Diskusné fórum

Valna hromada OZ SSK

Autor Správy

Re: Valna hromada OZ SSK

a to si musis robit prdel Boris! v piatok urcite do ZA neprides, jedine tak v sobotu rano. a teda, pokial nemas v sobotu birmovku, tak ti pisem velke Acko ako absencia

10.11.2015 20:37

Re: Valna hromada OZ SSK

Bohužiaľ,musím byť v sobotu rano o 9.00 v TN a to mi ešte treba naložiť matku mojich deti v ZA. Máme rodicko. Ak zostanem, neverím, ze o 7.00 vystartujem.

10.11.2015 20:58

Re: Valna hromada OZ SSK

Btw, veľmi mi na klube a klubistoch záleží, no decká su priorita.

10.11.2015 21:00

Re: Valna hromada OZ SSK

ehm, to s tymi rakusakmi ma netesi, lebo som to chcel spojit s rodinnym vyletom ze zoberem aj gabcu a decka ... ale neviem to naisto ako to vyjde, to znamena, ze som chcel ubytko riesit na mieste - ci uz len pre mna alebo pre celu hybcovic family :(

ale nejako to vymyslime ze ano, ako povedal svojho casu jeden nas "svetoznamy" politik ... "kde je vôľa, tam je aj cesta" smile smilesmile

10.11.2015 21:44

Re: Valna hromada OZ SSK

tak som sa pochlapil a apartmanik uz je zarezervovany a prideme aj s deckami ... nech sa počľapú v bazéne, ked ho uz tam maju smile

čo ostatní? šup šup registrovať sa povinne smilesmilesmilesmilesmile

11.11.2015 08:58

Re: Valna hromada OZ SSK

Uz som sa regol. Len teta/slecna na recepcii mi nevedela povedat, ako to bude s vecerou na VH, a pripadne aj s ranajkami. Takze aj ranajky mam zarezervovane :-P

14.11.2015 21:21

Re: Valna hromada OZ SSK

ako to bude s vecerou a ranajkami moze dat kompetentne info len predseda smile ale...pozeram pocasie a v piatok v noci ma sneziiitsmile...bude snad bielooo smile...ako spominame nostalgicky na krasne biele sobotne rano na Polane smilesmilesmile

18.11.2015 14:40

Re: Valna hromada OZ SSK

Mne je to ľúto ale už viem že sa nezúčastním. Rozhodnite tak ako treba, ja bohužiaľ nemám ani známych, kontakty, skúsenosti a podobné potrebné predispozície na výkonnú funkciu. Ale ak môžem tak aspoň takto: - akcie ktoré sa organizovali za krátku dobu čo som členom boli realizované v západnej časti(ak nepočítam Braňovu( KE , Tatry) a poslednú akciu v Brezne) skúsme to posunúť viac do stredu aby to mali všetci rovnako ďaleko, alebo spravme rotáciu akcií po celom slovensku(mne napr. nevadí ísť hocikde keď sa nepokazí auto alebo je čas, ale niektorí s tým môžu mať problém) - čo tak nejaká spolupráca so subaru klubmi okolitých krajín napr HU,PL CZE? skúšalo sa niečo take?

A trošku off topic nejde niekto z PO alebo KE aby mi doniesol preukaz( teda ak je hotový) dajte vedieť. Vďaka. Želám plodný večer a pevnú ruku pri hlasovaní. smilesmile

18.11.2015 19:11

Re: Valna hromada OZ SSK

smile Má snežiť?? :-O Tak potom kašlem na večeru, ideme sa voziť po VH smile Dúfam, že stihnem prísť načas, hoci nie som členom. V piatok ráno mám namierené do JRT-čka cez BB, kde by som mal skončiť do obeda, a potom rovno do N.Rudna. Náhodou nepôjde niekto z okolia RK na VH, že by som sa pridal?

Pokiaľ sa môžem ponúknuť, rád pretlmočím južným susedom do klubu alebo na FB. Stačí mi do správy napísať požadovaný text.

18.11.2015 20:29

Re: Valna hromada OZ SSK

sosko, ja idem z PP cez vrutky, ale az poobede ... o pol stvrtej vyrazam z popradu, to ti je asi uz neskoro čéče smile

ak ma kua snežiť, to aby som išiel do puče v piatok ráno prezuť ty voe smile

18.11.2015 22:31
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101