Diskusné fórum

certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

Autor Správy
MKo
avatar

Re: certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

pre Vase info, takto vyzera certifikat co mam ja (nie je sice slovensky, ale aspon nieco mam): http://www.klubsubaru.sk/galeria/975/

27.03.2012 14:05
555
avatar

Re: certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

Ked sa na to tak pozornejsie pozeram, vidim tam napisane Hayward & Scott smilesmilesmile

27.03.2012 14:11

Re: certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

ohanal sa tym, ze je to konstrukcna zmena a bud to ma byt zapisane v TP alebo mat certifikat u seba, je to cele blbost, napr. spojlere kridla a ine ,tam staci ak to nema ostre hrany a nepresahuje obrys vozidla... koli vyfuku ma zastavili dva krat, raz si chcel policajt lahnut pod auto a hladat nejaky symbol E v kruhu ... si to rozmyslelsmile ako mozu vediet co je a co nieje original, ide o to aby diel v tomto pripade tlmic bol urceny pre tento druh vozidla ... o hlucnosti nieje zmienka v ziadnom certifikate a ani nemoze byt...to by nezagarantoval nik...

este raz dakujem MKo za zaslanie cert. photoshop pomohol v uprave tabulkovej i vytlacil a odlozilsmile

27.03.2012 14:40
WRX
avatar

Re: certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

pridam aj ja, ale ne o vyfuku. zastavil ma organ a pyta certifikat od zadneho kridla na Sti smile

27.03.2012 15:31

Re: certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

Aky certifikat od zadneho kridla, ked je to original z vyroby?! smile

27.03.2012 15:44

Re: certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

ako nechcem byt protivny ale ...<br> toto nepovazujem za certifikat o tom,ze pouzity vejfuck splna technicke a legislativne parametre , ktore su v nasej vyhlaske smile ale ako sa hovori, na velku dieru velka zaplata smile <br> ja som uz absolvoval XXY policajnych kontrol (na festerovi) a musim povedat, ze povacsine sa prisli pozriet,co to je za auto . ak nahodou niekto bude chciet po mne akykolvek certifikat (okrem folii na skle ci zahradke) , ukazem prstom na nalepku od STK .

samozrejme,certifikat od kridla pri seriovej vybave je...blbost. rovnako ako pri vejfucku.

27.03.2012 16:16

Re: certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

Brano, nic ine ako podobny papier ani nieje, oni to drbnu do krabice k vyfuku a to je vsetko, hovory len o tom ze vyfuk vyrobili pre ten ktory model.. nemam zrovna BA znacky keby som poukazal na STK zobere mi technicak a este chcel aj znacky, kedze som bol maximalne slusny a hryzol som sa do jazyka nechal to tak no dvakrat stacilo.. raz uz mi zobrali tech. koli tomu ze som nemal zapisane 16ky kolesa stalo ma to zbytocnu cestu domov vybavenie papiera od dovozcu a to mi na fizlarni povedali ze to nie je spravny papier, hlavickovy papier s popisom a nestacilo to ,som sa ohradil a zrazu stacilo ,buzeracia ako sa patri.... takze mu strcim do ruk ten remus paier a nech lusti... a ked nepomoze urobim to co kamos ked mu xceli zobrat TP vystupil dal do ruk fizlovy kluce od auta a isiel prec ,zas si to rozmysleli a nechali tak...smile vivat EU

27.03.2012 16:31

Re: certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

..ci boha, to kde žijeme? smile

27.03.2012 23:10
MKo
avatar

Re: certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

.. na Slovensku smile

28.03.2012 08:42

certifikat od koncoveho dielu k vyfuku..

Zdravím , chcel by som sa opýtať , kúpil som si auto a malo namontovanú koncovku na výfuk REMUS , a certifikát je napísaní na značky ZM , a ja som už LV , ten certifikát je platný aj tak ? , a netreba to mať aj zapísaný ten výfuk v technickom ?

21.07.2016 22:25
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101