Diskusné fórum

aktivity OZ

Autor Správy

Re: aktivity OZ

ahoj nickto, kto sa nespyta tak nevie, takze v poho smile

zrejme ma ostatni/niekto z vedenia doplnia alebo opravia, ale ja ako aktivny clen OZ to vidim takto:

OZ sa zalozilo len na konci minuleho roka, takze sa mozeme bavit iba o tomto roku a aktivitach, predtym nic nebolo smile

No a tohoto roku napr. OZ zorganizovalo oficialny letny zraz - detaily si mozes pozriet v zrazoch. Clenovia OZ mali lacnejsie vstupne na auto (tieto peniaze sa vyberali na pokrytie nakladov spojenych s organizaciou), dostali klubove a zrazove tricko a vdaka OZku sa vybavil novy Outback ako prezentacne auto od importera napr. Pokial som bol spravne informovany, tak tuto zimu sa chysta oficialny zimny zraz niekde okolo tatier, kde verim, ze sa zase posunieme niekde dalej

co sa dalsich zvyhodneni tyka, tak clen OZ dostane clensky preukaz (plastova karta typu kreditky) a na zaklade nej ma narok na nejake zlavy, zatial ich mozno nie je vela, ale treba si uvedomit, ze vsetci tu sme partia nadsencov a ako vravel moj dedo, tak z hovna sa bic upliest neda smile

chcem tym povedat to, ze cim viac sa rozrastame, tym viac stupa nasa sila a tym viac je OZ SSK ako subjekt brane vaznejsie - nasledne ma vacsiu silu vydupat dalsie vyhody pre nas atd. dalo by sa pokracovat do nekonecna smile

proste kto neprilozi ruku k dielu minimalne svojim zaujmom, tak sa toho moc nedocka smile

ak som na nieco zabudol, tak ma doplnte, kazdopadne teraz bude vyrocne valne zhromazdenie, kde budeme vlastne preberat o com to bude a tak, takze ak mas zaujem si urcite vitany smile

hybco

26.10.2010 23:59

Re: aktivity OZ

Nazdarek. Noo, Hybco, popisal si to takmer presne a uplne. No treba este dodat jednu velmi dolezitu vec, co OZ SSK urobilo. Len vdaka OZ sa mozeme bavit na tomto fore. OZ zohnalo peniaze na web a aj vyrobilo tento web. Co urcite nie je malickost a urcite nie zalezitost 5 evri a hodiny roboty. Netreba zabudnut, ze aj somotne zalozenie OZ nebola vec jedneho dna. Takze mame za sebou prvy rok fungovania, kde sme boli na zaciatku mozno 15-ti. Teraz nas je podstatne viac a ludia pribudaju. OZ zorganizovalo letny klubovy zraz s trickami a zlavami na zrazovnom pre clenov OZ. OZ je zdruzenie ludi, kde ma kazdy clen uplne rovnocenny hlas ako vsetci. Je to zdruzenie subaristov a teda je vitany kazdy, kto chce ci pasivne, alebo este lepsie aktivne prilozit ruku k dielu a posunut klub zase dalej. Nie je to klub vlastneny 1, alebo 2 ludmi. Klub vlastnia clenovia OZ!!! Takze v OZ ste vitani vsetci a ak mate navrhy na zlepsenie, napady, ako to posunut dalej, ak mozete niecim prispiet, ste vitani. A samozrejme aj na valnom zhromazdeni na Polane, kde sa mozete rovno stat clenmi OZ a hned sa aj zapojit do diania v klube. P.s.: Hybco, na letnom zraze to bolo nove dehtove Lego smile

27.10.2010 08:52

Re: aktivity OZ

V kazdej diskusii sa objavi nejaky ten "rejpal", teraz to budem asi ja ... smile Clen som, ale zatial len fajocku na webe mam... Klubovu kartu nemam, tricko nemam, aktivita s Drive magazinom zastala na potvrdeni adresy... V poslednom case som tu naozaj malo, pracovne som dost vytazeny, preto som asi nepostrehol vsetko okolo tychto aktivit - mozno sa to tu vysvetlovalo ako a co - ospravedlnujem sa dopredu za to - ale naozaj sa niekedy neda denne zabehnut na web a preluskat diskusie a uz vobec sa mi nepodarilo dat nejaky ten zrazik, (okrem KE), kde sa mozno rozdavali klubove veci, nie zrazove.. Ako sa dostat v takom pripade k spominanym veciam ? Dakujem, ado

28.10.2010 00:16

Re: aktivity OZ

Ahoj adoo,

nastala zjavne chyba v komunikacii. takze po poriadku smile Tricka pre clenov klubu sme odovzdavali na BA zraze. Kto sa zrazu nezucastnil, snazili sme sa tricko po niekom z blizkeho okolia poslat - z toho vyplyva ze ak ho nemas, este niekde bludi-prezistim kdesmile.

Rovnaka situacia je s preukazmi. Tiez sme si ich navzajom poposielali - zjavne tiez nenasiel cestu k tebe. Vypatrame smile. (Maju ich vsak len clenovia registrovany do konca marca - dalsie preukazy sa planovali robit zas neskor - kvoli rentabilnosti).

Drive magazin ze sa bude posielat clenom OZ sa vybavilo. Problem nastal tym, ze odvtedy ziadne cislo nevyslosmile. Ale to my zial neovplyvnime. smile dufam, ze som na nic nezabudla....budem ta kontaktovat interkousmile smilesmilesmile

28.10.2010 10:37

Re: aktivity OZ

Ahoj a dakujem za odpoved! Ako sa u nas hovori: " Ši super...! "

smile

28.10.2010 12:46

Re: aktivity OZ

takze neodovzdane preukazy ma lukyasko zapadane prachom ... na najblizsom zraze dostane predsednickou palickou po prstoch smile adooo: asi sa s tebou spoji alebo ho kontaktuj ty a dohodnite sa ... luky ma inak aj preukazy clenov fero puklus, xpiettro, sokyno

29.10.2010 10:38
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3401
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101