Diskusné fórum

Pripomienky ku www stránke

Autor Správy

Re: Pripomienky ku www stránke

Ahojte. nastal taky zaujimavy problem. Pridal som si k mojmu autu novy obrazok, ze si ho dam ako hlavny. Ale nenastavil som ho ako hlavny a isiel som ten hlavny povodny zmazat. Ked som to skusil, vyskocila na mna chyba 404 a niekde mi zmizlo moje auto aj s dennickom, kde som si znacil rozne veci. Viete mi prosim vas pomoct?

10.06.2012 21:45

Re: Pripomienky ku www stránke

Jednalo sa o Imprezu, id z url adresy 455

10.06.2012 22:12

Re: Pripomienky ku www stránke

Ahoj,

podarilo sa ti naraziť na chybu v systéme. Vymazanie hlavného obrázku zjavne chybne zmaže záznam o aute. Kým tu chybu neopravím, asi bude lepšie najprv nastaviť nový hlavný obrázok, a až potom zmazať ten starý.

Obnovil som tie tvoje údaje zo zálohy, ktorá sa robila v sobotu v noci, takže ak si tam niečo upravoval v nedeľu, tak to musíš spraviť ešte raz. Ak ti ešte niečo chýba tak mi pošli interku a skúsime to nájsť v zálohe.

h

11.06.2012 00:42

Re: Pripomienky ku www stránke

Dakujem velmi pekne.

11.06.2012 07:33

Re: Pripomienky ku www stránke

ahoj mariooo, ked kliknes vpravo na tlacitko "potvrdit priatelstvo", tak sa ti otvori profil dotycneho a potom musis este raz kliknut na "potvrd priatelstvo" v jeho profile ... az vtedy ti ho priradi ... je to trochu komplikovanejsie na prvy pohlad, takze asi sa nad tym silno zamyslime a uvidime co sa s tym da urobit smile

daj echo ci sa ti to podarilo smile

31.08.2012 21:14

Re: Pripomienky ku www stránke

nejde mi chat smile tak nic uz ide

18.10.2012 14:06

Re: Pripomienky ku www stránke

Reakcia na príspevok od používateľa Ivanko:

13.06.2011 20:42

Dalšia chyba je že sa nedá pozerať "galeria" iných členov inak ako kliknutím na konkrétneho člena, myslím že kopec ludí by si rado pozrelo galeriu aj bez toho aby bola registrovaná, respektíve nebolo by na škodu aby som si aj ja chcel pozrieť trebárs posledne pridané galerie bez toho aby som klikal na prihláseného "XY" člena, další problém je že trebárs u mojej galerie sa nezobrazujú popisy k fotkám, tak že úplne zbytočne som ich tam písal, ked nikto nevie o čo sa jedná...

galerie su vytvorene aj delene ... ale zjavne ich bude treba este dotiahnut - minimalne nejake vyhladavanie tam spravit medzi autami apod.

ale tak na zaciatok by to malo stacit pre tych, ktori to chceli mat pokope smile

23.11.2012 13:14

Re: Pripomienky ku www stránke

No vidím že tlačítko "odpovedať" nie je najšťastnejšie riešenie, malo by sa premenovať na "citovať", horšie ešte je, že ani editáciou nezmažem zbytočnú citáciu. To sa dnes podarilo mne aj Martinnek-ovi Pridať odpoved by malo byť vždy pod posledným príspevkom a nie na vrchu stránky. A možnosť editovať príspevok by sa patrilo nastaviť kludne na neurčito, alebo nastaviť čas na ovela dlhší

26.11.2012 18:44

Re: Pripomienky ku www stránke

Ahojte, vie mi niekto, pekne prosím, poradiť ako si môžem pridať novú galériu? ANi na piaty pokus sa mi to nepodarilo. Po kliknutí na tlačidlo "Pridaj" ma to hodí na zoznam všetkých galérii, ale tam nie a ak si kliknem na svoj profil, mám tam len tie dve pôvodné. Vopred ďakujem za radu (-y). Jozzy

26.11.2012 18:55

Re: Pripomienky ku www stránke

Ako vyzerá všetko tak ako doteraz , ale súhlasím že galériu nemožno vytvoriť

26.11.2012 19:27
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101