Diskusné fórum

Pripomienky ku www stránke

Autor Správy

Re: Pripomienky ku www stránke

Reakcia na príspevok od používateľa Jozzy:

26.11.2012 18:55

Ahojte, vie mi niekto, pekne prosím, poradiť ako si môžem pridať novú galériu? ANi na piaty pokus sa mi to nepodarilo. Po kliknutí na tlačidlo "Pridaj" ma to hodí na zoznam všetkých galérii, ale tam nie a ak si kliknem na svoj profil, mám tam len tie dve pôvodné. Vopred ďakujem za radu (-y). Jozzy

2jozzy: no je tam zjavne nejaky bug, takze uz je to v stadiu riesenia smile

26.11.2012 21:58

Re: Pripomienky ku www stránke

Reakcia na príspevok od používateľa Ivanko:

26.11.2012 18:44

No vidím že tlačítko "odpovedať" nie je najšťastnejšie riešenie, malo by sa premenovať na "citovať", horšie ešte je, že ani editáciou nezmažem zbytočnú citáciu. To sa dnes podarilo mne aj Martinnek-ovi Pridať odpoved by malo byť vždy pod posledným príspevkom a nie na vrchu stránky. A možnosť editovať príspevok by sa patrilo nastaviť kludne na neurčito, alebo nastaviť čas na ovela dlhší

2ivanko: vies mi prosim ta vysvetlit, v com bude rozdiel ked sa odpovedat premenuje na citovat? z mojho pohladu je to uplne v poriadku, akurat mi tam chyba autor a datum prispevku na ktory sa odpoveda

"Pridat odpoved" mas na mysli "novy prispevok" ??? ak ano, tak suhlasim, ze asi logickejsie to bude dat pod posledny prispevok na spodok stranky ... ak nie, tak netusim o com hovoris smile

moznost editovat sa nemoze kludne nastavit na neurcito - uz sa to riesilo v minulosti a skus si predstavit situaciu, ze ja napisem prispevok, na ktory ty zareagujes a ja potom svoj povodny prispevok zmenim tak, ze tvoja reakcia bude nezmyselna smile (dost blbe, co? ... proste a jasne, co napises, tak je napisane, akurat mas par minut na editaciu, aby si si vedel opravit nejaky preklep prip. doplnit rychlo nieco co ta este napadlo hned po odkliknuti)

howgh smile

26.11.2012 22:04

Re: Pripomienky ku www stránke

hybco to odpovedať premenuj, lebo som skoro zasa na to klikol a už by som citoval úplne zbytočne tvoj príspevok, o to mi ide - aby som necitoval príspevok na ktorý iba odpovedám (chcem odpovedať). Aby tu niekto po mne zbytočne nemusel tráviť čas mazaním citácií ako keby som bol nejaký hotentót ktorý prvý krát píše na forum.smile Skrátka som zvyknutý z každého iného fora na tlačítko odpovedať s tým že pridávam odpoved. Keby som tu zbytočnú citáciu mohol sám editovaním zmazať tak šlak traf.

Tiež by sa mi páčilo keby som videl pri písaní príspevku, staršie príspevky, lebo teraz ti odpovedám a musím rozmýšlať čo tam vlastne bolo, respektíve si to otvoriť v dalšom okne, aby som nepísal bludy , či na niečo nezabudol. Ale bez toho sa žiť dá

K editácii už sa mi stalo pri vkladaní odkazu že link nefungoval (nezobral ho web, zle som ho skopíroval,...) a než som to stihol opraviť na tretí krát tak už editácia nebola možná. Trebárs sa mmi stáva (neviem či aj tu) že na niektorých forach neberie linky z "imageshack" a teraz si predstav ten stres, že prídem na to že mi ten odkaz nefunguje a ja to musím niekde inde uploadnúť a skúšať či mi to "zožerie". Mne to príde že tam je tak max. 5min, chcelo by to aspon 10min. Trebárs viem že na inom fore nefungujú odkazy z www.2i.sk/ a to sa fakt nedá držať v hlave že tu neberie to, inde hento...

27.11.2012 00:16

Re: Pripomienky ku www stránke

Myslim, ze si vsetci casom zvykneme na novu funkcionalitu a nebude nam robit problemy rozlisit, co znamena "odpovedat" a ako sa pise uplne novy prispevok bez nejakej citacie predosleho prispevku. Pozeral som aj jeden z nasich spriatelenych webov a maju to uplne rovnako, takze nevidim v tom najmensi problem, chce to len cas si zvyknut. Okrem toho - ono to nie je ziadna citacia, ale naozaj odpoved na dany konkretny prispevok.

