Diskusné fórum

Skusenosti s pneuservisom/servisom

Autor Správy

Re: Skusenosti s pneuservisom/servisom

zdravim, blizi sa mi termin servisnej prehliadky (subaru forester 2,0i AT, rv.2011, prehliadka po troch rokoch, nejakych 53t km). som z dolnej zeme a rad by som poriadny servis, ktory mi auto riadne preklepne (bola tam oprava po zrazke so zverstvom) a na ktory sa mozem obratit aj s prkotinami typu 'hrkoce siber', alebo 'obcas tazsie startuje'. cize veci, ktore mikona riesila slovickom 'neprejavilo sa'. dlhodobo tu sledujem, ze www.jrt.sk ma vyborne referencie. ale pre mna to znamena 250km. ak na zapadnom slovensku nie je kvalitativne obdobna ziadna alternativa a jrt stale povazujete za top na slovensku, tak to ale nejak vymyslim a naplanujem (problem je skor cas ako vzdialenost). len velmi nerad davam zarabat inostrancom, takze cezhranicne alternativy su posledna moznost. dakujem za rady.

16.09.2014 15:09

Re: Skusenosti s pneuservisom/servisom

Reakcia na príspevok od používateľa WRX:

13.09.2014 00:15

odvtedy co som pridal posledny prispevok k tejto teme vela vody pretieklo v Toryse a asi som v stilcar nebol, ale bol som v JRT aj v carfit v PL nowy casz (odporucam jeden aj druhy servis) ale to je otazka ake stare vozidlo clovek ma, co na nom treba robit, a ako daleko je ochotny cestovat (resp. spojit to s cestou mimo mesto)

Ja chodim z TN tiez do JRT. Rano pridem, idem sa bicyklovat a poobede si auto zoberiem takze to neberiem ako zabity cas. Chapem ale ze je to riesenie len pre malo ludi.

Inak vcera mi v JRT podavali strhnuty srob aj maticu z kolesa. Nemam original disky, ale p. Janiga nasliel aj identicku maticu s tou co som tam mal. Ze vraj sa to stava ked pneuservis nedotahuje spravnym momentom ale to utahuje co to da. No, tak vie mi niekto poradit v Trencine pneuservis / servis kde sa mi to nebude opakovat? Teraz to bol jeden srob, ale co ked to nabuduce bude polovica?

19.09.2014 08:22

Re: Skusenosti s pneuservisom/servisom

Ahoj, ma niekto skusenosti s predajcom resp. servisom Autos Kmet v Banskej Bystrici? Dakujem.

23.09.2014 09:03

Re: Skusenosti s pneuservisom/servisom

Reakcia na príspevok od používateľa WRX:

13.09.2014 00:15

odvtedy co som pridal posledny prispevok k tejto teme vela vody pretieklo v Toryse a asi som v stilcar nebol, ale bol som v JRT aj v carfit v PL nowy casz (odporucam jeden aj druhy servis) ale to je otazka ake stare vozidlo clovek ma, co na nom treba robit, a ako daleko je ochotny cestovat (resp. spojit to s cestou mimo mesto)

odporúčam vždy pred každym výberom pneuservisu si pozreiť referencie a teda uistiť sa či je daný servis vhodny a spoľahlivý .... ja som si to pozeral a odporúčam http://auto.zariadim.sk/co-skontrolovat-v-aute-pred-zimou momentálne tam majú články o pneuservisoch.. ja som si vybral pneuserivs z ich portálu kde ich ludia ohodnotili a su teda overený ... smile

21.10.2014 13:55

Re: Skusenosti s pneuservisom/servisom

Filip377: Robíš reklamu PRO RACING? Z 9-tich referencií je 7 o PRO RACING. Dátum Tvojej registrácie (včera) tiež hovorí za seba. Teda nechcem byť hnusný smile

22.10.2014 08:37

Re: Skusenosti s pneuservisom/servisom

Vo stvrtok 2.4. mi spadol vyfuk kvoli prehnitej prirube pri obci Mytna. Zavolal som na cislo Kosickeho zastupenia Subaru. Po nejakej dobe nam zavolala ich zamestnankyna a povedala nam, ze tam mozno kolegovia budu. Nakoniec sme dohodli termin a zasli sme do KE. Napriek tomu, ze bol Velky piatok, chalani si nasli cas a spravili profesionalnu pracu. Aj sme sa dali zatial na kus reci a zistil som, ze sa vyznaju nielen ako zamestnanci, ale aj ako fanusikovia do aut.

10 palcov hore! Uplna spokojnost s pristupom aj s pracou.

07.04.2015 10:31
Posledné príspevky
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26193
Články: 150
Zrazy: 101