Diskusné fórum

skusenosti s LPG

Autor Správy

Re: skusenosti s LPG

Reakcia na príspevok od používateľa Sokyno:

17.04.2012 07:14

Ja mam znacku BRC je retroidny system podla normy EHK 115 takze teleflex nieje jediny ide oto ake mas subaru a aky motor ja som to daval montovat vo firme Selling v Poprade stym ze zariadili vsetko montaz papiere ja som s papiermi len dobehol na okresny urad dopravy kde mi dali navrh na zmenu TP s ktorym som bezal na policiiu kde som dostal novy TP. Mam natom najazdenych skoro 30 000km montoval som to pred rokom zatial vsetko v poriadku teraz akurat pojdem na druhu garancnu prehliadku. Napis email do Sellingu zadaj tam 13tu polozku z TP id cislo motora /kod motora/ urcite ti radi odpovedia co je do tvojho auta vhodne. smile

Mozes aj do Zvolena smile brc@brc.sk www.hatiar.eu

07.11.2013 11:20

Re: skusenosti s LPG

Pri nastavovani ventilov nemusia dole hlavy, len vika ventilov

07.11.2013 11:23

Re: skusenosti s LPG

Pumbaa

nastavenie vole ventilov som robil pred mesiacom na SForester SG 2003, 2.0 EJ20 Ptrebujes 2x tesnenie pod veko ventilov, 10x podložku pod šroby na veku (ukrutná podložka s nalisovanou gumou), 4x tesnenie okolo sviečok (je to pod vekom, z vonku nevidieť ) a 1x medenú podložku pod vypúštací ventil na olejovej vani. Odporúčam keď už bude auto odstrojené vymeniť olej, sviečky a skontrolovať rozvody.

07.11.2013 17:23

Re: skusenosti s LPG

Reakcia na príspevok od používateľa Ivanko:

16.04.2012 23:16

Značka LPG systému nezaručuje spolahlivosť, spolahlivosť zaručuje odborná a kvalitná montáž, tak že v prvom rade treba nájsť vo svojom okolí firmu na ktorú sú pozitívne ohlasy, nie vždy rozhoduje cena. Pre Subaru je schválený len jeden systém a to Teleflex a neviem či ho niekto montuje aj na východe, jedno stredisko je tu na západa, ale ohlasy sú všelijaké, niekto tu z klubu má od nich montáž a je spokojný. Ja ak by som šiel do LPG tak jedine Hlohovec MPGAS, v podstate len pozitívne ohlasy , síce nemontujú zariadenie ktoré je schválené , ale priplácajú na individuálnu prestavbu a aj vybavújú časť administratívy za zákazníka, pre človeka ktorý v tom nevie behať to môže byť problém, skúšobna je v Žiline

A na zariadenia BRC a Vialle ste zabudli ? Tie su tiez schvalene a montujeme ich v srdci slovenska, vo Zvolene. Snazime sa o maximalnu spokojnost zakaznika a myslim, ze sa nam to aj dari. Ale nech hodnotia ini, samochvala zvykne smrdiet smile www.hatiar.eu (stranka v ciastocnej rekonstrukcii)

02.07.2014 17:57
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101