Suhlasim s tym, ze by sa zislo pridat este autora a cas daneho prispevku do tej citacie, ale taketo veci sa nedaju urobit za minutu na pockanie a uz vonkoncom s tym konkretne hybco osobne nic nespravi, takze trpezlivost smile

Ked sa nahodou vo svojom prispevku niekto pomyli a uz uplynie cas povoleny na jeho upravu, tak staci napisat dalsi prispevok, v ktorom to uvedie na pravu mieru a hotovo smile

27.11.2012 12:30

Re: Pripomienky ku www stránke

No mne to príde zvláštne že ja mám rozmýšlať nad tým že chcem iba odpovedať a nie citovať. Citácia je vhodná ale iba v prípade že odpovedám na príspevok ktorý nie je posledný aby sa chápalo na koho presne reagujem.

Na tom spriatelenom webe je vlavo dolu "Odpovedať" a v konkrétnom príspevku aj možnosť "Citovať". Pri citácii je dobré ak viem vybrať len časť ktorú chcem citovať - na ktorú reagujem. Na iných weboch sú na zbytočnú citáciu dosť háklivý.

Nemusí to byť hotové dnes ani zajtra, to nikto nechce

Ja nemám problém priložiť ruku k dielu, ale toto sú veci do ktorých nevidím. Tu reálne hrozí to čomu sa chcú všade vyvarovať, lebo kliknutím na tlačítko odpovedať , by každý jeden prispievatel citoval príspevok na ním, a to len sami sebe si pridávate prácu navyše

27.11.2012 15:00

Re: Pripomienky ku www stránke

bug, ktorý bol zodpovedný za to, že sa nevytvárali galérie, bol odstránený, takže už by to malo fungovať smile

28.11.2012 07:38

Re: Pripomienky ku www stránke

Reakcia na príspevok od používateľa Ivanko:

27.11.2012 15:00

No mne to príde zvláštne že ja mám rozmýšlať nad tým že chcem iba odpovedať a nie citovať. Citácia je vhodná ale iba v prípade že odpovedám na príspevok ktorý nie je posledný aby sa chápalo na koho presne reagujem.

Na tom spriatelenom webe je vlavo dolu "Odpovedať" a v konkrétnom príspevku aj možnosť "Citovať". Pri citácii je dobré ak viem vybrať len časť ktorú chcem citovať - na ktorú reagujem. Na iných weboch sú na zbytočnú citáciu dosť háklivý.

Nemusí to byť hotové dnes ani zajtra, to nikto nechce

Ja nemám problém priložiť ruku k dielu, ale toto sú veci do ktorých nevidím. Tu reálne hrozí to čomu sa chcú všade vyvarovať, lebo kliknutím na tlačítko odpovedať , by každý jeden prispievatel citoval príspevok na ním, a to len sami sebe si pridávate prácu navyše

ivanko: veci, ktore sa kazdy rok dorábajú na webe sa diskutuju interne hlavne medzi clenmi OZ, neclenovia potom maju priestor na vyjadrenie v tomto vlakne, ale asi ta nepotesim, pokial ocakavas nejake zmeny hned, ako napises svoju individualnu poziadavku smile

takze v prvom rade tomu treba dat cas, ako sa k tomu vyjadri minimalne par ostatnych ucastnikov fora, a potom sa moze robit nejaky sumar, ci je potrebna uprava jednotlivych bodov, ktore sa tento rok dorabali

pokial chces prilozit aktivne ruku k dielu a hlavne chces do veci vidiet, staci vyplnit prihlasku smilesmile

28.11.2012 07:43

Re: Pripomienky ku www stránke

S radosťou a poďakovaním potvrdzujem úspešné odstránenie bugu a funkčnosť pridávania galérií. Ešte raz obrovská vďaka!!!! Jozzy

28.11.2012 19:11
MKo
avatar

Re: Pripomienky ku www stránke

Drobny navrh k citaciam: bolo by asi dobre, ak by linka "reagovať" pod poslednym prispevkom ignorovala pravidlo vlozenia citacie daneho prispevku. Jednoducho by sa po kliknuti spravala ako linka "Nový príspevok". Ludi to zvadza na kliknutie smile

17.01.2013 21:54

Re: Pripomienky ku www stránke

asi mas pravdu, takze aj toto by bolo riesenie alebo skusim zistit, ze ci sa to neda nastavit v systeme tak, ze pod poslednym prispevkom by moznost "reagovat" proste nebola ... takze doladime smile

17.01.2013 23:01
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101