Diskusné fórum

Valna hromada OZ SSK

Autor Správy

Re: Valna hromada OZ SSK

Žiaľ, trafili ste sa do termínu, kedy mám povinnú jazdu s firmou, dávno vopred zaplatené, a návrat predpokladám po polnoci, čo bude už dávno po Valnej hromade. A ako tak čítam, tak snáď z tohto všetkého nezostane len hromada...

09.10.2015 20:40

Re: Valna hromada OZ SSK

ja dufam ze sa podari auto je uz doma len ci vsetko sadne jak ma. Tiez by nemuseli byt dve akcie po sebe na západnej hranicismile

09.10.2015 21:09

Re: Valna hromada OZ SSK

Je možné, že budem pracovne v Macedónsku. Ak sa zadarí, prídem.

12.10.2015 10:22

Re: Valna hromada OZ SSK

no priatelia<br> poviem to takto jednoducho. som mimoriadne zhnuseny s toho, ako Vam zalezi na klube. pouzil by som aj ostrejsie slova, ale kedze som to tak trochu ocakaval, tak sa radsej nebudem tvarit prilis prekvapene. smilesmilesmile<br> ak nemate zaujem o to, co sa bude diat najblizsie dva roky v tomto klube, nech sa paci. zariadime sa podla toho.<br> smilesmilesmile

16.10.2015 08:56

Re: Valna hromada OZ SSK

stabilni clenovia, ktori stali aj pri zrode klubu tiez nejako chybaju v zozname prihlasenych smile

Dufam, ze sa to este zmeni, inak tu po nas toho vela nezostane...

16.10.2015 12:56

Re: Valna hromada OZ SSK

No, keďže sa okolnosti vyvíjajú tak ako by sme si najmenej priali tak sa bohužiaľ musím ospravedlniť. Budúci týždeň zasa nemocnica a operácia, celkový vývoj je na <>ču, budú vyberať dáke mŕtve kosti z nohy a dúfam že to tu skončí a nebudú má skracovať smile Viem ze do VH je ešte mesiac, ale v tom čase aby toho nebolo málo odošlem mamu do Ružinovskej na operáciu pruhu, takže času bude veľmi málo. Pôvodne som chcel urobiť prepad a ukázať sa aspoň na večer na otočku ale neverím že sa to podarí. Možno motyka vystrelí ale, skôr nie smile

16.10.2015 22:59

Re: Valna hromada OZ SSK

Dusko, ako vždy ti budeme držať palce! Nech to všetko dobre dopadne a žiadny hovorový scenár nebude nasledovať. Aj keď už si si toho prežil dosť. Každopádne sme radi, že si plánoval prísť. Ale neohrozuj svoje zdravie, je to presnejšie. Na valnej nás bude dosť. Neprihláseni stále kukajú do kalendára či stíhajú či nie smile, ale oni to všetci nakoniec stihnú smile. Takže Dusko, všetko ok a stretneme sa potom na Javorine smile

17.10.2015 07:28

Re: Valna hromada OZ SSK

Lucka, teší ma ze klub súcíti so mnou a nesmierne si to vážim. Každopádne keď zvládnem 3x do týždňa odšoférovat BA a z5 tak na Rudno to nieje o nič ďalej.<br> Je pravda ze neviem ako dopadne operácia a či to bude konečné štádium alebo bude treba viac skrátiť,....

17.10.2015 12:48

Re: Valna hromada OZ SSK

Toto je seriozna vec Diskutovet kto ma ake tanecky , na to tu nie je priestor Podľa mňa sa treba zacat vyjadrovať konkrétne co treba zmeniť Aby sa vyjasnil okruh konkretntych tem , nech sa zbavime v predstihu balastu.podľa mňa sú najdôležitejšie zrazy. Tie sa musia dostať na vyššiu úroveň.to nepojde bez vyššej investicie.s tým suvisi vyska členského a poplatok pre neclenov na zrazoch . Toto treba nastaviť tak aby bolo vyhodnejsie byt clenom klubu ako byt neclenom. Program a organizácia musia byt lakave,klub musí byt pripravený že prídu na zraz nový ľudia , tých musí niekto podchytiť, dat im program klubu , uviesť do kolektívu , ponúknuť clenstvo, za horúca, usadiť nakrmit atd. Prišiel som medzi vás nedávno preto si ešte pamatam co by sa dalo zmeniť. Tiež si myslím že neni komu co vyčítať, vždy urobil kto mohol co mohol.z hovna byc neupleties , a nememu decku ani vlastna mater nerozumie. Tak pome!!! Ale seriozne.

19.10.2015 02:55

Re: Valna hromada OZ SSK

ahojte, martin celkom dobre vystihol to co sa snazim uz dhlsie naformulovat v hlave, k tomu asi este:

  • volny program VH je naprd, pretoze takmer nikto nema presnu predstavu o tom, co sa tam ma riesit, preto mozno aj laxny pristup clenov z dalej /vychod/ alebo neclenov

  • zaujem o VH byt moze a predseda nemusi byt zhnuseny, len zatial je to podla mna pre vacsiunu ludi termin este dost daleko na to, aby vedeli ci naozaj budu alebo nebudu mat cas, su taki ktori si cas zadeluju sami, nad niektorymi bdie vyssia moc

  • ludia nevedia co sa moze stat, ak na VH bude ludi malo, takisto bude malo napadov a cele sa to posle do kytek ako predseda pisal /nebudu zrazy, nebude web,.../, ja tiez netusim co vsetko sa moze stat, ale Brano by mozne scenare /dobre aj zle/ aj s dosledkami mohol strucne popisat presnejsie uz vopred, a o com vsetkom sa bude-musi hlasovat /myslim ze to vyplyva zo stanov, ktore si asi malokto precital/

  • tak ako pise martin, viac veci by sa tu mohlo rozobrat este pred VH a aj neclenovia /prezeraci webu/ by mozno zvazili, ci si radsej nezaplatit aj na tento rok este clenske a isli by predsa aj oni na VH, aby mohli este na VH zahlasovat aj oni a zabranit tak moznemu zaniku klubu a zrejme aj webu /mam pocit z diskusie cez buducnost klubu po VH je binarna, bude-nebude/

  • to co napisal martin o zrazoch je pravda, treba to riesit, jedno je iste ako som si vsimol na zrazoch, deti je pomaly viac ako dospelakov a to je asi aj dovod, preco nie je velmi cas na mimopracovno a mimorodinne zalezitosti /vidim to na sebe/, chcelo by to mladych, bezdetnych alebo ludi s dospelymi detmi /z 1900 pouzivatelov by sa 10 takych najst mohlo/, ktori maju "gule", kontakty, napady a dostatok casu na sebarealizaciu prostrednictvom SKK a tento web bude patrit medzi najlepsie subaru kluby na slovensku

tymto vyzyvam vsetkych clenov aj neclenov, ktorym co len trochu zalezi na klube, webe, zrazoch, ... aby pisali svoje napady k zrazom, webu bez ohladu na to aka sialena sa im ich myslienka pozdava sem do diskusie, aby sa snazili si najst cas na ucast na VH, vsetci budete vitani a vypocuti

vyzera to asi ako agitka, ale ked ja nechcem, aby sa to skoncilo zle

mx.

19.10.2015 14:09
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101