Diskusné fórum

Zlé skúsenosti servis Eurotip

Autor Správy

Zlé skúsenosti servis Eurotip

Chcem upozorniť na servis v Eurotipe v TN. V Januári som tam mal auto (1 - rok starý Forester), striekanie predného blatníka a výmena masky. Po prvom umytí auta cca v Marci som zistil že mám zastriekanú ľavú stranu kapoty bielou farbou. Po reklamácii my povedali že auto som prebral, a vraj bolo v poriadku. (keď som ho preberal tak na nom bol sneh) Vraj im musím ja dokázať že sa to stalo u nich a nie niekde inde. Zaujmavé je že tá kapota je postriekaná tak že je stredom presne ohraničená hranica po nalepenej páske ....

Rozmyslite si kde budete servisovať svoje auto.

Kapota forester

Kapota forester

Kapota

Kapota

03.09.2013 18:57

Re: Zlé skúsenosti servis Eurotip

myslim ze to by sa dalo zalestit

03.09.2013 20:56

Re: Zlé skúsenosti servis Eurotip

mam pocit ze nejde len o lestenie... ale o uzasny servis...

03.09.2013 21:19

Re: Zlé skúsenosti servis Eurotip

Reakcia na príspevok od používateľa JUSTY_4WD:

03.09.2013 20:56

myslim ze to by sa dalo zalestit

máš pravdu ... toto mi navrhli aj v servise, vraj nemám byť s čoho nervózny, že to vyleštia, technik doniesol nejaké 2 pasty a začal to predomnou leštiť. Tá pasta však narobila v okolí jemné škrabance - je to vlastne tekutý prášok - musel to zaleštiť leštidlom. Po dvoch umytiach tam ostal nádherný vybrúsený flak. Tý čo poznajú laky na posledných subaru tak vedia aký je náchylný na škrabance.

Povedali mi že ho tam mám nechať na 1 deň a oni to dajú do poriadku .... smile

03.09.2013 22:02

Re: Zlé skúsenosti servis Eurotip

Podobne. Forestera som kupil u nich, v marci 2012 som daval u nich domotovat denne svietenie a po par dnoch sa pod autom plandali kable. Proste ich tam len polozili smile Chodim odvtedy do JRT.

04.09.2013 15:23

Re: Zlé skúsenosti servis Eurotip

To s tými káblami sa stalo aj mne, "dorobil" som si to sám ... smile

04.09.2013 21:14

Re: Zlé skúsenosti servis Eurotip

Ku servisu sa neviem vyjadrit, ale ak sa ´´mechanik´´ pokusal vylestit kapotu len tak rucne na dvore, tak asi na niecom frci.

Takto zasvinena kapota sa da vylestit, no musi to robit profik, s profi masinou v troch krokoch. Inak to nema zmysel. Obrat sa na sikovneho lakyrnika a za dve-tri hodinky to mas. Alebo vyuzi poistku a daj to prelakovatsmile

Este ku tym lakom - vseobecne je problem s nachylnostou laku na tukance a poskrabanie. Je to sposobene tym, ze v prvovyrobe sa preslo na ´´efektivnejsie´´ technologie aplikacie, kde sa povrchova uprava nanasa v mensom pocte vrstiev. Pouzivaju sa vodourieditelne laky, ktore su na prvy pohlad ekologickejsie. Je to vsak iba mytus a ich energeticka narocnost je velmi vysoka, ale to je ina tema. Tieto laky su tvrde a krehke a preto dochadza ku poskodeniam, nehovoriac o tom, aky bordel sa sype na nase cesty v zime. Nezostava nic ine, ako pouzit na predne diely ochrannu foliu alebo nastrek.

05.09.2013 08:25
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101