Diskusné fórum

Pripomienky ku www stránke

Autor Správy

Re: Pripomienky ku www stránke

Dalšia chyba je že sa nedá pozerať "galeria" iných členov inak ako kliknutím na konkrétneho člena, myslím že kopec ludí by si rado pozrelo galeriu aj bez toho aby bola registrovaná, respektíve nebolo by na škodu aby som si aj ja chcel pozrieť trebárs posledne pridané galerie bez toho aby som klikal na prihláseného "XY" člena, další problém je že trebárs u mojej galerie sa nezobrazujú popisy k fotkám, tak že úplne zbytočne som ich tam písal, ked nikto nevie o čo sa jedná...

13.06.2011 20:42

Re: Pripomienky ku www stránke

mne chyba hlavne vyhladavanie a webshop napr.surne potrebujem klubove podlozky pod spz

14.06.2011 07:02

Re: Pripomienky ku www stránke

ahojte, klub má naplánované do leta ďalšie výrazné úpravy stránky, ktoré budú obsahovať mimochodom aj vkladanie fotiek priamo do diskusného fóra, vyhľadávanie vo fóre aj v autách, možnosť nahrávania a vytvárania videogalérií a mnoho iných, len musíte vydržať smile

Ivanko: popisy ku fotkám píš do nadpisu a budú sa zobrazovať pri fotkách ... inak prepošlem adminovi túto pripomienku nech na to pozrie

Fantomassk: webshop sa plánuje, ale je to otázka ďalekej budúcnosti - musíme v prvom rade mať väčšie spektrum klubových predmetov na predaj, takisto miesto, kde to bude klub skladovať a človeka, ktorý sa bude o to starať ... a keďže je to všetko na báze dobrovoľnosti, tak to nebude také jednoduché smile

14.06.2011 08:40

Re: Pripomienky ku www stránke

Zdravím som tu nový ešte som sa celkom "nerozkukal", čo mi ale najviac chýba (pardon ak som to prehliadol) je sekcia príbehy našich áut. Áno viem, je tu sekcia naše autá, mňa by ale zaujímalo, či by nebolo možné spraviť obdobu toho čo používa BMWklub.sk . V technickom kútiku sa dá akotak zistiť kto čo robil, riešil, na druhej strane rád by som si prečítal príbehy klubových áut...dlhé zimné večery sa blížia a nie každý deň je vonku sneh aby sme jazdili:) Takže v podstate, sekciu pre tých čo chcú na spôsob moje.auto.cz napísať príbeh ako k autu prišli,odkiaľ za koľko a podobne a podtým by k pribehu pridával updaty v podobe navodov co robili pripadne recenzii na servis+ blbosti takto som ho umyl a toto som použil, tu som s nim bol, toho so vytiahol zo záveja... Sorry že som sa tak rozpísal snaď sa chápeme smile

13.11.2011 00:59

Re: Pripomienky ku www stránke

Inu ja si myslim ze to ani nieje potreba ... myslím ze riadne vypnený profil a fotodokumentácia povedia dosť (aj to maj vecsina problem spraviť) a učel tohoto webuje diametrálne odlisný ako je napr auto cz...totisto tieto info sa vsetky v ulne inej forme a atmosfere za dosvies na zrazoch- aspon ja to vydím tak smile

14.11.2011 20:33

Re: Pripomienky ku www stránke

Patrilo by sa upraviť "galériu", alebo teda prekopať web ako bolo slúbené (vid "hybco-v" príspevok vyššie), ak som prihlásený vidím len svoju galeriu, ak si chcem pozrieť všetko, musím zmazať v hornej lište webovej adresy, môj profil. Za druhé neregistrovaný návštevník sa ku galerii ani nedopracuje ak nepočítam galerie zo zrazov a to možno návštevníkom chýba, potom mi tak tiež uniká zmysel verejnej a nevernej galerie, verejná by mala byť dostupná pre každého aj bez regisrácie, teda mala by byť v lavej lište položka "Galéria". Myslím že ludí viac zaujíma "technika" ako fotky zo spoločných stretávok

27.05.2012 16:07

Re: Pripomienky ku www stránke

ja naopak si to nemyslim ....nevydim dovod aby neregistorvny užviatel mal pritup ku vsetkym galeriám ke ich to až tak zaujima nech sa registruje a hotovo...

27.05.2012 22:22

Re: Pripomienky ku www stránke

ivanko: web sa nejde prekopavat, on sa bude doplnat a vylepsovat, to ze galerie vidis iba svoje, je pointa toho menu hore, lebo to menu hore sa tyka priamo teba smile ... fotogalerie a videogalerie ako take sa pripravuju a budu sucastou hlavneho menu vlavo - preto ani nebude nutne prepisovat adresu v linku, ako to robis ty - cize len treba vydrzat smile

to ze neregistrovany uzivatel sa nedostane ku galeriam je zamer - tak ako pisal uhnak smile

"verejna" neznamena urcena pre vsetkych - aj neregistrovanych - to si si zle vysvetlil. verejna/neverejna je len polozka do databazy do buducnosti, prave na to, ze ked sa spusti polozka "galerie" tak si uzivatel bude urcovat, ci to ma byt zaradene aj do verejnej galerie pre registrovanych uzivatelov alebo to ma zostat len v jeho galeriach pod profilom

takisto nesuhlasim s tebou, ze ludi viac zaujima technika ako fotky zo zrazov ... toto je socialny web pre ludi so spolocnym zaujmom ... a zrazy su jeho hlavnou pointou!!! a prave na ziadosti clenov sme prehodili fotky v hlavicke tak, aby tam boli nase fotky zo zrazov ... takze ak chces vidiet techniku, tak na to su ine stranky urcene. Samozrejme chceme aj tu mat v polozke "modely subaru" rozpisanu aj techniku aj fotky a to vsetko detailnejsie ... ti co sa angazuju na webe maju zatial prace s inymi vecami na stranke a kedze sa zatial nenasiel dobrovolnik, ktory by dal materialy o technike dokopy, tak to stoji ... mimochodom, nemas zaujem? smilesmile

takze sam vidis, ze 100ludi 100chuti a ked ma dojst na kazdeho, tak to chvilu trva ... cize treba len vydrzat alebo popripade prilozit ruku k dielu smilesmile

28.05.2012 08:08

Re: Pripomienky ku www stránke

Mozno to tu uz bolo...ale nedal by sa priečinok so správami upraviť tak aby sa dalooznačiť a zmazať viecej správ naraz?

28.05.2012 08:10

Re: Pripomienky ku www stránke

hybco ja by som si kludne našiel čas sa niečomu povenovať, ale ja nie som IT-čkár a do týchto vecí vôbec nevidím... Čo sa týka galerie ako takej, tak aj keby sa jednalo len čisto o zrazové fotky, tak stále ako návštevník by som to hladal v galerii, a tu sa musí návštevník preklikávať, niekto nájde niekto nie a ked nevidíš žiadne foto, tak to vyzerá také plané, ako keby sa nič ani nekonalo... Trebárs na iných Subaru kluboch je v galérii kopec užívatelov, ktorý robili upravy na svojich autách, kde je všetko pekne do detailu rozpísané vrátane fotografií... Trebárs sekcie údržby či návody s fotkami je velmi dobrá vec.

28.05.2012 11:48
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101