Diskusné fórum

Skutočne kvalitný servis

Autor Správy

Re: Skutočne kvalitný servis

Moj Otas ma celu servisnu historiu z Mikona BA. Jedinou vyhodou tohoto servisu je, ze hocikedy v pondelok odovzdam auto a kedze ho cez tyzden nepotrebujem, v piatok si ho vyzdvihnem. Vykonane servisne prace su OK, ale pristup otrasnyyy! Neodporucam. Vzdy tam idem s malou dusickou, ako dopadnem a ci niekto bude so mnou komunikovat. Uz sa stalo, ze som cakal na prijimacieho technika 30minut a kazdy okolo ma ignoroval. Tiez ma hneva, ze nedokazu vymenit lavu H7 ziarovku bez toho, aby sa vsetko (radio, km, nastavenia) neresetovalo. To fakt je tazke napojit nahradny zdroj, kym je akumulator prec?

Asi sa dam nahovorit na JRT, o nich som zatial cital len chvalospevy... Porozmyslam, uvidime...

29.07.2013 13:31

Re: Skutočne kvalitný servis

ja idem do JRT pri RK s mojim benzinovym Legacy prave tento piatok - uz treti krat... doteraz boli vzdy fajn, uvidime ako bude teraz, ci sa nieco zmenilo alebo bude stale pohoda... smile dam ti vediet smile

v kazdom pripade JRT vedia servisne prehliadky nacenit za podstatne rozumnejsie ceny ako v BA prip. inde...

Poslal som tam aj kamosa s dieselovym Outbackom po 30tis.km a tiez bol spokojny, aj s pristupom, aj cenou (ktoru samozrejme porovnaval aj s inymi prevadzkami). Porovnatelnu ponuku mu dali jedine v Brne (kde to aj kupoval) a tych ludia mimochodom tiez chvalia - vraj hodne subaristov z BA a zahoria chodi radsej tam ku bratom cechom...

good luck smile !

30.07.2013 15:48

Re: Skutočne kvalitný servis

Ďakujem za odpovede :) Pôjdem to pozrieť.Nie je to pre mňa ešte aktuálne, ale čoskoro bude...ak by niekoho ešte niečo napadlo, alebo by pribudla nejaká skúsenosť, dajte vedieť.

30.07.2013 20:26

Re: Skutočne kvalitný servis

Ahoj, tak ja mam tiez skusenost s JRT. Taku dvojaku. Pri mailovej komunikacii o cene vymeny rozvodov a mojej poznamke, ze som clenom klubu, bola cena podla mojho mienenia tak ci tak dost vysoka. To ma odradilo napriek referenciam na tomto webe. Rozvody som kupil a dal vymenil inde /lacnejsie, blizsie/. Nieco sa mi na aute po vymene nezdalo, tak som zavolal do JRT a objednal sa na prehliadku rozvodov. Cena bola urcite nizsia za hodinu prace ako v ponuke, ponukli cajik/kavu, prijemne posedenie vonku, po servise som sa mohol motat, chodit okolo servisaka a rozpravat sa s nim o aute /to som doteraz nezazil nikde/. Rozvody som mal zalozene dobre, tak to poskladali. Zauctovali 2h roboty. Rozlucili sme sa. Najblizsiu vec, ktoru budem riesit a nebude to nic co si budem vediet spravit sam, pojdem tiez uz riesit do JRT. Keby hned do mailu dali ceny take ake mi nauctuju, tak ani nerozmyslam.

01.08.2013 09:26

Re: Skutočne kvalitný servis

Reakcia na príspevok od používateľa hybco:

29.07.2013 13:05

jj, JRT a Marian Janiga - som si isty, v celej autorizovanej sieti subaru nemaju konkurenciu smile

Ahojte. Planujem nejaku udrzbu na legu a zhanam dobry servis. Mam otazku ci v JRT maju prijatelne ceny. Finance to bude dost narocne, tak zhanam spolahlivy servis ale aj taky aby ma nedal do kolien. Potrebujem vymenit :

