Diskusné fórum

Žena za volantom

Autor Správy

Re: Žena za volantom

No začnem príbehom z roku 2003 ked som poslal kamosovi pohladnicu subaru, kde mohol vyhrat vikend so subaru s plnou nadrzou. On ju poslal, vylosovali ho a kedze chalan nemal vtedy este vodicak, pozval ma robit mu osobneho sofera, co som s radostou prijal. Dali nam Forestra noveho vtedy 2,0 XT MT s plnou nadrzou. (takeho mame aj teraz, ale s AT) To bolo uzivanie si víkendu. Nádrz nam vydrzala necely den smile. No a kde je ta zena? Vracali sme sa zo Stiavnice, ked jedna spolusediaca si vypýtala, či môže šoferovat, tak sme sa vymenili. Aj som mal trochen obavy, šak silne auto, ne. No a ako som do vtedy nemal o zenach za volantom bochvieaku mienku, tejto babe som sa poklonil. Prirodzenost, rychlost, hned bolo vidno ze to ma v krvi. Od vtedy som uz nestretol podobnu babu. Teda ak nerátam drabku, ktoru radim hned za tu babu smile smile <br> Je ich málo takto prirodzene jazdiacich, no verím, že aj ostatní poznajú take. A sice ich nikto nehadze do jedneho vreca, je lepsie byt v strehu nie len pred nimi smile a nielen ked su za volantom. smile

12.02.2010 11:08

Re: Žena za volantom

Neviem kam to zaradiť, tak snáď to tu bude na správnom mieste smile

06.05.2011 13:35

Re: Žena za volantom

Keby som nevidel, neuverimsmile)

06.05.2011 21:46

Re: Žena za volantom

No u nás v SFC je AndreaM. Má stejného forestíka jako já, má ale Comfort, já mám model žebrák (Activia). Byli jsme společně na několika minisrazech severovýchodní sekce a v terénu jezdila někde lépe, než my chlapi. Musím přiznat, že by jezdila i do horšího terénu (těšila se na to), ale HonzaM ji tam nechtěl pustit. Párkrát jsem jel jako spolujezdec a jela perfektně, na můj vkus až moc sportovně smile , ale bezpečně (a nehuntuje auto). Jeli jsme společně tandem do Toskánska (jeden směr 1450 km, na jeden zátah, více na http://subarufanclub.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=650 ) a třeba okolo Mnichova vedla tandem, protože na mne tam bylo moc aut (bydlí v Praze a kvanta aut má každý den). Nikde nezdržovala, brzdou jsem byl spíše já.

06.05.2011 23:54

Re: Žena za volantom

Som rada, že ženy vnímate aj inak nie len ako stresáčky, ktoré sa nevedia ani len pohnúť a nie to ešte parkovať! Klobúk dole chlapci!!!smile

18.05.2011 10:08

Re: Žena za volantom

Ja osobne som sa este nestretol s dobrou vodickou. A moju priatelku som ucil cuvat a parkovat, ked uz mala vodicak a ja som bol este bez vodicaku. smile

13.03.2012 10:38

Re: Žena za volantom

Neviem ci to je nahoda, ale od isteho casu sledujem, ze vacsina Foresterov (starsie modely) je soferovana zenami... ked stretnem forester, vacsinou ho soferuje zena. Neviem ci sa to iba mne stava... ale je to tak smile

15.04.2012 22:59

Re: Žena za volantom

Tu v NM chodí nejaká teta na zelenom Outbacku, dalšia na bordovom Legacy wagon, a dalšiu vídavám na kachlovom Forestri, alebo Impreze, podla toho čo má asi po ruke. No a ešte jednu fešáčku na striebornom Legacy sedan , ale tá používa môj vehykel... Tak že nič neobvyklé žena za volantom

15.04.2012 23:37

Re: Žena za volantom

slafko, to bude asi tym, ze im je jedno co soferuju ... tak ako mojej zene ... my sa vlastne ani neskriepime ked potrebujeme obaja auto - gabike je to jedno, mne to jedno nie je, takze ja si beriem H6ku a zena ide za forestra (starsi model) smile

16.04.2012 08:27
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101