Diskusné fórum

Subaru a hybrid

Autor Správy

Re: Subaru a hybrid

hybco ,zasek neporovnavaj neporovnatelne...nic predsa nemoze byt horsie ako chrochtave kachle predsa smile

marek myslel ale nieco ine. davat do supersportu baterky s dodatkom,ze 220km/h moze ist az 8 minut. kua to je ako keby si napisal pri lamborghini, ze z 0 na 100km mozes ist pod 4 sekundy len raz za mesiac...<br> velke SUV na baterie su v pohode- teda pokial k tomu maju odpovedajuci benzinovy motor. ale napad davat nejake baterie do auta je sam o sebe zhovadilost, ktora ma za ucel IBA znizit emisie. vobec neriesi evoluciu spalovacich motorov ci novu technologiu.

10.11.2010 08:52

Re: Subaru a hybrid

Presne tak ... je to len dáke plnenie nezmyselných noriem skutcne efektívne riesenie to rozhodne nieje ...

10.11.2010 10:30

Re: Subaru a hybrid

no ved to hej, to suhlasim ... preto som sa pytal, ze ci neexistuju nejake famy ako docasne vyriesit otazku velkoobejmovych motorov u subaru - je jasne ze skor ci neskor sa bude musiet urobit revolucia v motoroch, ale to este nejaky ten rok potrva smile

a ja nechcem veriť tomu, že túto novú 3,6H6ku prestanu vyrabat/dodávať do európy za niekolko rokov ... to ma potom drbne

no a opakujem, kedze toyota takyto hybrid ma celkom premakany, tak ci nahodou bez nejakych velkych investicii by sa nepodelili s mladsou sestrou smilesmilesmile

co sa tyka buducnosti a ostatnych veci, tak to suhlasim s vami

10.11.2010 14:50

Re: Subaru a hybrid

len to nie, ze prius... ja nepovazujem toyotu prius za premakane auto. to ,ze je relativne zname je zapricinene tym, ze si ju kupovali holiiudske "celebrity" - kedze bolo jedno z prvych na trhu a to bola v tedy toyota este celkom popularna v JuEsEj. a treba hned dodat, ze tie iste "celebrity" sa vozili priusom na sukromne letisko,kde startovali na natacanie filmov sukromnym prudovym lietadlom...

a hlavne ,ze EU sa ide hrat na silny spolok enviromentalistov...rad by som vedel, kolko plynu rocne unikne s klimatizacnych jednotiek,ktore su naistalovane v budove EU parlamentu. banda jedna

10.11.2010 16:23

Re: Subaru a hybrid

brano, prius pre mna nie je auto, hovorim o lexuse a mozno som sa zmatocne vyjadril ked som napisal toyota, ale myslel som to ako, ze toyota ako vlastnik lexusu ma premakany hybrid, ktory sa montuje napr. do 600vky ... ale to bude asi nieco uplne ine, ked by to chceli spojit s boxerom, takze take jednoduche to asi nebude ... kazdopadne uz nepis slovo prius smilesmilesmile

no a o ekonomickych pohnutkach EU by sme mohli viest nezmyselne debaty donekonecna ... visid, teraz ma napadlo, ze za 5-6 rokov uz mozno EU ani nebude smilesmile a potom by nebol ani problem s H6kami aj bez limitov smilesmile

10.11.2010 16:41
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101