazil pri ziadnom inom aute a to som videl v zivote ine kary.Povedal som si ze raz musim mat krasne modre Subo a chvalabohu som si to zariadil tak ze od aprila mi stoji v garazi novucicke STI.No a teraz by ma zaujimalo preco ste sa vy rozhodli pre vase suhvezdie v garazi a je samozrejme jedno aky model mate.smile

15.07.2013 19:47

Re: preco prave subaru? ;)

Nuž ..lebo mi nevystalo na GTR smile smile

15.07.2013 21:07
WRX
avatar

Re: preco prave subaru? ;)

lebo ked som kupoval, nenasiel som EVO IX v slusnom stave a rozumnej cene smile

15.07.2013 21:22

Re: preco prave subaru? ;)

Reakcia na príspevok od používateľa Uhnak:

15.07.2013 21:07

Nuž ..lebo mi nevystalo na GTR smile smile

tak to ti nevyslo o riadny balik :DDDD

15.07.2013 21:28

Re: preco prave subaru? ;)

Ano smile ale nie ja som sa paradoxne dostal k subaru ces mitusbishi ...moje prve auto (ked neratam 120 GLS smile ) bolo Mitsu Galnat GTi 4x4 1989 no aked som chel novsi Galant tak som trval na 4x4 ale tie novsie v už pre EU neboli a automaticky som siahol po legacy ako 2hej variante , a potom to už išlo ..forester, outback, forester ....

15.07.2013 21:41

Re: preco prave subaru? ;)

no pozeram ze uz ti par modelov preslo cez ruky.pekne.predpokladam teda ze si spokojny.

15.07.2013 22:01

Re: preco prave subaru? ;)

Dusou som zostal dieta, ale parkrat som sa zviezol okolo Slnka, popracoval tu a tam, az napokon som si splnil detsky sen. Na nove som nikdy nemal, ale trpezlivost Subaru prinasa...

15.07.2013 22:06

Re: preco prave subaru? ;)

tak ja som sa na rozdiel od vacsiny ostatnych zamiloval este na vyske v 99om v banskej stiavnici do dizajnu prveho forestra, ktoreho tam mal isty podnikatel - a som si tak vravel, ze kua to auto by som raz chcel mat

potom v amerike v 2002 sa mi bohove lubil outback, az tak, ze som bol v mladickej nerozvaznosti rozhodnuty s nim prejst cez sibir az na slovensko smilesmile

no a nakoniec som mal v ruke katalogy s otasom 2007-9, krasnym modrym a stale na smile hajzliku som snival, ci si raz kupim take auto (samozrejme 3litra)

cize u mna to boli nejake osobne sympatie od zaciatku, teraz mam obe svoje vysnivane auta a stacilo prvu zimu na forestri prejst zakrutu a vybehnut po prvom zasnezenom kopci a bolo vymalovane smile

akurat velka skoda, ze sa to nase subo nejako skomercionalizovalo (zrusenie bezramovych okien, permanenetnej stvorkolky, redukcie, panoramatickeho stresneho okna, dvojitych koncoviek vyfukov atd neviem co este.) ... par rokov mam pokoj, ale co potom, to netusim smile (motorka? smile)

15.07.2013 22:46

Re: preco prave subaru? ;)

Tak ja uz teraz viem co dalej.ihner nove sti :)))smile

15.07.2013 23:33

Re: preco prave subaru? ;)

U mna to bolo hlavne o tom, ze som si ako skalny Toyotak nevedel vybrat z aktualnej ponuky. Chcel som bud AWD alebo zadokolku. Vsetky stvorkolky boli skor typu RAV4 alebo LandCruiser. Normalny pekny kombik, ako napr. Avensis sa v AWD nerobi, aspon nie pre Europu. Lexus uz bol cez rozpocet a hlavne netreba v praci velmi drazditsmile Nakoniec som sa vrhol do Outbacka, ktory splna vsetko, co potrebujem. Silne, spolahlive, bezpecne a relativne nenapadne auto na denne pouzivanie a aj na dlhe trasy. Okrem toho s tym potiahnem vozik, ked treba a vybehnem aj na chatu. Vsestrannejsie auto osobne nepoznamsmile

16.07.2013 07:33
Posledné príspevky
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3398
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26193
Články: 150
Zrazy: 101