Diskusné fórum

Pracovné

Autor Správy

Re: Pracovné

Vážení spolupracovníci,

už niekolkokrát ste boli upozornení na to, že mnoho z Vás používa vulgárne výrazy pri komunikácii s kolegami - kolegyňami. Preto Vás dôrazne žiadame, aby ste si od dnešného dňa dali pozor na to, ako sa vyjadrujete. Ponúkame Vám niekoľko fráz, ktoré nahradia tie Vami používané :

Skúste povedať : Nie som si istý, či sa to vôbec dá.

<h2>Namiesto: Jebem na to...</h2>

Skúste povedať : Tak ja dnes zostanem v práci dlhšie.

Namiesto: A kedy to mám kurva stíhnúť?

<hr>

Skúste povedať : Naozaj?

Namiesto: No ty si snáď robíš zo mňa piču.

<hr>

Skúste povedať : Takto to asi nepôjde.

Namiesto: Je to na kokot..

<hr>

Skúste povedať : Prepáč, s tým ti neviem pomôcť.

Namiesto: Jebem na teba ty kokot.

<hr>

Skúste povedať : Dnes sa mi akosi nedarí.

Namiesto: Skurvená robota !

<hr>

Skúste povedať : Tá diskusia sa zbytočne preťahuje.

Namiesto: Vyjebaný meeting.

<hr>

Skúste povedať : šéf nie je z tých najbystrejších.

Namiesto: Väčšieho kokota som nevidel :)

A jeden na záver:

Riaditeľ na porade pracovníkov obchodného oddelenia: ".....a tých, čo prichádzajú do priameho kontaktu so zákazníkmi chcem upozorniť, že slovné spojenie: "kadejaké pičoviny" ..nie je práve najvhodnejší spôsob na popis nášho sortimentu."

11.02.2016 20:55

Re: Pracovné

V Poľsku v časoch tuhého socializmu si jeden docent matematiky spočítal, že robotník v lodenici zarobí 3x viac ako on. A tak si v občianskom preškrtal tituly pred a za menom a šiel pracovať do lodenice. V lodenici sa mu darilo, moc sa s prácou nepretrhla a dostával 3x viac ako na škole. Potom lodenica založila večerné školu pre robotníkov, a že kto tam bude chodiť, dostane pridané. Docent sa zapísal a začal chodiť. Hneď prvú hodinu, bác, matematika. Obtiažnosť ako v prvom ročníku na strednej, takže docent len tak pospáva a nedáva pozor. Všimne si ho učiteľ, vyvolá k tabuli a dá mu spočítať obsah kruhu. Docent začne písať, ale ani za svet si nemôže spomenúť na vzorec pre obsah kruhu, takže sa to rozhodne odvodiť. Napíše si prevod do polárnych súradníc, potom to integruje a vyjde mu mínus pí er na2, tak tam stojí a rozmýšľa, kde sa tam vzalo to mínus. A z posledného radu niekto zašepká: "Otoč interval integrácie ..."

11.02.2016 21:01

Re: Pracovné

Manažér sa vracia z návštevy závodu. Zavolá si svoju najskúsenejšiu asistentku: - Musíme okamžite pripraviť "List riaditeľa závodu o celkovej disciplíne". Ste pripravená? - Áno som - Potom začneme. Začne chodiť po kancelárii a diktovať:... Manažér hovorí: Kurvy, do piči! Asistentka píše: Vážený kolegovia! M - Každý jeden chuja robí! A - Na jednotlivých oddeleniach som zaregistroval pokles pracovnej disciplíny. M - Pijú kávy a honia si vtákov! A - Manažéri sa dištancujú od plnenia pracovných povinností. M - Muklovia sa plazia ako ulity v kóme, robia veľký kokot a snažia sa vyjebať zo systémom. A - Ich podriadení nedosahujú požadovaný pracovný výkon, príliš veľa času venujú mimopracovným aktivitám a nedodržujú pracovné postupy. M - Všetkých pojebať!!! A - Na základe týchto zistení nariaďujem: M - Tomu novému primerosovi, čo sa tvári ako vzducholoď, klystír s platňovými ihlami. A - Upozorniť manažéra výroby na jeho zodpovednosť za tento stav a krátiť mu polročnú odmenu. M - Zvyšné stádo nech pojebe sám! A - Ostatných zamestnancov, podieľajúcich sa na momentálnom stave, manažér výroby musí ukrátiť adekvátne, v súlade s platnými procesmi hodnotenia nášho závodu. M - Po piči! A - Riaditeľ závodu.

11.02.2016 21:02
Posledné príspevky
Professional Custom Essay Writing 27.03.2024  jenniferkasmer
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  Ivanko
Re: Svišťanie - pískanie - niekde z motora... 26.03.2024  fotograf
Re: Co som dnes urobil na svojom Subaru 21.03.2024  ziziwrx

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3383
Členovia OZ: 26
Autá: 1242
Inzeráty: 2006
Témy fóra: 1854
Príspevky fóra: 26172
Články: 150
Zrazy: 100