Diskusné fórum

Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

Do tejto temy davajte svoje otazky na co si davat pozor pri kupe ojazdeneho Subaru BRZ, pripadne linky na konkretne auta, na ktore vas zaujima nazor ostatnych uzivatelov. smile

20.09.2016 11:58

Re: Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

Na túto tému by sa dalo pozrieť aj z iného súdku. Keďže sa tiež zaujímam o BRZ, vyhľadal som si na nete nejaké porovnania s Toyotou. Na prvý pohľad rovnaké autá ale stále mi vychádzala ako lepšia kúpa Toyota z dvoch dôvodov. Jeden je výbava interiéru kde je Toyota určite ďalej a druhá vec je tá, že BRZ má v základe obyčajný diferenciál a až v príplatku má dif. z nejakou svornosťou (na toto by som si dal pri kúpe jazdenky pozor). Toyota nešpekulovala a je tam vždy samosvor. Ďalšie výhody/nevýhody týchto áut som nenašiel tak ak niekto ničo vie sem stým nech sa ľahšie rozhoduje. ps: Toyotu som na SR ešte nestretol, občas stretnem modré BB BRZ a pohľad naň ma vždy poteší smile

24.09.2016 12:51

Re: Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

Je pravda že staré BRZ (vo výbavách tuším Active) dif bohvieak svorný nemajú, avšak posledných pár rokov (dva?) je už každé BRZ štandartne so samosvorom (býv.model Sport). Toyoty som už nejaké videl, v okolí BA sa pohybuje jedna červená.

31.10.2016 10:34

Re: Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

Zdravim,

zvazujem kupu noveho BRZ. Chcel som si ho najprv prezriet a pripadne vyskusat, ale ziaden z predajcov v okoli nema skladovy kus.

Tak ma napadlo ze sa spytam na fore ci nie je v BA a okoli majitel BRZ s ktorym by sa dalo stretnut na kus reci...

Takze ak je medzi nami nejaky stastny majitel BRZ v BA a okoli a ma trochu casu nech sa mi prosim ozve cez sukromnu spravu

vdaka, ztech

04.02.2017 18:46

Re: Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

Informácia: Ak ste normálny chlap, čo má 2 metre a vyše 110 kg, do BRZ sa síce dostanete, aj von sa dá dostať, ale nezajazdíte si, lebo vám to bude tak tesné, že točit s volantom sa dá len cez stehná. Tesnejšie to je už len vo velorexe smile. smile

06.02.2017 08:03

Re: Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

Ivan musis si uvedomit co je v Japonsku normálny chlap ale zas Japonske ženy by boli steba nadsenesmile

06.02.2017 13:28

Re: Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa ztech:

04.02.2017 18:46

Zdravim,

zvazujem kupu noveho BRZ. Chcel som si ho najprv prezriet a pripadne vyskusat, ale ziaden z predajcov v okoli nema skladovy kus.

Tak ma napadlo ze sa spytam na fore ci nie je v BA a okoli majitel BRZ s ktorym by sa dalo stretnut na kus reci...

Takze ak je medzi nami nejaky stastny majitel BRZ v BA a okoli a ma trochu casu nech sa mi prosim ozve cez sukromnu spravu

vdaka, ztech

Nazdar, mam brz a chodievam takmer kazdy den do Bratislavy :) Mozme sa stretnut, ak mas zaujem.

V kazdom pripade, mam 194 cm a 104 kg a nemam problem. Vyska je sice taktak (vlasy mi obcas chyta strop); pri jazde vsak nemam ziadne (ani male) problemy.

Osobne myslim, ze do nejakych 196 cm by to malo byt v pohode.

08.02.2017 18:40

Re: Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

@tirpitz: vdaka za odpoved - rad by som sa stretol na kus reci - mozes prosim poslat kontakt na seba cez sukromnu spravu ? vdaka, ztech

09.02.2017 19:44

Re: Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa taxi:

06.02.2017 08:03

Informácia: Ak ste normálny chlap, čo má 2 metre a vyše 110 kg, do BRZ sa síce dostanete, aj von sa dá dostať, ale nezajazdíte si, lebo vám to bude tak tesné, že točit s volantom sa dá len cez stehná. Tesnejšie to je už len vo velorexe smile. smile

Ahoj,

píšeš od veci. Ak nemas cez 2 metre a viac ako 150 kg, tak je to pohodove sedenie. Sedadla su vynikajuce, ziadne trapenie ani po viac hodinovom soferovani. Vlastna skusenost.

15.03.2017 18:42

Re: Subaru BRZ - otazky a rady pred kupou

reacher, nepotrebuješ mať 150 kg, aby ti nohy zavadzali pri šoférovaní..keď máš dva metre, BRZ nie je pohodlné na jazdenie. To že je pohodlné sedadlo, je OK, ale ako balík, to auto pre vysokých nie je pohodlné. Pod pohodlím si predstavujem Outback smile. BRZ je krásne auto, rád som sa v ňom zviezol, ďakujem tirpizovi, on je trochu nižší ako ja a už je to OK ako písal.

smile

17.03.2017 08:20
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101