Diskusné fórum

6. Zimný SUBARU zraz

Autor Správy

Re: 6. Zimný SUBARU zraz

Som rád ze som tam videl aj nové tváre, atmosfera super, snahu bolo dosť...smile Petovi dakujem za pomoc pri varení a Borisovy za celkové zorganizovanie, A Lucii za vydarený karneval.A musim povedať že ja som bol velmi spokojný s aj s hotelom ako takým a ochotu personálu. Čakám v galerii dokumentáciu od fotografov... smile

10.02.2015 09:13

Re: 6. Zimný SUBARU zraz

Ďakujeme všetkým za pekný víkend, hlavne organizátorom. Borisovi za zorganizovanie, Marekovi za vynikajúci guľáš a Lucke za karneval.Ešte raz veľká vďaka. smilesmile Pridali sme aj nejaké fotky.

10.02.2015 10:47

Re: 6. Zimný SUBARU zraz

aj my dakujeme za prijemny cas, naplneny excelentnym gulasom (a myslim naozaj excelentnym) a dalsimi pochutinami. a samozrejme velka vdaka vsetkym organizatorom (Boris,Lucia,Marek atd.), na buducom zraze uz nebudeme provokovat s citronom smile <br> inak velmi sa mi paci kam sa klub nasmeroval. kedysi to bola banda vikendovych alkoholikov a starych chlapov a teraz? rodinne zrazy vazene matky a fotrici!!! gratulujem!!!

10.02.2015 19:15

Re: 6. Zimný SUBARU zraz

Ahojte, cez vikend bolo u nas 3x ANO:

  1. ANO: vyber lokacie, hotel velmi slusny, recepcia a kuchyna bez vyhrad, sankovacka, lyzovacka... super
  2. ANO: nerad sa opakujem, ale Marek gulas bol naozaj vydareny, karneval bol spickovy napad preto, aby aj deti z toho nieco mali, aby to nebolo len pre dospelakov
  3. ANO: termin, super atmosfera a sneh, po minulorocnom "bezsneznom" paradna nadielka snehu, nedelne dopadnutie bolo extra bonusom, asi to bolo dohodnute na najvyssich miestach :)

tesime sa aj na dalsie taketo eventy, rad som zas stretol ludi, s ktorymi sa da porozpravat o kadecom a o autach, a ako predseda pisal, profesionalny alkoholici maju svoju chlastacku, zrazy by mali byt o pohode, kamaratstve a po novom aj detskych kutikoch :)

Dakujeme!

M+L+H

10.02.2015 19:52

Re: 6. Zimný SUBARU zraz

Bolo super, ako vždy smile

Pridal som fotky do galerky.smile

13.02.2015 13:42

Re: 6. Zimný SUBARU zraz

Milan, super,ze si vybral len tie publikovatelne obrázky smile

V každom prípade je teraz ten čas, aby sa na tému zrazov podebatovalo. Preto prosím všetkých, aby si vyliali srdiečko a napísali, akým smerom by sa mali zrazy uberať. Nie je nás málo a bola by škoda kohokoľvek sklamať.

Dik za názory smile

14.02.2015 08:47

Re: 6. Zimný SUBARU zraz

ale mna celkom serie ze tam nieje foto s priprav gulasu smile

21.03.2015 17:48
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101