Diskusné fórum

profil

Autor Správy

Re: profil

Ahoj Peto. Vzhladom na tvoj posledny prispevok a upresnenie toho co si mal na mysli, doplnim svoj postoj aj ja. Zial z povodneho prispevku vyplyvalo nieco uplne ine, ako si napisal vo svojom poslednom. Ak som sa ta ja osobne nejak dotkol, tak sa ti ospravedlnujem. Kazdopadne stale plati, ze si nepravom obvinil ludi na tomto webe z niecoho, co nespravil nikto z nas a neviem ci si uvedomujes, stale si toto obvinenie nestiahol a neospravedlnil sa za to. Urcite pre buducnost sa skus drzat konkretnych veci a napis jednoznacne co mas na mysli a hlavne na miesto, kam to patri, v tomto pripade do vlakna Pripomienky ku www stranke . Takze este na upresnenie, nikto ti nic nevymazal a co sa stalo popisal admin Hugis vo svojom prispevku. Vdaka.

21.01.2010 10:55

Re: profil

Čaf "Váš" PetoSnažimsa.. Mysme sa osobene stretli a mal som steba pocit uplne pohodoveho chlana..a dost ma sokoval tvoj postoj..ja keby som si nenasiel profil alebo moj denicek na klube 1 rekacia by bola..prečo? hodil by som to dofora a chel by som vediť dovody ako vydíš reakcia bola okamžitá od ADMINA - jedná sa o nedorozumenie..tento web je stále vo výstavbe a je živý...musieme tomuto nážmu mládatu tolerovať chyby kým nedospeje.. (je to prirodzené je to pochopiťeľné)

Ty si nás na základe ničoho obvinil a ošočoval, taketo príspevky vždy rozburujú a podnecujú zbytočne žabomišie vojny ktoré do velkej miery rozvracaju našu komunitu a vobec akukolvek. Príkadom netreba ist daleko a preliest SC.cz

Keby si mal dost súdnosti a sebareflexie uvedomil by si si to a postupoval viac s chladnou hlavou ak ti záleží na tom čo tu spoločne tovrime. Predpokladam že ANO kedže si sa sem prihlasil.

Ak NIE čo tu ešte riešiš?

21.01.2010 12:56

Re: profil

to snazim sa:

clovece, ja ti neviem. ak uz nieco napises do diskusie a X ludi na to reagujue, tak je minimalne SLUSNE ten prispevok nemenit. ale ty nee, ty to musis o 10:45 prepisat tak,aby si vyzeral ako svaty peter. myslis si,ze nemame screenshot a ze nedisponujeme povodnym prispevkom-ktory sa da v pohode vytiahnut s DB? smile

spravaj sa ako chlap, ak uz nieco povies (ci je to pravda,alebo nie) tak si za tym stoj! lebo to co tu predvadzas ,je podobne spravaniu nasich politikov , ktori to samozrejme vypozorovali na detskom ihrisku ...

PS:neboj sa, nebudeme sem davat ziaden screenshot ci akykolvek iny vypis. stale dufame,ze pochopis o co tu ide

Brano

21.01.2010 13:07

Re: profil

co som tam pomenil!!! tak to by ma zaujimalo - ale naozaj!!!

21.01.2010 14:50

Re: profil

tak ho sem daj brano, naozaj ma to zaujima.

21.01.2010 14:52

Re: profil

Ahoj Uhnak, podstate mas pravdu mal som to riesit chladnou hlavou nie tak zbrlklo. Ja som nechcel nikoho osocit to nie!!! Ale to tu asi niesom jediny vsaksmile A to som sa dokazal zdrzat tvrdych slov.

Tak sa OSPRAVEDLNUJEM TYM ktorich som sa dotkol!!!

21.01.2010 15:07

Re: profil

milý snažímsa, s nemým úžasom sledujem od rána túto nezmyselnú diskusiu, ktorú si vytvoril a vidím, že niektorí ľudia majú značný problém priznať si chybu a ospravedlniť sa bez ďalších ironických poznámok.

Aj keď neznášam niečo niekomu dokazovať, osobne nemám rád ľudí, ktorí klamú a preto pre ostatných tu je dôkaz, že zmenu v úvodnom príspevku si urobil, takže nechápem, čo teraz popieraš smilesmile ... každopádne asi si už teraz všetci urobia názor na váhu tvojich tvrdení a to tvojím vlastným pričinením hybčosmilesmilesmile

21.01.2010 15:30

Re: profil

slovo standa na slovo sranda!!!!!!!!

21.01.2010 15:34

Re: profil

a aby sme v budúcnosti predišli takýmto problémom, tak je pri každom príspevku poznámka aj s časom zmeny v prípade, že sa niečo na príspevku menilo 2snažímsa: keďže je to vytiahnuté z databázy, aj tam môžeš vidieť, že si svoj úvodný príspevok menil smile

21.01.2010 15:36

Re: profil

snažím sa, ty to celé nechápeš ... smilesmile

21.01.2010 15:38
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101