Diskusné fórum

Auto nemá výkon Turbo...

Autor Správy

Re: Auto nemá výkon Turbo...

Zdravím páni...mám problém s mojou fešandou....auto stratilo výkon blowoff ventil nejde.sviečky som dnes menil za nové su tam NKG-ka a mám pocit že v turbe to troška šramotí...začalo to tak že som šiel dal som jej a jak som vyšiel na dialnicu tak to proste poriadne nešlo už..tak som zastal na pumpe a zdalo sa mi že som počul nie moc dobrý zvuk a odvtedy to žerie ako krava...rád by som bol keby niekto poradil kto má poprípade s tým skúsenost...díík...smile

14.03.2013 18:42

Re: Auto nemá výkon Turbo...

No mne sa raz stalo nieco podobne ze prestalo ist turbo ale problem bol len v tom ze vyskocila segerka kde je westgate takze bolo turbo vzdy otvorene...skus pozriet to

15.03.2013 11:22

Re: Auto nemá výkon Turbo...

to sa ale prejavuje absolutnbou stratou výkonu ...neviem ci je to tento prípad ...

15.03.2013 11:52

Re: Auto nemá výkon Turbo...

Nenapisal si ci ma motor hladky chod,check engine svieti? Ak odislo turbo asi sa nevyhnes tomu aby si ho dal dolu a pozrel,inak ma napada len nahodit budik tlaku a zistis kolko tlaci. Kedysi som mal na Legu prepaleny ventil a vtedy to zralo jak svina,ale auto islo prave vtedy ked tlacilo turbo.

15.03.2013 12:04

Re: Auto nemá výkon Turbo...

No motor ide vpohode celkom pekne ale tahá to ako 2.0 bez turba...je ho sice počut ked jej rupnem že sviští ale je to bieda s tým výkonom ..zdá sa mi že to žerie o niečo menej ale stále to nieje ono...smile je to tam aj kapánek od oleja lebo čo ide hadica z interkoleru do turba tak je pri tej eskapáske rozmrdaná tak nevím...

17.03.2013 12:13

Re: Auto nemá výkon Turbo...

pollaks a kde sa nachádza tá segerka???

17.03.2013 12:15

Re: Auto nemá výkon Turbo...

no ono to je ta ticka co otvara turbo moze byt vyskocena zhod 4 sruby z toho plechoveho krytu turba a uvidis ci je to toto

20.03.2013 21:35

Re: Auto nemá výkon Turbo...

Tak konečne nám počasie trocha praje tak som sa ako tak pustil do toho,prsty nemrznu tak som spravil to foto je v mojej galérke tak by som bol rád keby mi teda niekto mohol poradit a či teda je možné že koli tomu auto proste nejde nemá výkon motor ide strašne divne ako škodovka na tri válce no zle proste...jednu chvýlu sa mi zdalo ako keby išlo už celkom fajn ..bolo mi povedané že auto ide na všetky válce sviečky menené NGK origoš ale nepomohlo a občas striela do výfuku čo nerobyla pred tým nejak...každá rada dobrá dík...smile

11.04.2013 17:17

Re: Auto nemá výkon Turbo...

Čau Juro tá hadica musí tesniť, niet tlaku niet výkonu, najhoršie že nová stojí 250€, ak ju nezoženieš, tak jediné núdzové riešenie ktoré ma napadá je ju zvariť z nerezu, prípadne hliníku, zvariť hliník nemám problém len nie je material (ani nerez ani hliník), a miesto toho pružneho spoja použiť kus silikonovej hadice, dá sa kúpiť vo Vrbovom v "Hadice servis" Ale či to vyrieši tvoj problém nie je isté, ešte tam môže byť niečo dalšie

11.04.2013 17:35

Re: Auto nemá výkon Turbo...

Ivo výfuk zavarený a tam tá hadica je z plastu dá sa asi kupit kedže su tam aj šroooooby :D celá ale asi snej urežem zatial a nahradím to inou a dáko to utesním dufam...

11.04.2013 17:45
Posledné príspevky
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3395
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1860
Príspevky fóra: 26189
Články: 150
Zrazy: 101