Diskusné fórum

kolisanie otacok na volnobehu diky odfukovaciemu Blowu :(

Autor Správy

Re: kolisanie otacok na volnobehu diky odfukovaciemu Blowu :(

na to servo sa uz chystam, nie tak davno som menil pumpu kus za kus, no necakal som ze bude hned tiect, budem ju musiet znovu vytiahnut a pretesnit silikonom, len to chce nejaky volny cas...

vraj mi tiez dost citit nespaleny benzin z vyfuku...

27.05.2012 09:53

Re: kolisanie otacok na volnobehu diky odfukovaciemu Blowu :(

zdar,

tak sa mi konecne podarilo odstranit kolisave otacky motora s neorigo BLOW Ventilom BAILEY

ako pricinu kolisiania otacok by som uviedol, nespravne nainstalovany BOV, som rad ze nakoniec s tym nebudem musiet ist na diagnostiku a riesit nejake zavaznejsie problemy v motore, a ze to v podstate bola uplna blbost, jak to zatial vyzera...

motor mi prestal skapinat a kolisat akonahle som z pavuka odstranil tu ciernu gumenu zaslepku, chcem sa ale spytat odkial to ma do pavuka nasavat vzduch, zrejme tam miesto tej zaslpeky treba viest hadicu len neviem presne odkial, kto vie, prosim poradte...

dik

zaslepene sanie

zaslepene sanie

uvolnene sanie

uvolnene sanie

08.06.2012 18:31

Re: kolisanie otacok na volnobehu diky odfukovaciemu Blowu :(

Ta zaslepka tam ale ma byt...je to len nepouzitý výstup.Cize musis hladat chybu inde

08.06.2012 20:57

Re: kolisanie otacok na volnobehu diky odfukovaciemu Blowu :(

skutocne?

pri niektorych autach som si vsimol ze je odtial vyvedena hadicka, len neviem presne kam ju zapojit, zrejme niekde za vzduchovy filter asi...

inak je zaujimave ze to skapina a kolise ked tam zaslepka je, bez nej drzi otacky velmi pekne,

nasial som na nete fotku motora EJ20 s rovnakym BAILEY blowom a zaslepka tam nieje, ale vyvedena hadica niekde smerom k filtru vzduchovamu...

tak teraz budte mudry a radte subaraci....

nieje zaslepena

nieje zaslepena

09.06.2012 06:28
555
avatar

Re: kolisanie otacok na volnobehu diky odfukovaciemu Blowu :(

Skutocne, EU/USA verzie maju na sani tu zaslepku z fabriky, JPN verzie ten vystup vobec nemaju.

Na volnobehu je seriovy bov pootvoreny a vyfukuje von cez vystup vzduch. To sposobuje vysoku obhatost a rozhadzany volnobeh. Staci upchat ten vystup a je vsetko ok. Prave vcera som sa stym hral koli vymene intercooleru. MAF odvazi vzduch, ktory potom unikne cez ten bov a vysledkom je vysoka davka paliva. Ano je tam podtlak, ale v pulzoch, presne z tohto dovodu netesne vyfukove zvody prisavaju vzduch.

Akurat, ze toto je zdanlivo v rozpore s tym, co pises ty :) Tu hadicku by som teda skusil zapojit niekam medzi filter a vstup do turba. Tam je vzduch odmerany a filtrovany a je dost mozne, ze tym upravis volnobeh, ako chces.

09.06.2012 12:57
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101