Diskusné fórum

Pripomienky ku www stránke

Autor Správy

Re: Pripomienky ku www stránke

hybco: a nebo vedle odkazu "reagovat" by se mohl jenom přidat odkaz "reagovat s citací". "reagovat" by zobrazilo normální "nový příspěvek".

18.01.2013 02:19

Re: Pripomienky ku www stránke

takze sme v uzkom vedeni (ja a moje druhe ja) prediskutovali obe moznosti aj s tretim navrhom quickliho a po narocnej bezsennej noci je to urobene najjednoduchsie a nejefektivnejsie tak, ze pri poslednom prispevku sa proste moznost "reagovat" nezobrazuje smile a tym padom sa diskusia zbytocne nenatahuje (este riesime pri moznosti citacie nejake automaticke orezanie citacie iba na prve 2-3 riadky s moznostou rozbalenia celej citacie - to by uz bolo perfektne potom - ale je to technicky narocnejsie, takze treba vydrzat)

samozrejme tymto tema diskusneho fora a jeho vylepsovania nie je ani zdaleka uzavreta, takze akekolvek navrhy a zlepsenia piste tu smile

19.01.2013 23:25

Re: Pripomienky ku www stránke

ahojte, po mojom prvom zraze mam hned prvy problem s webom... mam kopec fotiek a na web sa daju davat len po jednom, grrrr ... otazka na vedenie aj siroku verejnost je, ci by sa nemohla dat doprogramovat aj moznost hromadneho vkladania fotiek, ci uz v zipnutom subore alebo pod tlacitkom "Pridat obrazok" by sa dali oznacit vsetky. Ako to technicky riesit, to ja neviem, ale vraj sa to da :)

Vraj sa to uz riesilo a ostalo to pri jednofotkovom vkladani, aby tam tych fotiek nebolo vela, fotim si uz roky a aj tak si myslim, ze taketo vydarene akcie si zasluzia slusnu fotodokumentaciu, aby sa tam nasiel podla moznosti kazdy...

Co vy na to? mx.

12.02.2013 08:39

Re: Pripomienky ku www stránke

Ahojte, otazocka jenna... ked si kliknem Spravy a chcem niekomu napisat, tak sa mi objavi, ze prijemca a tam ak nenapisem presne velkym/malym tie pismenka tak ako ma v nicku, tak mi napise ze taky uzivatel sa nenasiel. Nemohlo by to, ked uz nie ze ked napisem napr. prve tri pismena tak vyhodi moznosti co by to mohlo byt, aspon NIE case sensitive? Diky. Mx.

08.05.2013 21:08

Re: Pripomienky ku www stránke

Správu zásadne posielam tak že kliknem na užívatela a následne na "Poslať správu" viac mi chýba to hromadné mazanie správ

08.05.2013 21:12

Re: Pripomienky ku www stránke

Ved da sa aj tak, ale pisal som teraz Pigslimu, nie je online ani necitam ziadny prispevok od neho, takze ako sa inak dostanem k jeho profilu, treba ist do clenov a tam ho najst a tam dat Posli spravu /alebo sa to da aj inak?/ Ked viem komu chcem napisat a kliknem hore na tie Spravy, tak mi to pride celkom elegantne az na tie velke/male pismenka.

08.05.2013 21:17

Re: Pripomienky ku www stránke

ja to robim tak ze si najdem clena cez clenov alebo u seba v profile priatelia alebo este je tam ze ktosi naposledy pozeral tvoj prol smile

08.05.2013 22:34

Re: Pripomienky ku www stránke

Reakcia na príspevok od používateľa miloxko:

08.05.2013 21:08

Ahojte, otazocka jenna... ked si kliknem Spravy a chcem niekomu napisat, tak sa mi objavi, ze prijemca a tam ak nenapisem presne velkym/malym tie pismenka tak ako ma v nicku, tak mi napise ze taky uzivatel sa nenasiel. Nemohlo by to, ked uz nie ze ked napisem napr. prve tri pismena tak vyhodi moznosti co by to mohlo byt, aspon NIE case sensitive? Diky. Mx.

mozem to dat do zadania ako jeden z bodov co by sa mohlo urobit do valnej tento rok - myslim tie vyskakovacie moznosti a uvidime co na to povie programator smile

09.05.2013 08:12

Re: Pripomienky ku www stránke

Po dlhsej dobe obnovim tuto temu. Kedze sa nam blizi valna hromada za rok 2013, chceli by sme pozbierat nejake nove napady, co by sa mohlo zmenit/pridat/opravit/atd na nasom spolocnom webe.

Veci, ktore su tu uz spominane (ako napr. vymazavanie interiek, hromadne vkladanie fotiek, atd.) nemusite spominat, samozrejme ze si precitam celu diskusiu od zaciatku a veci, ktore uz boli spomenute si zapisem do zoznamu.

Ide nam hlavne o nove napady, o veci ktore vam chybaju na webe a o ktorych sa mozeme porozpravat na kazdorocnej valnej hromade a zhodnotit, ci by bolo vhodne ich doplnit alebo nie.

Zapisanu uz mam poziadavku na download sekciu pre nahravanie manualov a inych veci, tato by mala byt do konca tohto roka pripravena a spustena. smile

08.09.2013 22:05

Re: Pripomienky ku www stránke

mne by sa pacilo, keby sa zobrazovali na stranke naposledy pridane fotky uzivatela...nech si mozem kuknut kto co ma nove...ak to teda neni tajnesmile

11.10.2013 14:20
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101