Diskusné fórum

Nechat si Lego, alebo nie? Tot otazka...

Autor Správy

Re: Nechat si Lego, alebo nie? Tot otazka...

Reakcia na príspevok od používateľa Tauri:

09.03.2013 20:50

Nazdar sukmenovci...

Dakujem za poskytnute rady. Rozhodol som sa, ze si svojho milacika este nejaku dobu necham. Ved zasvateni vedia, ze tietoe Legacky zabije bud meteorit, alebo staroba.

Prosim ale o radu vas skusenejsich. Pokukujem po nahradnych dieloch. Nasiel som nasledujuci link: Text odkazu sem...

Mal by som zaujem o nasledovnae: Predne svetlomety, zadne svetlomety, klbik pre uchytenie podpery pre kufrove dvere, vyfuk stred, vyfuk koncovka, tesnenia pre vyfuk, brzdove strmene zadne, przdove strmene, predne, motorcek a mechanika zadneho stieraca, zadny naraznik (moj drzi len zazrak)spolu s uchytnymi "kolikmi" co ho drzia na karoserii (mozno su uchytne body rovnake), plastovy kryt zadnych dveri (ta cast co le lakovana vo farbe karoserie), roleta, teda kryt batozinoveho priestoru...nenapada m vsetko....

Mohol by som poprosit o pomoc? Rad by som vedel, ci by boli aspon vymenovane komponenty vymenitelne. Mam Lego rocnik 99. Tym, ze je na linku Outback stracam nadej, ze podvozkove komponenty budu rovnake. No vacsina vymenovanych dielov by v ramci unifikacie vyroby malo sediet.

Dakujem za vase odpovede.

Karosarske diely si pozri na allegro.pl a potom sa kludne obrat na autofra.sk. Mam s tym dobre skusenosti. Motorina je loteria, no az na jeden pripad sa tiez nestazujem.

10.03.2013 09:49

Re: Nechat si Lego, alebo nie? Tot otazka...

tak zadny naraznik asi nedas aj ked ti tam pasne bude na blatnikoch odstavat kedze outback ma lemovanie blatnikov plastove a lego nie. ostatne bude sediet ale nesmies prekrocit rocnik 2002 kde uz boli predne svetla sice tvarovo zhodne no uchyty uz nesedia a este nerozumiem aky kryt zadnych dveri to mas na mysli???

11.03.2013 06:04

Re: Nechat si Lego, alebo nie? Tot otazka...

Raz som zial pri cuvani trafil zabradlie. Vtedy som zistil, ze cast dveri vo farbe karoserie je z plastu. Pod tym je kovovy skelet dveri. Neviem presne ako to pomenovat.

11.03.2013 09:19

Re: Nechat si Lego, alebo nie? Tot otazka...

cize mas legacy z oplatovanim ako outback len vo farbe karoserie tak to sadne potom aj ten zadny naraznik daj si fotku auta do profilu smile

11.03.2013 09:32

Re: Nechat si Lego, alebo nie? Tot otazka...

Vcera sa mi "rozsypala" kulisa radenia. Neviem sa ako s autom pohnut a neviem ho kde a zaco dat opravit.

Prv nez pristupim k dramatickejsiemu rieseniu, rad by som moju Legacku (´99) ponukol niekomu, komu by sa zisla. Ci si ju dokaze dat opravit, alebo na nahradne diely. Pre viac informacii mi napiste sukromnu spravu.

01.10.2013 10:45

Re: Nechat si Lego, alebo nie? Tot otazka...

Musel som sa rozhodnut pre predaj/zosrotovanie auta. Ak by on mal niekto zaujem (v celku) nech sa paci. Nejak by sme sa uz dohodli. Viac info v inzercii.

22.10.2013 07:13
Posledné príspevky
Re: PZP 13.05.2024  bibcabi
Re: PZP 09.05.2024  kryznik
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3399
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2008
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26194
Články: 150
Zrazy: 101