Diskusné fórum

OUTBACK 2.0 D Lineartronic

Autor Správy

Re: OUTBACK 2.0 D Lineartronic

Ahojte, takze prve stretnutia a ceny mam za sebou, ak ho budem mat doma napisem od koho (zatial "tajne":o) ), ale iba pre zaujimavost... Dostal som cenu od prveho predajcu co som bol aj na predvadzacke a pri cene 38000€ mi nechal v cenovej ponuke aj doplatok za koberceky 67€ a povinnu vybavu 28€, to ma dost vytocilo, sak koho nie, tymto ho srdecne zdravym a mal by ist na nejake preskolenie ako sa robi obchod.... :o) To ma nastartovalo a tak som oslovil dalsich 4 predajcov, bolo to dost rychle. A u jedneho z nich som nasiel auticko podla mojich predsav a mal ho ako predvadzacku (40km), bolo urcene pre svedsky trh a ked som si to porovnal so Sveckou vybavou, tak je to ono, vybava Busines...pekne, s vybavou v kozi a pre Svedov, urcite nebude nejaky brak. Ak je clenom Vasho (nasho) fora tak ho srdecne zdravim, lebo take podmienky mi nedal nikto, dobry obchodnik...CR, PL ani HU som neskusal, mozno trapne ale som trochu nacionalista, nech zarobia aj slovaci, sak ja robim to iste.. :o) Moje zhrnutie: auto sme s manzelkou zhanali cca 3 tyzdne, presli a vyskusali sme uplne vsetky automobilky na SR vratane Isuzu a Lady (s manzelkou sme offroadaci typu " buran style") lebo sme hladali 4x4, nie na offroad, ale pre cestu domov..v zime sme presadali do Patrola a to po prepocitani nakladov na naftu sa nam skor oplatilo platit leasing na tank :o)) ..o subaru sme nikdy neuvazovali, bola to posledna automobilka kde sme vkrocili, ale prve kilometre presvedcili,uvidime co zima, ak bude problem a ostaneme niekde "vysiet" , dostanente tu na predaj krasne auto za dobru cenu...:o)

24.09.2013 21:16

Re: OUTBACK 2.0 D Lineartronic

Reakcia na príspevok od používateľa hrubatko:

24.09.2013 14:16

to Acapulco1viem ze sa nepytas mna, ale ja som kupoval auto v CR a este pred navstevou predajcu som si rozmyslel co chcem a co nie a potom som napisal hromadny email vsetkym predajcom v okoli pre mna akceptovatelnom na navstevu tak, ze nebola skryta kopia ale kazdy videl komu dalsiemu to prislo. Tym sa sami pretriedili, niektori ani neodpisali a niektori mi odmietli dat cenovu ponuku cez email. Zo vsetkych ponuk som s vybral jednu, ktora bola pre mna najvyhodnejsia a dalej som jednal uz iba s nimi. Inak je rozdiel medzi vybavovou v CR a SR, kedze SR beru tusim od talianov a CR od holandanov, co je vlastne vybava pre nemecky trh, ktory ma vybavy trosku ine smile

@ hrubatko: kazdy postreh, kazda rada a kazde odporucanie na dobreho obchodnika su vzdy VITANE smile takze vdaka za reakciu !!!

nie si prvy co kupil auticko v ČR, aj moj kamos - minuly rok kupoval noveho Outbacka diesel, rozposlal poziadavku na nacenenie viacerym dealerom (neviem konkretne kolko a ktorych) a pisal mi potom ze vyrazne najlepsiu cenu mu spravili v BRNE. (tych brnakov chvali vela ludi). okrem toho aj pristup ze bol velmi profesionalny a zakaznik-friendly smile Na mieste potom este samozrejme uhral nejakych par € dole → odpocitali mu z ceny koberce, myslim aj rohoz do kufra pribalili ako bonus... a cena ze bola vyse 2.000 € nizsia ako mu spravila konkurencia...

takze tymto by som odporucal aj Pistovi asi tolko, ze lokalpatriotizmus uznavam aj ja, ale aj napriek tomu si daj urobit cen.ponuku napr. v tom Brne, prip. niekde inde (Bielsko-Biala, PL). ked usetris 2-3 tis. na presne tom istom aute, mozes ich potom lokalpatrioticky minut u ineho SK obchodnika, ktory nebude tak nenazrany smile

co sa tyka nacenenia autorizovanych servis.prehliadok - to mam uz overene ze najlepsiu cenu vie urobit JRT RK (+ - rovnaka cena ako ponukaju brnaci), takze tam uz v duchu lokalpatriotizmu nie je o com a chodievam od zaciatku tam smile