-komplet tlmice, pruziny

-tlmice vyfuku

-skontrolovat volu ventilov

-pretesnit veko ventilov

-netesnost serva

  • mam obavy s tesnenim hlavy, zrejme dostava tlaky do vody. Uz dva dni mam plnu vyrovnavaciu nadrzku. -takze hlavy valcov 
  • a ked uz bude vsetko rozobrate, tak zrejme aj nove rozvody...
18.02.2014 23:28

Re: Skutočne kvalitný servis

Určite JRT. Jeden z posledných servisov, kde okrem počítača používajú aj hlavu. Ceny sú fér.smile

19.02.2014 06:48

Re: Skutočne kvalitný servis

Reakcia na príspevok od používateľa steve34:

18.02.2014 23:28

Ahojte. Planujem nejaku udrzbu na legu a zhanam dobry servis. Mam otazku ci v JRT maju prijatelne ceny. Finance to bude dost narocne, tak zhanam spolahlivy servis ale aj taky aby ma nedal do kolien. Potrebujem vymenit :

-komplet tlmice, pruziny

-tlmice vyfuku

-skontrolovat volu ventilov

-pretesnit veko ventilov

-netesnost serva

  • mam obavy s tesnenim hlavy, zrejme dostava tlaky do vody. Uz dva dni mam plnu vyrovnavaciu nadrzku. -takze hlavy valcov 
  • a ked uz bude vsetko rozobrate, tak zrejme aj nove rozvody...

Mam aktualnu skusenost s JRT a urcite odporucam. Rozumne ceny a vynikajuci pristup. S tym co vsetko potrebujes urobit nemas velmi nad cim rozmyslat.

19.02.2014 11:16

Re: Skutočne kvalitný servis

Zdravím, týmto by som sa chcel poďakovať Subaru PD za profesionálny prístup, ochotu a ľudskosť, čo je v dnešnej dobe zriedkavé! Zatiaľ nemám skúsenosť so servisom, ani cenami, ale zatiaľ ma milo prekvapili ochotou pomôcť. Dal som si robiť plyn, keďže som pozabudol vytiahnuť z navigačnej šachty DVD s mapami, a ani technici nemali šajnu že také niečo sa môže stať, stalo sa, že sa rádio so vstavanou GPS spriečilo ďalšej komunikácii s okolitým svetom. Po telefonáte do PD či sú ochotní sa na to pozrieť som tam zbehol a po doterajších skúsenostiach so servismi som očakával že auto vezmú, zavrú niekde do dielne mimo mojich očí na min. hodinu, a po danom čase vybehnú s úsmevom že to ide, ale pane daj nám min. 150 éčok + drísty o tom že DVD s mapami nieje originál a to by nebalo byť, atď.. Po príchode som oslovil pána s ktorým som volal, milý prístup, krátka debata, zbehli sme do auta, pán spravil pár ťahov, dotykov, hmatov, chvatov a donucovacích prostriedkov a rádio vyplulo DVD. Na otázku čo som dlžný - odpoveď akú počujeme najradšej ale v dnešnej dobe veľmi zriedkavo NIČ! SUBARU PD ešte raz vďaka!

07.03.2014 09:39

Re: Skutočne kvalitný servis

JRT servis pana Janigu mozem len odporucat. Aj posledny pripad, kedy mi pomohol s nefunkcnym turbom (nastastie iba prasknuta hadica) svedci o tom, ze su rychli, spolahlivi, ze sa vyznaju v tom, co robia. A este nieco, nezoderu zakaznika. Vsetko zavaznejsie servisujem tam, uz niekolko rokov.

Mikona - v poslednych 2 pripadoch mi vysli v ustreti (asi pred rokom), aj ked si to dali dobre zaplatit.

Oil servis - tento servis vyuzivam na vymenu oleja a prevadzkovych kvapalin, ustretovy pristup, ochota a najma bez objednavania urobia cokolvek, tiez mozem v BA doporucit.

08.03.2014 15:06

Re: Skutočne kvalitný servis

daddy oil servis nepoznam. Na nete som v rychlosti nasaiel oil partner. je to ten isty servis? daj link, lebo tiez by som rad poznal nejaky normalny servis v BA. Predtym som chodil do GKG MAXIM s Mondeom a spokojnost. So subaru nemaju moc skusenosti.

10.03.2014 12:53
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101