Diskusné fórum

Automaticke zrkadla/okna

Autor Správy

Re: Automaticke zrkadla/okna

no covece, ak sa ti to podari ,tak si frajer smilesmile v kazdom pripade nas informuj,ako si dopadol. ak to prelomis, tak budes v baliku smile

04.02.2010 17:17

Re: Automaticke zrkadla/okna

Toz, dobre som dopadol aj ked za dost E-ciek. Jeden sikovny elektrikar pridal nejake relatka a zopar aktiv clenov, a cuduj sa svete, zrkadla sa pri zamknuti sklopia, okna vytiahnu. Pri zapnuti zapalovania zrkadielka poslusne otvoria. Ide to paradne, aj ked mam obavu o mechanizmus v zrkadle.

25.02.2010 17:06

Re: Automaticke zrkadla/okna

Kokso, tak to mi musis predviest. Som velmi zvedavy, ako ti to funguje.

25.02.2010 21:12

Re: Automaticke zrkadla/okna

altalt podla toho ako to popisujes si priblizne viem predstavit ako to dotycny napojil ale napadla ma jedna vec v pripade ze vypnes motor vyberies klucik a nezamknes auto tak pri dalsiom zapnuti zapalovania sa spetne zrkadla znova snazia otvorit aj ked su otvorene???? a co okna ked je okno otvorene na polovicu alebo ak je jedno z okien zatvorene nesnazi sa ho ten domontovany system stale zatvorit dost pochybujem ze tieto auta kedze namali dotahovanie okien budu mat senzory ktore informuju otom ci okno je alebo nieje zatvorene. Ak sa tie okna snazia zatvarat stale aj ked su zavrete tak toto nebude najstastnejsie riesenie pre samotne motorceky coz plati aj pre zrkadla. Ak mozes daj vediet ako to je dost ma to zaujima.

26.02.2010 06:24

Re: Automaticke zrkadla/okna

Ahoj smile

Na zaciatku tu bola spomenuta takzvana komfortna jednotka. Cize by ma zaujmalo od ktoreho roku alebo ktore modeli tym su vibavene podla komfortu ?? Tiez by sm bol rad cez leto sa nestarat moc o okna ci su alebo niesu zatvorene.Hlavne ako som si vsimol tak Tomas (Hybco) ked odomkne tak sa mu rozsvieti v aute.Marekovy tak isto no u mna nic smile

Ak niekto o tom nieco vie tak dakujem za kazdu radu ako to spojazdnyt smilesmile

01.03.2010 20:54

Re: Automaticke zrkadla/okna

Pet.:Peto s tym rozsvecovanim by to malo byt celkom jednoduche. Niekde nad sedadlami mas svetlo. Vypinac toho svetla ma 3 polohy: vypnute, zapnute a zapnute pocas otvorenia dveri. Nieco podobne by si mal mat aj vnad kufrom.. smile

01.03.2010 21:54

Re: Automaticke zrkadla/okna

To Soky: Som to teda potestoval trochu a tie zrkadla a okna vobec nie su blbe. Zda sa ze zrkadla maju senzor polohy. To znamena ze vie kde ma byt a ked tam uz je tak motorcek nezabzuci. (Zrkadlo vies aj manualne sklopit/odklopit) Tak isto okna, ak je dovrete, nic sa nedeje.

02.03.2010 12:25

Re: Automaticke zrkadla/okna

tak to musel namontovat senzor polohy aj na vsetky okna macher ten elektrikar faktsmile

02.03.2010 13:17

Re: Automaticke zrkadla/okna

DonCarnage predstav si ze otom viem smilesmile No nemam namysli rozsvietenie svetla po otvoreny dvezi ale uz pri odomknuti.

02.03.2010 15:15

Re: Automaticke zrkadla/okna

skutak, neviem o co ti ide - ved to nemam ani ja smile smile

02.03.2010 15:48
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3402
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101