Diskusné fórum

Zvukova izolacia motora

Autor Správy

Re: Zvukova izolacia motora

cafte marian , ja si myslim ze skutakova rada nema absolutne ziadnu chybu. musim priznat,ze ja osobne by som mu asi lepsie neporadil smile (vid moje post scriptum)

na druhej strane si treba uvedomit , ze komu skutak odpovedal. ano ano, odpovedal nasemu staremu znamemu spiderovi alias brnkoooo. a odhliadnuc od toho,ze to je tvoj zakaznik tak treba dodat,ze to je aj nepoucitelny klamar. bohuzial, nepisem to rad. a vlastne sa za to aj hanbim,,,vlastne by sa dalo povedat ze sa hanbim za spidera - kedze ten hanbu nema.

smile

PS:k technickej rade nasemu spiderovi...spider, ta izolacia pod kapotou nie je zvukova izolacia,ale tepelna . tak ako predmnou napisal dufo. myslim si,ze niet o com diskutovat a treba kupit tlmice do usi... smile

01.08.2010 15:34

Re: Zvukova izolacia motora

dufo - proste ked su rychlejsi tak su rychlejsi aj sti sa da predbehnut a sklanam sa pred tvojim velkym soferskym umenim mne to na takej malej ploche nejde

brano - tu nejde o to ze je moj zakaznik aj ty si bol mozno este si ide o to ze uz ma to dost nebavi vidiet ako na kazdy jeho prispevok si niekto robi srandu to potom to forum pre ludi co ho citaju z vonku vyzra dost pod uroven nie kazdy vie aka je situacia co sa vsetko stalo ani ja to neviem a ani ma to nezaujma takze ak ho nechcete na fore je klamar a neviem co nech su jeho prispevky odstranene a on tiez ale nemozeme vsetky temy riesit ala vtipnejsi vyhrava a odbavovat sa na spidderovy BB preto som sa ho zastal

01.08.2010 21:10

Re: Zvukova izolacia motora

marian , na jednej strane pises ze nechces aby sa prispevky riesili "a la vtipnejsi vyhrava" . na druhej strane ta nezaujma co ten spider vlastne vyparatil....

vyzerat seriozne sa v spiderovom pripade jednoducho neda. preto je dobre,ked "naseho rozpravkara" obcas sfukneme. robime to len pre jeho dobro. stale verime (aj ked uz len poniektori), ze dostane rozum. tot vsetko k tejto teme smile

01.08.2010 22:12

Re: Zvukova izolacia motora

Borci, co takto k veci?

Tiez potrebujem nejak opravit TEPELNU izolaciu nad motorom, tu moju zozrali hlodavce, ci freony? Na plechu ostala len ista cast vaty, ktora ale opadava a zasvinuje cely motor. Chcem ju nejak fixnut, najlepsie nejakou nehorlavou latkou(?). Any ideas? Novu samozrejme kupovat nemienim. http://www.klubsubaru.sk/galeria/439/

Doplnene: Neda sa kupit nejaky teploodolny spray(lak)? To by bolo snad aj idealne riesenie.

03.08.2010 13:43

Re: Zvukova izolacia motora

no clovece, ja ti neviem. samotna izolacia je tvorena sklenenymi vlaknami. ta vrchna vrstva,,to bude mozno problem. najprvv ma napadlo,ze by sa tam v pohode mohla dat nejaka AL folia...ale to je blbost (kedze by cast tepelnej energie vracala spat k motoru) . treba tam dat nieco,co ma relativne neutralnu tepelnu absorpciu (mozno nejaka kevlarova siet alebo co) . alebo nejake "zapecene" sklenene vlakno.

03.08.2010 16:09

Re: Zvukova izolacia motora

Že by Hoodliner ??

03.08.2010 16:13

Re: Zvukova izolacia motora

no ja osobne tam mam nalepeny ALobal. Predchadzajuci majitel

myslim ze to postacuje.<br> Co sa spreju tyka tak, teploodolny spray poznam zinkovy (96percent zinku) a znasa okolo 600stupnov. Mam ho aj na zvodoch (uz asi rok) a zatial bezproblemov.

03.08.2010 21:19

Re: Zvukova izolacia motora

ja som takties mal problemy na Legu stym ze ju dotrhali kuny.. musel som strhnut ciernu fixacnu sietovinu.. Potom som to nastrikal Ciernym sprejom na motory do 600°C a bez akych kolvek problemov smile

04.08.2010 04:59

Re: Zvukova izolacia motora

Hm ... spray na motory resp. na vyfuky je dobry napad. Thx!

05.08.2010 09:28

Re: Zvukova izolacia motora

Zdravim, toz som to trocha poriesil. Bolo treba udrzat teplo a trochu udhlucnit dve auta (HTP a Renault 1.6) Nesmejte sa, aj toto ma "dovezie" do prace. Zopar Bitumenovych patov (STP VIBROPLAST M1) a cez to Dynamat hood solution z Ahifi.cz. Celkom fungujuce trochu to stichlo a pekne si to drzi teplo takto v zime. Da sa aj molitan a alobal, treba vsak volaco co je odolne teplu, oleju a spol a dobre sa to lepi. Kedze tie auticka maju male kapoty, jeden dynamat vydal akurat na obe. Uplne najlepsie je zohnat deku zo stareho auta a pripasovat.

17.09.2010 11:35
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101