26.09.2013 10:15

Re: OUTBACK 2.0 D Lineartronic

Cau, no ja nedam dopustit na Subaru v Opave. Perfektny pristup, dobre ceny, skveli ludia... skus si pozriet napr. aj predvadzacky Subaru Opava

Aj ja mam odtial Otikasmile

26.09.2013 11:21

Re: OUTBACK 2.0 D Lineartronic

to Spac ja mam Forestra tiez z Opavy, ale do servisu chodim v Novom Jicine do Toyoty, do Opavy je to predsa len hodina cesty a ja byvam v NJ smile Inak prva prehliadka ma stala 5200 a druha 5800kc i ked ma motali este na vymenu palivoveho filtr , udajne doporucuju vzhladom na kvalitu ceske nafty po 30tis. ale vyrobca az po 60tis. tak som im podakoval, ze 1600kc bez DPH nebudem vyhadzovat oknom kvoli niekoho doporuceniu co 30tis. obzvlast, ked to nema vplyv na zaruku... Sam za seba by som doporucoval dat si spravit ponuku aj do DanCars Opava, mimochodom tam podla webu maju este posledny skladovy sestvalcovy kus!!! smile

26.09.2013 11:41

Re: OUTBACK 2.0 D Lineartronic

Reakcia na príspevok od používateľa Pista:

23.09.2013 08:54

Ahojte, dakujem za rychlu reakciu, tak uz je rozhodnute...idem do toho, potom Vam tu zavesim fotky mojho Outbacku :o) Vsetko co ste tu napisali, sedi presne. Najazdim 30-40.000 rocne, jazdim aj na velke vzialenosti (sme dost dobri cestovatelia) a do terenu ho brat velmi nebudem, na to mam inu hracku Nissan Patrol obuty na 35´´ kolesach, takze prejazdnost ako stara vetrieska :o) Este raz dakujem, idem si ho kupit a mozno raz na zraze.

Som rád, že tu nie som osamotený Patrolista smile

Ja som po dlhej dobe presadol do "placky" a pre radosť v duši som si vybral Outback 3,6 MY2012 v automate (aj tak iný výber nebol :) lebo Subaru)

Patrola mám 2,8 TD6... tak nejak mi ten motor o šiestich válcoch pripadal vhodný .

26.09.2013 16:23

Re: OUTBACK 2.0 D Lineartronic

My mame tiez 2,8 ale momentalne je na vybruse smile trochu sme to prehnali, ale do konca mesiaca bude zasa OK (vybrus, nove tesnenia, nove vacsie turbo dufam ze motor to vydrzi :o) ). chodis aj na offroad zrazy? smile (alebo niekto odtial) AK budeme mat Outback a to bude uz na buduci tyzden v piatok tak urcite pojdeme aj na nejaky zraz SUBARU so SUBARU smile

26.09.2013 21:33

Re: OUTBACK 2.0 D Lineartronic

to Pista mám aj Patrola 2,8 TDi6 aj ďalší 6-valec Pajero SWB :)smile

Takže odpoveď je áno, chodíme na zrazy, akcie, výjazdy a občas aj nejaké expedície(Albánsko, Omán, Thasos...).

Za posledných 5 rokov sme nevynechali ani jeden Tisovec, Čavoj, Vyšný Slavkov ...

29.09.2013 17:29

OUTBACK 2.0 D Lineartronic

http://play.iprima.cz/autosalon/autosalon-40-1 hneď po reklame je recenzia na prevodovku ...

06.10.2013 19:23

Re: OUTBACK 2.0 D Lineartronic

...tak uz nase Subaru mame doma, uz sme Subaristi :o). Prve dojmy su viac ako dobre. Podvozok drzi v zakrutach ako prikovany a aj dobre tlmi nerovnosti. Prevodka je "ako nova" fakt super urobena, ak stlacite plyn na podlahu sprava sa ako normalny automat (7stupnov). Jedine na co si zvykam je zvuk, vobec nehuci ako diesel iba pri nastartovani, potom sa meni na zvuk benzinu. Vsak mozno na nejakom zraze vyskusate ... :o) PS: neviem ako sa tu davaju fotky by som pridal :o)

08.10.2013 18:21
MKo
avatar

Re: OUTBACK 2.0 D Lineartronic

Na fotky skús hore v menu, Galérie. Potom Pridať novú galériu, dáš názov, atď, ...

08.10.2013 19:35
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101