Diskusné fórum

Klasicka tema pneu...

Autor Správy

Re: Klasicka tema pneu...

rehmn : tvoj príspevok celkom pobavil

Minulý týždne bol v Novom čase test zimných pneu, výsledky ma nezaujímali, ale bolo tam napríklad spomenuté, že najdrahšia pneu sa automaticky nerovná že to je najlepšia pneu.

Bohužial často platí, že ak niekto vygŕca za pneu miesto 70€/kus 100€/kus, tak bude chváliť aj keby ako zle bolo...

Ja ked som nahradil končiace letné Conti fungel novými Barumkami tak som si rozhodne polepšil, je to poznať výrazne na brdách, kedy po prezutí ABS prestalo kopať pri prudšom brzdení

Úplne normálne sa priznám že vždy dokážem ísť s autom rýchlejšie ako povolujú rýchlostné limity, pričom podla testov by ma na tých pneu čo sa neumiestnili na špici malo asi šmýkať v každej zátačke, alebo by som mať problém s dobrzdením a podobné bludy a to nevravím že ak by padlo pár daždových kvapiek tak by som mal asi skončiť s autom na streche mimo cesty...

Nehovorím že medzi pneumatiky nie sú nejaké rozdiely, ale v testoch sa to prííííííliš dramatizuje a reálny rozdiel je tak pól prdu, čo v podstate znamená rozdiel NULA

K tým Michelinom čo spomenul "rehmn" sa vyjadriť neviem, nemal som tú česť, iba viem že tie modely na dlhú výdrž nemajú medzi vodičmi najlepšiu mienku

27.09.2015 23:29

Re: Klasicka tema pneu...

Pochopili ste to nespravne. Ten vyber BEST OF je realna skusenost foristov, ktoru kedysi davno napisali. Mena som vynechal, ospravedlnujem sa... Ja som to pozbieral do takej male kyticky, aby ste nemuseli luskat 150 stran a hladat na fore. Nasledne aj ja som dospel k nejakemu zaveru a kupil som si Sottozero II, ajked asi mesiac po kupe uz sa objavili na trhu Sottozero III...Neviem sa k nim adekvatne vyjadrit, pretoze posledne 2 roky bola zima taka, ze nebola. Stale cakam, ze nasnezi po k*...kolena a bude aj zimny zazitok.

28.09.2015 10:07

Re: Klasicka tema pneu...

zdravim..mozete my prosim poradit?...kupil som forester 99 a su na nom obute 17 kolesa, ale v technicaku su len 16 co potrebujem k zapisu alebo kde zozeniem nejake potvrdenie...som z BB

12.10.2016 12:49

Re: Klasicka tema pneu...

Ahojte,

kupujem nové letné pneu a chcem poradiť čo sa týka vašich skúseností. Na interne som našiel pár rezenzíí a testov, ale aj tak neviem, ktoré z nich su určite aj v praxi dobré. Prikladám jeden test penumatík, že vraj momentálne najlepších na trhu. Čo si o tom myslíte?

30.03.2019 09:36

Re: Klasicka tema pneu...

A na ake auto tie gumy vyberas? Alebo si sa zaregistroval len preto, aby si zpropagoval web, ktory neuvadza ani len odkial ziskal vysledky toho "testu"? Ten test je evidentna reklama na EU znacky, takze sa mu neoplati venovat.

30.03.2019 22:22

Re: Klasicka tema pneu...

Nechcem byť nejak OT, ale podobné príspevky s daným linkom ako dal "MARCELO232" sa objavujú na viacerých forach, trochu to smrdí SPAMom

31.03.2019 22:09
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101