Diskusné fórum

Klubova softshell bunda s logom

Autor Správy

Re: Klubova softshell bunda s logom

Klubove bundy, ktore sa este nerozdali prinesiem na zraz, takze kto pride, bude mat. Cez vikend budeme na Podbanskom, tak ak niekto chce, mozem mu bundu vziat tam. Prosim poslat interku. Okrem toho mozeme dat 5-15 smile

18.07.2012 08:02

Re: Klubova softshell bunda s logom

A kto nejde na zraz , ako sa dostane k bunde ?

18.07.2012 22:25

Re: Klubova softshell bunda s logom

Snazim sa dorucovat bundy v ramci svojich ciest, no teraz sa mi nakopilo tolko kancelarskej prace, ze prakticky necestujem. Chcel som ich nechat na nasej pobocke v Presove, no nebudem riskovat, ze sa s nimi cosi stane. Moznost je aj taka, ze by som to poslal po kolegoch ku niektoremu klubistovi v danom regione a ten by zabezpecil dorucenie po okoli. Tak mi pomohol Juraj so zasielkou pre Blavu a okolie. V krajnom pripade to mozeme vyriesit postou, bo uz by som to aj ja mal rad z krku. Pozriem, kolko ich este mam a zratam postovne.

19.07.2012 08:09

Re: Klubova softshell bunda s logom

Cafte vsetci, vcera som obdrzal moju klubovu bundu. Je paradna. Chvalim a dakujem.smile

19.07.2012 10:53

Re: Klubova softshell bunda s logom

Pozdravujem, Chcel by som sa opytať , ako to vyzera s mojou bundou. Či sa už vyriešila otazka neakeho doručenia poštou , alebo podobne..., lebo čakať cca 4 mesiace sa my zda dosť veľa . Viem , že sa neake bundy už rozdali a zbytok sa bude rozdavať na zraze , ale ty čo tam neboli a nebudu tak ako to s nimi bude? Niečo sa riešilo na neakej pobočke nechania bund v PO , ale neako to stichlo . Kludne sa tam mohlo niečo priplatit za poštovne , a poslať to každemu , nech to ma každy a je aj každy spokojny z bundou a aj s celkovou organizaciou tejto klubovej bundy. Keď som niečo prehnal , tak sorry , ale je to môj pohľad na danu situaciu .smile

10.08.2012 23:39

Re: Klubova softshell bunda s logom

Mojou ulohou bolo zabezpecit bundy, co sa aj podarilo. Mali sa rozdat na niektorom zraze a o posielani postou rec nebola. Na nasej firemnej pobocne v PO som to nechat nechcel, pretoze tie bundy nestali 5 korun. Ak niekto chce, mozem to hodit do posty. Cena zasielky je 2,60 eur. Adresu poslat interkou

11.08.2012 08:36

Re: Klubova softshell bunda s logom

mato, namiesto cakania 4 mesiace si mohol uz davno napisat tu a mohla sa doriesit aj posta skor individualne, ako vravela moja babka "nememu ani vlastna mater nerozumie" smile

ja napr. tiez este bundu nemam, ale ani ma to moc netrapi, lebo je leto, takze by som sa v nej asi pretrcal len pred zrkadlom ... kazdopadne spolieham na rozdavanie na letnom zraze a kto uz tam sa ku svojej budne nedostane, tak potom sa to uz bude asi riesit len postou

mimochodom netreba zabudat, ze tieto veci su cisto vecou ochoty a snahy niektorych clenov a nie su absolutne ziadnym sposobom ziskove a prave naopak, ti co to vybavuju s tym maju este aj starosti navyse, takze treba byt aj trochu tolerantny ... boris by mohol o tom hovorit ... a aj na postu treba ist a kazdu bundu zabalit a poslat osobitne, preto sa preferovalo skor osobne predanie a caka sa na letny zraz, aby tych postovych manierov bolo co najmenej smile

12.08.2012 14:12

Re: Klubova softshell bunda s logom

Tomaš, ja som nebol nemi 4 mesiace....!!! Pisal som si s bcjr interku a celkom sme sa dohodli , že ked bude v PO tak to necha na pobočke , alebo že sa neako ozve , ked bude na vychode ,lebo že poštou by to posielal nerad ako aj uviedol v prispevku a prešiel mesiac a nič , možno nemal čas , alebo mu do toho niečo prišlo to ja už neviem , ale kludne stačilo napisat do interky pošlem to poštou za 3€. Ja viem , že je potrebne ist na poštu zabalit to atd................. ale keby sa zrazu a akcii nezučastnilo 30 ludi , tak kde by boli ich bundy?

BCJR:,Je my jasne že to zaberie množstvo času okolo takychto bund , ale ked niečo začnem , tak to aj dokončim do konca , nechcem ta timto urazit , alebo neako zhadzovat , určite ti to zabralo množstvo času a patri ti palec hore....... len ešte raz opakujem je to moj pohlad na danu situaciu.

Tomaš:, ja sa momentalne nachadzam v krajine kde by som bundu využival naplnosmile

12.08.2012 22:32

Re: Klubova softshell bunda s logom

nazdar SL555AY ja ti ju mozem priniest zo zrazu byvame od seba na skok smile

13.08.2012 08:37

Re: Klubova softshell bunda s logom

no prosim, staci napisat do fora a riesenie sa najde smile

13.08.2012 10:27
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101