Diskusné fórum

6. Letný Subaru zraz

Autor Správy

Re: 6. Letný Subaru zraz

Ahojte všetci, aj my by sme sa mali so synom v sobotu pripojiť ku zrazu na letisku v Liptovskom Ondreji, no bolo by vhodné vedieť, ako to bude s naším programom a jeho prípadnou kolíziou s MRC. Priznám sa, že pozrieť sa na MRC posádky nie je od veci, ale zajazdiť si je niečo úúúplne inésmile. Takže prosím určite aj v mene ostatných, aby kompetentní dali vedieť čím skôr, ako to bude v sobotu. Jozzy

16.08.2014 16:00

Re: 6. Letný Subaru zraz

Ja planujem tiez v sobotu na otocku,bolo by dobre ak by sme sli viecery z vychodu spolu.

16.08.2014 16:25

Re: 6. Letný Subaru zraz

ako to bude ked ma stale prsat? nechcela by som sa presuvat z BA ked ma byt dazdivo, je aj nejaky nahradny program?

18.08.2014 21:09

Re: 6. Letný Subaru zraz

Ahojte tak keď som zisťoval čo a ako tak RS idú cez letisko tak neviem neviem či v sobotu bude voľne letisko ibaže by adrenalín nielen pomedzi kuzelky smile

18.08.2014 22:16

Re: 6. Letný Subaru zraz

Ahojte,

mrzi ma to, ale nebudem moct prist (pracasmile, takze sa vopred hlasm na zimny zraz. Uzite si to, uz teraz Vam zavidimsmile daddy

18.08.2014 23:22

Re: 6. Letný Subaru zraz

Drahi priatelia

hned na uvod ospravedlnenie c.1 za neskoru reakciu na otazky ohladne kolizie akcii na letisku. Este sme vyjednavali, riesili, kopali a hryzli - tak, aby sme nic nemuseli menit a aby bol zraz taky, ako sme chceli. Nasa snaha sa vsak skoncila neuspechom...

bohuzial, majitel letiska ma zrejme iny kalendar, respektive si neuvedomil, ze 23.8.2014 je iba jeden krat za rok, napriek tomu sa mu podarilo napratat na jedno miesto/cas dve akcie naraz. Suma sumarum, sobotnajsie jazdy sa neuskutocnia, musime na poslednu chvilu zmenit program. Katastrofa, hanba, skandal galaktickych rozmerov, toto sa nam stalo prvy a samozrejme posledny krat. Nasleduje ospravedlnenie c.2 - pardon, velmi mi je to luto, ale uz s tym nevieme nic spravit. smilesmilesmilesmile

Ale nevesajme hlavy, ako ospravedlnenie c.3 bude nasledovat vecerna sobotnajsia saslik party + opekacka sponzorovana OZ SSK (ved co uz mame s vami urobit hehe) a samozrejme v sobotu rano mame naplanovanu spanilu jazdu na Liptovsku maru, konkretne do arealu ATC v Trnovci, kde nas okrem prazdnych miest na parkovanie bude cakat aj vyletna lod, vela detskych ihrisk a hektolitre piva. Vybavujeme este pocasie, aby sme tam nemuseli chodit v gumakoch/prsiplastoch (a najma preto,lebo chcem prist na motorke smile ), poznajuc ale tohtorocne letne podmienky, mame samozrejme v zalohe aj iny program - kde viac prsi a je este vacsia kosa samozrejme smile .

Cize este raz, ospravedlnujem (c.4) sa za velmi neprijemnu situaciu ktora nastala. Som vsak presvedceny, ze to nejako prezijeme a nakoniec s toho bude pekny vikend. smile

Brano

19.08.2014 10:17

Re: 6. Letný Subaru zraz

Nezabudnite doniest nejake malickosti alebo aj vacsie veci do tomboly, kto mozete... nech ma nas predseda zase co vyhrat v tombole ako po minule roky smile

20.08.2014 11:07

Re: 6. Letný Subaru zraz

Ako ste uz boli informovani, poriadame Saslik party, kde hlavnou ingredienciou bude kus fajnovej bravcovinky. Okrem toho to doplnime nejakou zeleninkou a doplnkami. Grily budu horuce, takze ak by si chcel niekto pripravit nieco podla seba, nech sa paci smile

21.08.2014 12:03

Re: 6. Letný Subaru zraz

Prasatko smile

21.08.2014 12:16

Re: 6. Letný Subaru zraz

Sojove

21.08.2014 12:32
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101