Diskusné fórum

X-te kofolové stretnutie v BA

Autor Správy

Re: X-te kofolové stretnutie vo FutbalPube v BA

Neviem preco ale vzdy sa tieto stretka kryju s pizza zrazmi, ktore mame s mustang clubom. Kedze budeme tuto stredu riesit autosalon na ktory pristavujem auto, musim prist. Mozno by som sa zastavil neskor.

02.04.2011 12:22

Re: X-te kofolové stretnutie vo FutbalPube v BA

Kludne sa zastav neskor, myslim, ze tam budeme dlhsie ako hodinu, takze snad nas tam este najdes smile

04.04.2011 09:18

Re: X-te kofolové stretnutie vo FutbalPube v BA

No musim Vam zial oznamit, ze dnes nepridem na stretko. Nebudem to casovo stihat. Prajem prijemnu zabavu!smile

06.04.2011 09:51

Re: X-te kofolové stretnutie vo FutbalPube v BA

Caute, ja som zas nejaky nachcipany, tak radsej ostanem doma pri teplom pive ako tam sirit bacile... smile

06.04.2011 13:58

Re: X-te kofolové stretnutie vo FutbalPube v BA

Blizi sa nam dalsia prva streda v mesiaci... uz buduci tyzden... tak sa setcia pripravte a dajte vediet, kto by dosiel. Je mozne, ze nastane mensia zmena miesta konania, takze sem pravidelne pozerajte - info tu bude po vikende smile

28.04.2011 21:47

Re: X-te kofolové stretnutie vo FutbalPube v BA

Ahojte, snad sa tam uz konecne dostanemsmile. Prihovaram sa za povodne miesto, mam to iba na skoksmile Inak, pride mi to vhod, idem dat svojho milacika do poriadku a potrebujem poraditsmile

28.04.2011 22:04

Re: X-te kofolové stretnutie vo FutbalPube v BA

Takze nove info este pred vikendom. Jeden z nasich clenov - pigsli ponukol moznost, ze by sme mohli grilovat u neho doma na zahrade. Momentalne sice predpoved pocasia na buduci tyzden tejto variante moc nepraje, ale tak to sa moze este zmenit.

Takze predbezne by sa nase dalsie strednutie malo konat na ulici Rascova, vo Vrakuni. V strede ulice by mal byt betonovy kvader a pri nom nejake to subarko odparkovane, tak vraj tam. Parkovanie tam ale nie je moc jednoduche, mala by to byt jednosmerka, takze pigsli odporuca parkovat na ulici Anizova, co je hned vedla.

Rascova ulica na mape.

Vzhladom k tomu pocasiu sa finalne miesto upresni v utorok poobede, takze sa sem buduci tyzden urcite pozrite, aby ste vedeli kam prist.

Toz nazdravie smile a dozdivenia smilesmile

29.04.2011 11:22

Re: X-te kofolové stretnutie vo FutbalPube v BA

a ja este upresnim ze uhlie na gril mam smile

tak uz len dake to mesko napacovane klobasky a podobne veci treba doniest a plus daco na pitiesmiledaco donesiem aj ja smile

a ked ze ja tam spim ja si dam aj elegatne zachaldenu domacu slivku z moravy z vykonom 52%smilesmilesmile

29.04.2011 12:09

Re: X-te kofolové stretnutie vo FutbalPube v BA

smilesmilesmilesmile,uz aby som dokoncil zahradny domcek, potom sa budete vy pozerat ako si chutnam na slivovicke smilesmilesmile

29.04.2011 12:41

Re: X-te kofolové stretnutie vo FutbalPube v BA

ogrgeli jedni, ake stretnutia pri grile si robia v tej Blavaneee smilesmilesmile a ja tu ako kol v plote ... esteze zacina ten hokej smile

29.04.2011 15:32
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101