Diskusné fórum

Zvolávacia akcia

Autor Správy

Re: Zvolávacia akcia

maroavip, to co napisal 555 je naozaj naozaj velmi dolezite. smilesmile

ak to robili tak ,ako popisujes tak to spravili zle. ta demontaz bola dolezita prave preto,aby sa piliny nedostali do vnutra a aby boli odsate. ak to robili na aute, tak to znamena ze piliny zostali tam..... a kedze sa jedna o piliny s AL zliatiny tak sa nemaju ani ako zachytit na magnetickom odkalovacismilesmile

cele to je o poruseni procedury,okamzite by som na tvojom mieste prasil do servisu a dorazne ich na to upozornil. lebo ked to spravili tebe,tak to robia asi vsetkym...smilesmilesmile

09.09.2010 09:56

Re: Zvolávacia akcia

Tiez som to chcel podotknut len som myslel ze nato maju nejaky know how no vyzera to ze casom budu zvolavat na vymenu prevodovieksmile ked to takto odflakli.

inac aj to co pisal predtym je dolezite ze ako to jazdilo bez toho kanalika doteraz??? nechce sa mi verit ze doteraz to nenarobilo nejaku paseku

09.09.2010 10:31

Re: Zvolávacia akcia

Vďaka za upozornenie, ALE! Buď si to dáš spraviť v "značkovom" (možno aj bez úvodzoviek, neviem) servise, alebo ti padne záruka. K autu ťa nepustia (nielen v subaru), tak ako to kontrolovať? Neviem. Babo raď. Prečítal som si dosť o tom. Napr. treba zálohovať autorádio. To nespravili. Čo včul? Mám dosť rokov a neskromne môžem povedať že rozoznám "fajrontový" klúč od trinástky. Ale čo spraviť ak to nebolo ako písali v manuáli. Dať ich na súd? Reklamovať? Zdrb.ť smileniekoho pri prepážke, čo nemá potuchy o ničom? Čo to porieši. Zostáva len dúfať, že soudruzi v Japonsku vyrobili to auto tak robustné,že nejaký posr.ný kanálik nemôže rozhádzať prevodovku ani majiteľa. Napriek povedanému, napísanému, počutému to auto má niečo do seba. Nech žijúsmilechlapci z krajiny vychádzajúceho slnka.smile

09.09.2010 21:24

Re: Zvolávacia akcia

Tý nech zijú len aby ty v servise unás zdochli....smile Paci sami tvoje pozitivne myslenie smile barz by to vsetko dopadlo dobre

10.09.2010 14:45

Re: Zvolávacia akcia

Maro,nechcem ta rozladit,ale o tej robustnosti ja osobne uz zacinam pochybovat.Vid napr.http://www.subaruclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=63838&lang=cze&kols=1 Zjavne su stare casy precsmile

11.09.2010 10:23

Re: Zvolávacia akcia

Zapísať som si to dal, už len preto, aby bolo jasné pri prípadnom predaji, že to bolo vykonané. Ako to bolo vykonané, to vie len ten čo to robil. Ja len dúfam že to bolo tak ako malo byť. Asi to demontovali, lebo by sa ktomu inak nedostali (aspoň podľa tých fotiek to tak vyzerá).

Čo sa týka tých spojek. To by som bol zvedavý ako by vyzerala spojka keby som ťahal maximálny prívessmile Zostáva len dúfať že tú spojku už poriešilismile

Ešte jedna vec. Stretávcaie svetlá som mal nastavené tak nízko že som v noci vdel tak 10-15 metrov pred auto. Máte niekto podobnú skúsenosť?smile

14.09.2010 23:39

Re: Zvolávacia akcia

Svetla a 10-15 metru dopredu? Mas samonastavovani svetel? Pak ti nenastavili spravne RJ a musis/mel bys spet do dervisu, at ti to nastavi smile.

15.09.2010 07:25

Re: Zvolávacia akcia

Mal by som mať samonastavovacie. RJ myslíš riadiacu jednotku? Myslíš že to ide cez ňu? Asi áno. Mám zlé skúsenosti z iných aut keď som sa sťažoval na svetlá. Vždy ma odbili že to na prístroji (regloskope) ukazuje dobre, ale ja som videl gulové. Riešim to manuálnym nastavením podľa druhého auta. Ak sa to zlepší (dosvit) a nikto my nebliká tak je to OK a s...iem na servissmile. Dokonca ani na STK s tým nemali pri predchádzajúcich autách problémy, čo tiež niečo hovorí. Tlmené by mali, si myslím, svietiť do vzdialenosti cca 40 metrov.

16.09.2010 20:10

Re: Zvolávacia akcia

presne tak maro. zo svetlami si netreba robit starosti. na svetlometoch su nastavovacie skrutky, takze staci auto pristavit k muru a jemne zvysit dosvit kuzela. tak to robim ja a nemam s tym ziadne problemy... pravda je taka ,ze vyska resp. nastavenie svetelneho kuzela je vyrobne prednastavene na spodnu hranicu rozsahu - v takom pripade nikoho neposlnis,ale ani nic nevidis smile a to ze to v klude prechadza cez STK at. atd. je len potvrdenim toho,ze je to OK.

17.09.2010 08:35
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101