Diskusné fórum

BT audio

Autor Správy

Re: BT audio

ja to vidim tak, ze by si sa mal vratit do doby kamennej - tam ta nebudu otravovat ziadne androidy, dizle, lambda sondy a neviem co este vsetko smile<br> no skus reklamovat nakupenu vec cez ebay - hlavne ked predavajuci subjekt je z ciny,ze ano smile + 7 dni na vratenie produktu - to je absolutne porovnatelne s dvomi rokmi v ramci standartnej zaruky EU... kokos, s kade ty covece chodis na tie tvoje porovnania smile <br> no v kazdom pripade premyslam nad clarionom - cenovo to je rovnake, a tusim android je aj tam (nie vsetky modely). cakam na relevantnu informaciu o funkcnosti, nie babske dohady o nefungujucom androide zapricinujucim rychle vybitie baterie smile

25.03.2015 19:15

Re: BT audio

Brano nehnevaj sa na mna ale bavíme sa tu o tovare ktorý ja nazývam čínsky hnoj... A nepochopím ako si to niekto za také groše môže kúpiť. A už vôbec ako niekto nad tým môže len uvažovať. Aj ten Clarion je možno čína, ale trochu iný level.

Ten Road Runner či ako sa to volalo vlastne ako výrobca ani neexistuje, on nemá žiaden web kde prezentuje svoje produkty a tým to pre mna hasne, to je presne ten druh tovaru, pre ktorý platí - nie som tak bohatý aby som si kupoval lacné veci. Ty tiež nenosíš tenisky "Aiddai" a tiež nejazdíš motorkou "Ling-long" miesto Triumphu

Inak pri 7 dnoch na vrátenie tovaru pri objednávke cez internet som samozrejme myslel vrátenie toho nepodarku na ktorý si dal ty sám odkaz...

25.03.2015 20:16

Re: BT audio

  • no, ak ti nie je dobry ani Clarion (chudaci zakaznici v mercedese, infinity a dalsich podradnych znaciek,kde maju OEM Clarion), tak potom predpokladam, ze ty mas vo svojom aute minimalne pozlatenu Prada navigaciu s 5D kinom. vazne, daj tip na nieco kvalitne, dam si poradit.
  • nepostrehol si, ze ty (pokial nie si zivnostnik) nemozes pri kupe navigacie od TSS uplatnit 7 dnovu lehotu, lebo to je velkoobchodny predaj a teda by ti to ani nepredali smile to len na okraj. TSS je spolahlivy subjekt a zrejme sa mu aj dari.
  • to,ze vyrobca nema ani web stranku nehovori o spolocnosti absolutne nic. dovod je jednoduchy, je to tkzv privatny subdodavatel, ktory vyraba pre svetove znacky a je zaviazany tvrdymi marketingovymi pravidlami (vysvetlovat ti ich nebudem). pred 10timi rokmi by si si to iste myslel o foxconne, ti tiez boli "behind the scene". a pritom vyrabali od apple,cez sony az neviem po koho. takychto prikladov ti dam XY.
  • ja rozumiem kam mieris, dokazem pochopit tvoje spravodlive rozhorcenie ohladne cinskych vyrobkov. ale ja som clovek, ktory nema rad JPP zvasty a nejake vseobecne klise ako "cinsky hnoj" . napis fakty (ak ich poznas), povedz mi kto taku navigaciu ma a je nespokojny/spokojny - potom ti budem vdacny za korektne informacie.
25.03.2015 21:45

Re: BT audio

Ja o voze ty o koze a stále dookola. Nápočne som spomenul že Clarion je koniec koncov možno tiež čína lebo som mal tušáka že si budeš chcieť rypnúť a ty to zasa otočíš tak ako potrebuješ

Nikde som nenapísal že Clarion je šmejd, iba to že je vyrobený tiež možno v číne, akurát je to trochu iný LEVEL kvality !!!

Clarion má oficialny web, má po svete oficialne zastupenie, má oficialne servisné strediská a tiež možno napríklad spätnú podporu upgrade firmware od výrobcu

Čo z toho má to radio od TSS Multimedia ? Nič... Teoretickú záruku 2 roky, ktorú pri poruche kludne zvalia na neodbornú montáž.

A najviac sa mi páči poznámka pri produkte : * Aj napriek vysokej citlivosti radio tuneru nie je možné porovnávať príjem signálu s originálnym autorádiom. Otázka je čo ešte všetko zabudli spomenúť (nekvalitný zvuk, display na ktorý nie je poriadne vidieť, atd atd...)

Chceš skúsenosti ? Od koho ? Od toho čo za to vyvalil groše a zistil že to je šmejd a obratom to predáva cez bazoš ? Ten bude len chváliť. Ako som napísal skôr - tento módny trend autorádií tu nejaký piatok je a žiadna hitparáda sa nekonala, už z toho mnohým dávno vychladla hlava, toto tak ešte môže fičať medzi puberťákmi na tuningovom klube kde sa onanuje nad vytunenými Feliciami a takýmto autorádiom si tam dvihneš ego

26.03.2015 15:01

Re: BT audio

uz prosim ta prestan s recami vyrasteneho siedmaka. ak poznas niekoho, kto taketo nieco ma, tak mi daj vediet. normalne ta prosim o pomoc pri hladani informaci, chapeme sa? a ak nemas co k tomu dodat, tak bude lepsie ak nebudes hovorit nic resp. by si nas mohol informovat viac o tom, ake skvosty to ty pouzivas. nic nie je pre teba dobre, vsetko je naprt, nebezpecenstvo ciha s kazdej strany, tak ja potom neviem ake instrumenty ty pouzivas. my plebejci sme bohuzial odsudeni pouzivat (pre teba) nehodne technologie smile

jo, o tej nizsej kvalite prijmu radioveho signalu. to je pisane de facto na kazdom jednom aftermarket produkte - pravdepodobne nevies preco,tak ti to vysvetlim. ide o to, ze OEM radia maju nastavene vstupy (teraz sa bavime o antene) na ich specificke vlastnosti (napajanie zosilnovaca, odporova charakteristika bla bla bla). cize nikto (ani pioneer to nevie, lebo to mam napisane v ich specifikaciach od multimedia,ktore som onehda dal do predchadzajuceho festera) nevie zarucit, ze intenzita resp kvalita vystupu bude porovnatelna. hai capito? smile

26.03.2015 15:10

Re: BT audio

Chlapi, nechcete si radsej tresnut po papuly a potom ist spolu na drink (slovom pat)?smile

28.03.2015 20:23
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101