Diskusné fórum

h6 spokojny?

Autor Správy

Re: h6 spokojny?

to daddy Ja by som si listok do prvej rady nemusel kupovat, lebo by som si kupil cely orchester smile Vidis, to by bol aj krasny nazov pre sestvalcovy naftak: SUBARU ORCHESTER smile

28.03.2013 09:59

Re: h6 spokojny?

Reakcia na príspevok od používateľa hrubatko:

28.03.2013 08:54

Vela stastnych kilomterov! Hlavne nezabudni na vymenu oleja po 5000km, ja mam sice naftacika, ale vsimol som si to v servis ej knizke smile Ja som skor naftovo zalozeny, takze iba lutujem, ze nie je sestvalcek aj v nafte, iste by to bol krasny koncert... smile

hrubatko - myslim, ze prva vymena oleja na H6-ke je po 5000km, nie po 500 smile Tiez som to videl v servisnej knizke a aj ked mam 2.5i, dal som si pri 5000km vymenit prvy krat olej smile

28.03.2013 10:03

Re: h6 spokojny?

Jezis Maria, sorry, nemozes to opravit, dal som o jednu nulu menej, asi zacnem cez mobil radsej pisat cisla cislovkami, to je ale hanba, radsej si nebudem ani planovat letny zraz, hned by ma kazdy spoznal, jak by som sa cervenal jak paprika smile

28.03.2013 10:14

Re: h6 spokojny?

Reakcia na príspevok od používateľa igork:

28.03.2013 08:13

Ahojte. No cele sa to zomlelo tak, ze sme s manzelkou sli povodne kupovat XV, ale moja polovicka zacala somrat na velkost kufra v predajni/mame dve male deti,ze kocik, nakup nevojde/a vedla stal v showroome outback, ze co je to, aky model a tak/bola to 3,6r/. Lenze ten vystaveny bol uz predany. Tiez nam vraveli ze uz sa objednat neda, nakoniec zistili, ze sa da este z europy zo skladu stiahnut jeden sivy a jeden cierny s bledym interierom/to bola podmienka nasa zasa/, tak sme dali objednavku na ten cierny.To je cele smile Dnes mame ist do BA , tak uvidime ako sa pojde. Musim dat este pozor na zabeh. Pekny den

taketo rozhodnutia na poslednu chvilu sa mi pacia smile ... ked ho budes mat, tak hod potom nejake fotky do profilu svojho ... cierna farba s bielym interierom ... juuuj, to je moje smile aj ked ja mam teda predosly model, ale veru by som sa previezol v tej novej takejto, tak hadam sa aj na nejakom zraze ukazete s rodinkou smile

28.03.2013 10:16

Re: h6 spokojny?

Reakcia na príspevok od používateľa hrubatko:

28.03.2013 10:14

Jezis Maria, sorry, nemozes to opravit, dal som o jednu nulu menej, asi zacnem cez mobil radsej pisat cisla cislovkami, to je ale hanba, radsej si nebudem ani planovat letny zraz, hned by ma kazdy spoznal, jak by som sa cervenal jak paprika smile

opravil som smile Co sa stresujes, chybicka pri pisani sa stane komukolvek smile

28.03.2013 10:21

Re: h6 spokojny?

Ahojte vsetci.Sorry za odlmku. Tak mam za sebou prvych 800km v zabehu mojej 3,6r.Kua poviem Vam ten zabeh to teda su muky pekelne. Prve postrehy: Stale si hladam spravnu polohu za volantom, moznosti nastavenia je vela, neviem si vybrat medzi sportovejsim vzpriamenejsim posedom/mensu volant k tomu priam provokuje/alebo "obyvackovym" posedom. Ale ked to zrovnam s XC90 ,tak tam mam pocit ze sedim oproti OT na hokerlíku.Sedacky v OT dobre drzia , bocne vedenie super, bedrova podpera dobre stavitelna. Vyborný výhlad, hlavne dopredu a naboky, spätne zrkadla prehladne. MOtor: Vynikajuci dynamický kultivovany, tichy do 3000ot ani neviem ze ide, len podla otackomera smileTvuk nad 3000 návykova nádhera. Viac pozitiv neviem popisat, sorry smile Prevodovka:V porovnani s XC90 je krasne ticha a plynula, v podstate ani neviem kedy radi. Je super, ze aj ked je zaradene D a chcem podradit pred predbiehanim ,staci tuknut do padla pod volantom a preferuje padlovanie v sport rezime, ked zvolnis, sam sa po cca 4 s prepne do D rezimu. Myslim ze v kombinacii s H6 dobra suhra,6.stupen nechyba. POdvozok: Nemal som moznost este skusat limity, momentalne je obute na zimnych Nokian WGR2.Ale pocitovo, komfort, zehli dobre nase "krasne hladke" cesty po zime a drzi stopu, nenaklana sa.TAky "kolajnicovy pocit".Aspon voci XC90.Volant mohol byt menej preposilovany, ze vraj v S+ rezime ma stvrdnut. Audio: Nooo, rozporuplne pocity zo zvuku. Tu XC90 vyhrava na plnej ciare. Je to nejake prestredovane, nervozne, otravujuce a bolia az z toho usi, ked sme tomu "vyťali" cestou po dialanici. Tolko zatila, neskor doplnim viac. Inak snad tytden po kupe mu nejaka kuna co co rozhryzla izolacnu penu zvnutra kapoty na motore. Kable a hadice nastacie jej asi nechutili. KUa ,slak ma ide trafit.... Cafte

11.04.2013 11:03

Re: h6 spokojny?

Co sa tyka muziky, tu je lahka pomoc. Treba sa spojit s niektorym audiofilom a vytlmit dvere, prip. vymenit repro.

Na tu kunu pozor, bo Ti da auto na totalku ani nemrknes. Ja sa s tym tiez trapim a celkom dobre funguje to piskatko proti tymto mrcham. Pozor na spray, proti hlodavcom! Nefunguje a iba si zaseries motor tou lepkavou gebuzinou. Na nu sa potom secko lepismile

11.04.2013 18:38

Re: h6 spokojny?

mne ties to piskatko funguje....ale toto najlepšie X ..este chvílu abudem mat kožuch smile

11.04.2013 19:10

Re: h6 spokojny?

Skvela idea! Zajtra bezim do chovproduktusmile

11.04.2013 20:00

Re: h6 spokojny?

Dostal som tip proti hlodavcom v motore, ale aj na povalev pivnici od jedneho mechanika, ze dat do vreciska, alebo krabicky chumáč/klbko/ ľudksých vlasov, napr. od kaderníčky a pripevnit kdesi v motore. Ze funguje ten pach lepsie ako hocico ine. Piskatko,spray a pod. No neviem, ale za pokus to stoji, tento tyzden sa idem dat ostrihat,tak si vlasy dam zabalit so sebou, ako jedlo v restike hahahahasmile

22.04.2013 10:18
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3402
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2009
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101