Diskusné fórum

Novinky na webe

Autor Správy

Re: Novinky na webe

takze tu mame dalsich par noviniek:

  1. na hlavnej stranke v pravom dolnom stlpci pribudli rozne statistiky

  2. v profile sa doplnila na konci statistika sledovanosti = kto si pozeral moj profil (pochopitelne to nefunguje spätne, ale len od datumu spustenia tejto funkcie)

  3. bug, ktorý spôsoboval chybu pri vkladani linkov cez definovany postup bol odstranený ... takze uz to funguje, tak poprosim vsetkych, aby obzvlast v pripade dlhych linkov z webu tuto funkcionalitu pouzivalo (navod je pri kazdom vytvarani prispevku pod oknom)

  4. v diskusii sa doplnil "overlay ramcek" to znamena, ze po prejdeni mysou na meno/nick pouzivatela, sa zobrazia zakladne informacie z jeho profilu bez potreby kliknut na neho

22.11.2012 23:03

Re: Novinky na webe

notifikacie o interke na mail uz funguje, ale je potrebne si toto nove policko v profile zaskrtnut - cize kto to chce vyuzivat, tak si musi kliknut na "upravit profil" a uplne dole ma okienko na zaskrtnutie ... takisto podmienka je mat vyplneny e-mail v profile - inak pochopitelne ta notifikacia nema kam ist smile

22.11.2012 23:05

Re: Novinky na webe

Hybco nie skor v lavom dolnom slpci???smile to máš stoho ze po nociach nespis smilesmile

23.11.2012 05:42

Re: Novinky na webe

no pozri, najprv to bolo v pravom, uhnak si potom presadi ze to ma byt v lavom a za blbca som potom ja ... co smile

23.11.2012 09:51

Re: Novinky na webe

Reakcia na príspevok od používateľa hybco:

23.11.2012 09:51

no pozri, najprv to bolo v pravom, uhnak si potom presadi ze to ma byt v lavom a za blbca som potom ja ... co smile

takze uz nam pribudla aj moznost odpovedat na prispevok smile

23.11.2012 10:25

Re: Novinky na webe

Teraz už len popracovať na schránke súkromných správ smile

23.11.2012 11:45

Re: Novinky na webe

Reakcia na príspevok od používateľa Ivanko:

23.11.2012 11:45

Teraz už len popracovať na schránke súkromných správ smile

ivanko, na to je táto téma s pripomienkami ... v tomto vlakne sa len oznamuje, ze ake novinky na webe su, aby to bolo prehladnejsie a nemiesalo sa to

23.11.2012 13:07

Re: Novinky na webe

posledné 2 novinky pre dnešok sú:

  1. v ľavom menu vytvorená foto/video galéria, kde sú všetky galérie z webu, delené podľa toho kam patria a v kratkom viditelnom zozname su zobrazene posledne pridane galerie

  2. v dennickoch auta sa pridali sumarizujuce polozky (udrzba, tuning, oprava, ine), ktore prehladne zobrazuju celkovy stav investicii pri aute

23.11.2012 13:10

Re: Novinky na webe

takze vospolok, v ramci vylepsovania nasho diskusneho fora do dokonalosti tu mame dalsie 3 novinky smile:

  1. tlacitko na vlozenie noveho prispevku sa odteraz zobrazuje aj na konci vlakna, nie len na jeho zaciatku ... predideme zmatkom v ramci odpovedi a citacii

  2. tlacitko "odpovedat" pri kazdom prispevku sa premenovalo na "reagovat" na zaklade pripomienok niektorych clenov, ze slovicko "odpovedat" vedie ku zbytocnemu kliku, kde sa cituje cely predosly prispevok, aj ked je LEN! o riadok vyssie ... takze poprosim vsetkych, ked odpovedam na prispevok, ktory je posledny, tak potom staci pouzit klasicke tlacitko na zaciatku/konci vlakna "novy prispevok" a tlacitko "reagovat", ktore je pod kazdym prispevkom, treba pouzivat, pokial reagujem na dany prispevok s oneskorenim a chcem upozornit na to, ze je niekde vyssie v minulosti pripadne na predoslych stranach

  3. pri citaciach sa uz zobrazuje aj autor citovaneho prispevku spolu s datumom a casom - je to lepsie pre orientaciu, aby bolo jasne komu reagujem na prispevok a kedy zhruba bol pridany povodnym autorom

pre nedockavcom este riesime logistiku co sa tyka citacii, konkretne, aby sa nezobrazovala citacia cela (obzvlast pri siahodlhych litaniach to je celkom otravne), ale aby bol len zaciatok a pre zaujemcov bude moznost precitat si citaciu celu ... moznosti na riesenie tohoto problemu je viac, len sa musime spravne rozhodnut smile

06.12.2012 21:05

Re: Novinky na webe

pred veľkým letným zrazom finišujeme s doplňovaním/upravovaním webu, takže tu je pár ďalších noviniek:

  1. sfunčnili sme notifikáciu aj v diskusnom fóre, čiže každý kto má zaškrtnuté v profile políčko o notifikácii keď dostane interku bude odteraz dostávať notifikáciu aj keď mu niekto odpovie na príspevok v diskusii

  2. v profile ste si mohli pozrieť zoznam návštevníkov, ktorí si pozreli váš profil - pri niektorých členoch bol už dosť rozsiahly, tak sme nechali iba posledných 5 návštevníkov profilu + možnosť zobraziť celý zoznam

  3. v inzerátoch sa nedali mazať nahraté obrázky, iba cez admina. Odteraz sa dajú, čiže autor inzerátu si vie fotky editovať aj sám

  4. v inzerátoch sa nastavila automatická deaktivácia inzerátu po 3 mesiacoch (mali sme aktívne inzeráty aj vyše roka staré)

  5. v chate už funguje automatické vloženie nicku po kliknutí na neho z pravého zoznamu (ušetrí sa čas vypisovaním nicku)

ešte pred letom sa robili ďalšie veci, ktoré som tu asi nespomínal smile

  1. v galériách sa pri pridávaní zobrazovala možnosť okrem názvu pridať aj popis, ktorý sa ale nikde nezobrazoval, tak to bolo mätúce, už je zrušený

  2. na úvode sa zobrazuje posledných 5 fotiek, ktoré užívatelia webu nahrali do profilov alebo nejakej galérie

zatiaľ vsjo, ešte ďalšie veci sa dopĺňajú, takže čoskoro dopíšem ďalšie novinky smilesmile

12.08.2014 10:36
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101