Diskusné fórum

Meranie vykonu

Autor Správy

Re: Meranie vykonu

Tomas , ja som taky "vysavac" skusenosti smile. ja som svoj nazor ziskal na zaklade skusenosti,ale aj teoretickej pripravy. prave preto moj mozog v takychto pripadoch pracuje (v tomto rezime) len a len na zaklade statistickych vzorcov a prepoctov smile . ale v kazdom pripade respektujem aj tvoj nazor smile

no skoda,ze neprides na fight...normalne som zacal pracovat na skorsej instalacii stage 3 tak,aby som to stihol do letneho zrazu . smile

08.04.2010 10:46

Re: Meranie vykonu

kokoos, tak tu sa nielen ze prebera vykon mojho festera,ale dokonca aj moja osobna vaha smilesmilesmilesmilesmile

08.04.2010 11:34

Re: Meranie vykonu

no co si cakal musis poznat svojho protivnika :::::))))))))

08.04.2010 11:38
555
avatar

Re: Meranie vykonu

Ak treba hovoriace olovo, tak mozem ja smile Vezmime do uvahy skutocnost, ze motor zahadne vekom vykon nenabera a fukam teraz namiesto 0,9 bar 1,1 tak mozem mat fabricke hodnoty noveho 300PS/350Nm. Akurat mi nejde do hlavy ako sa pohnem bez preklzu seriovej spojky, ktora ma silnejsi pritlacak ako EU verzie a ako moze seriova prevodovka Forestera taky start prezit. Prave dnes idem menit prevodovku jednemu panovi, ktory ju porazil na uplne seriovom WRX takym rozbehom. Pokial viem Ecutek nema sofistikovany LC, s ktorym si vies osetrit boost targer na prve metre a potom nutne musis pustit do stojacej prevodovky vsetko naraz. Osobne pri porovnavackach preferujem ist na 1 napr po 3000rpm a potom na znamenie pridat. Nejde o kralovstvo, ide o porovanie.

Averziu voci Dynu mam aj ja, nevidim ziadny dovod, preco mam tyrat auto, koli kusu papiera s ktorym si mozem...

08.04.2010 11:51

Re: Meranie vykonu

ja som vedel ze erik niekde v rohu ciha a prida sa pocuj mas uz zohnatu prevodovku pre toho pana mam jednu s sti 97 aj s zadnym lamelovym diffom je to ale bez dccd teda nieje to RA ale staly prevod je 4.444

08.04.2010 12:01
555
avatar

Re: Meranie vykonu

Uz mam, presne ten typ, ktory aj mal. Vyzera byt cukrik, ak nebude, mam problem smile

08.04.2010 12:15

Re: Meranie vykonu

a to je dobry postreh Erik. ta prevodovka na festerovi je trosku ina ,ako na impreze. prvy radiaci stupen je mozno popisat ako "kamionovu jednotku". typicky priklad je sprint z pokoja. vyzera to asi tak,ze podhrabnu vsetky 4 kolesa, v momente pevnej adhezie si asi 3 krat odrbem celo o volant (lebo auto jednoducho zacne skakat) a hned hadzem 2 stupen smile . som si absolutne isty, ze v tom momente by ma fester nakopal do guli (chvala bohu ze nemoze) . prevodovka,diff a vsetko ostatne jednoducho musi dostavat take razy,ze az...uz asi viem,preco mi klepoce poloosa a diff-u zacina "mutovat hlas" smile

08.04.2010 12:51
555
avatar

Re: Meranie vykonu

Mam pocit, ze za skaknie moze podvozok a za preklz tie smiesne difaky, ktore Suba montuje do vacsiny produkcie. Najnovsie Spec C uz ma slusne lamelaky na napravach a DCCD v strede. Starsie STi s tym zadnym on/off kolikovym AP mi nikdy nesadlo a neviem preco jednoducho nepouzivali lamelak z RA serie? AP v spolupaci s najprimitivnejsim a najrozsirenejsim ALS s premanentne pootvorenou TPS musi na snehu a lade robit zazraky.

Kukol som si ten graf, je to po veeeeelmi dlhej dobe konecne pila a nie krasny vyhladeny a elasticky priebeh ako od umeleckeho maliara.

08.04.2010 13:31

Re: Meranie vykonu

..chalani,, konecne ozaj dobra debata...smile .. mimochodom,, brano,, vo fridku-m. ma MZ clen SC cz, upraveny Fester,, urcite vies a asi ho aj poznas... moj dlhor. kamos a susedsmile, po nom pokukuje, lebo je na predaj,co to uz sa spolu pohovorili,, len nepredal este svojho stareho forestra, tak to zatial viazne. Nevies, z tvojho pohladu,o com to auto je,, pise ze ma dakych 305 koni...smile

09.04.2010 12:16

Re: Meranie vykonu

Anzo otom Marekovom (M.Z) forestri je to na dlchsiu debatu no pokial veim je uz hodnu chvilu predany

09.04.2010 19:01
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101