Diskusné fórum

7. zimný SUBARU zraz

Autor Správy

Re: 7. zimný SUBARU zraz

Ďalší super zraz smilesmile Ďakujeme organizátorom ale aj všetkým ostatným za pekný víkend smile Fotky sme pridali smile

07.02.2016 23:49

Re: 7. zimný SUBARU zraz

Nechcem nam to pocitat, ale...niekto naratal az 55 subaru auticoksmilesmile /ak sa mylim opravte ma /

Myslim, ze toto cislo je najvyssie doteraz. no ale nejde o kvantitu ale kvalitusmile

Dufam, ze sme vyhoveli takmer kazdemu a nasiel si na tomto zraze to svoje. Ak nie, tak sup sup vypisat ten dotaznik a davajte pripomienkysmile anonymne na klubovy mailsmilesmile

Všetkym organizatorom a pomocnikom chcem podakovat za skvely vikend a osobitne timu Svajko, ktori sa postarali o nase zaludkysmile , trenazerovu zabavu a v nedelu na letisku aj o uzasne "divadlo" na nadupanej aj ked trosku dokrkvanej imprezesmilesmile.

Hore na nadrzi Neznama sme ako vzdy mali objednany gycovy pohlad. Kto nebol, moze lutovat. Tentokrat tam boli na pozadi Tatry, buduci rok budu Alpy smilesmile

Tesim sa nabuduce smilesmilesmile

P.S. velmi ma tesi ze v nedelu sa nekonal hromadny unik z hotela ale este naozaj vela aut zostalo aj na zaverecny program. bolo to supersmile

...fotografi, krasne fotky. Dakujeme.smile

08.02.2016 00:45

Re: 7. zimný SUBARU zraz

Super zraz!

08.02.2016 11:14

Re: 7. zimný SUBARU zraz

zraz bol super pripomienky nemam dotaznik neposielam smile

08.02.2016 11:17

Re: 7. zimný SUBARU zraz

Priatelia, nemám slov. Hlavne sa teším, že sa nás toľko stretlo a vďaka organizátorom a partnerom si, aspoň myslím, každý prišiel na svoje .... Opravte ma ale, že snáď nikto nemal dôvod sa sťažovať, až na tých, ktorí tam neboli .. smile

08.02.2016 16:51

Re: 7. zimný SUBARU zraz

nazdar, bolo to naozaj super,vsetko..... DAKUJEME :) takze tiez nebudem vyplnovat to anonymne tlacivo :D Marek s rodinkou

08.02.2016 18:23

Re: 7. zimný SUBARU zraz

U mňa tiež za 1smile

08.02.2016 19:02

Re: 7. zimný SUBARU zraz

Sobota bola na jednicku, ale piatku chybala organizacia.

08.02.2016 23:23

Re: 7. zimný SUBARU zraz

Tak a mame po zraze.

Cez vikend sme vsetci prezili uzasnu akciu. Kto nebol, vazne moze lutovat. V prvom rade sa chcem podakovat dvom ludom, ktori stali v najvacsej miere za tymto naozaj velmi vydarenym zrazom. Bez nich by ten zraz nebol. Velka vdaka patri Lucii (Drabke) a Ivanovi (Taxi). Tuto akciu pripravovali prakticky od konca novembra a intenzivne makali az do nedele, ked zraz skoncil. Uprimne hovorim klobuk dolu. Dalej sa chcem podakovat teamu ludi okolo Laca Svajka. Atmosferu, aku vytvorili ozvucenim, vonou gulasu, mimochodom bol uplne genialny, trenazer na hoteli a vobec, celym pristupom a pomocou s organizovanim zrazu. Za to im tiez patri velka vdaka. Vdaka patri aj ludom, ktorych nebolo az tak velmi vidno, ale bez Peovej (peopeo) pomoci pri registracii, Paliho (Palika) pomoci so vsetkym moznym, co bolo potrebne, by to neslo tak hladko. Uzasne je, aka sme parta ludi. S cimkolvek bolo potrebne pomoct a kohokolvek som sa opytal, tak bol ochotny a hned isiel. Za toto patri vdaka naozaj uplne kazdemu. Dakujem hlavnym partnerom zrazu: Laco Svajko so svojim teamom a Subaru Slovakia. Partnerom zrazu: JRT, Olivex, Monster, Pivovar Steiger. Dakujem Ywett, bcjr, Hroch a Lesy SR a vsetkym, co prispeli cenou do tomboly, ci sa akokolvek podielali na tomto zraze. No a samozrejme vdaka patri vsetkym vam, co ste prisli a vytvorili taku fantasticku atmosferu. Vdaka patri Roastovi Chvalovi za bravurne zvladnutie casti zrazu pre jazdychtivych smile Na tomto zraze si musel najst kazdy to svoje. Bolo postarane o deticky naozaj bohatym programom na letisku a na hoteli. Kto mal chut jazdit, tak si to mohol uzit na dostatocne dlhej a narocnej trati. K dispozicii bol Rasto Crkon riaditel Subaru Slovakia a kazdy, kto chcel sa s nim mohol porozpravat. Pomyselnou ceresnickou na torte bola exhibicia Laca Svajka na STI prestavanej na rely s ktorou den predtym jazdil na Rely Dobsina. Bol to prvy velky zraz po zmenach v OZ Slovensky Subaru Klub. Asi celkom velka skuska, ci to funguje smile Nove vedenie klubu predstavilo svoju viziu o klube a takymito zrazmi sa snazime tuto viziu naplnat. Ludi netriestit, naopak spajat a prinasat akcie na prvy pohlad nespojitelnych svetov. Akcie v ktorych si najdu svoje petrolheads, ale aj rodiny s detmi, ci ludia, co chcu zazit pohodu a len si pokecat o autach. Ucast 55 Subaru je velmi slubne cislo a dokazom, ze sa to da, ze cesta existuje a klub to moze zastresit. Toto je zaciatok a nasliapnute to mame velmi dobre. Tymto vas chcem vsetkych pozvat na Klub Subaru Event 28.-29.05.2016 do Dunajskej Stredy a na Slovakiaring http://www.klubsubaru.sk/akcia/49/ zraz plny zazitkov, zraz pre vsetkych smile

08.02.2016 23:29

Re: 7. zimný SUBARU zraz

Veľmi mi je ľúto že som sa nemohol zúčastniť aj keď som veľmi chcel. Musel to byť zážitok. smile

09.02.2016 11:18
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101