Diskusné fórum

Cabajka V. - Relax zona

Autor Správy

Re: Cabajka V. - Relax zona

Dakujem priatelia za výbornú spoločnosť no najme Ondrovi za organizaciu, prípravu a hlavne za štedrý dar od od neho - PRASA! smile

19.06.2016 18:28

Re: Cabajka V. - Relax zona

Priatelia, dakujeme za prijemne okamihy s Vami a Ondrovi za organizaciu tejto tradicne uzasnej akcie !!!

19.06.2016 21:56

Re: Cabajka V. - Relax zona

Ďakujeme aj my Ondrovi za super víkend. Konečne vykupany dosytosti... Už do Vianoc sa nemusíme umývať smile To prasa bolo fantastické, iba kosti ostali... Podaktorym smile

No a ja som vyfasovala parádne veci, ale som ochotná ich odovzdať majiteľom, sú mi malé smile.

P.S.len pre zaujímavosť, na tomto zraze bolo 25 deti a 40 dospelých

smile

Bunda veľkosť 122

Bunda veľkosť 122

Nike bunda veľkosť 128

Nike bunda veľkosť 128

Nike čierna šiltovka

Nike čierna šiltovka

Finmark sivá šiltovka

Finmark sivá šiltovka

Detské modré okuliare

Detské modré okuliare

19.06.2016 22:49

Re: Cabajka V. - Relax zona

:/ potichu zavidime, verim ze ste si to uzili.. :D

20.06.2016 08:20

Re: Cabajka V. - Relax zona

Super akcia, ďakujeme smile

20.06.2016 08:26

Re: Cabajka V. - Relax zona

Ondro ďakujeme, bolo tradične super smile

20.06.2016 09:02

Re: Cabajka V. - Relax zona

Ondrík, ďakujeme aj my za tradične skvelú akciu. Užili sme si to a aj počasie si parádne vybavil!!! smilesmilesmile

20.06.2016 12:03

Re: Cabajka V. - Relax zona

Drabka, len zo zvedavosti- to "zrazovné" bolo za čo? To už bude teraz na každom zraze takýto poplatok? A čo sa stalo s tým gulášom???

20.06.2016 12:19

Re: Cabajka V. - Relax zona

Gabika, zrazovne, bolo len pekne povedané "stravné, respektíve večerne" cabajka a hurky,ktoré sa konzumovali piatok a sobotu večer . Z neba nespadli samé pečene :). Iba to prasiatko padlo z neba /čiže od ondra :)/.

Čo a kde sa koľko bude platiť, záleží od organizátorov, aké náklady majú so zrazom. OZ sa bude vždy nejakou čiastkou podieľať na financovaní, ale nemôže platiť všetko. Teraz sme ako OZ prispeli na plavbu loďou.

Teraz je priorita financovanie nového webu.

smile

Guláš som aj ja postrsdala, no ja nie som organizátor, takže neviem kto nám ho zjedol smilesmile

20.06.2016 13:38

Re: Cabajka V. - Relax zona

Lucka, to napisala uplne presne a vystizne. Ak by som mal nieco napisat, tak sa budem len opakovat. Zial, zrazovne bude potrebne vyberat, ak bude zraz spojeny s vacsimi vydavkami, inak sa to zial zafinancovat neda, kedze sponzora na klobasky a hurky asi nezozenieme. Ak niekto o nejakom vie, tak sup s nim sem smile Hlavnym a jedinym organizatorom zrazu bol Ondro a tymto sa mu chcem velmi podakovat za zjavne vydarenu akciu, tak ale to nas nikoho uz neprekvapuje smile. Podla fotiek muselo byt naozaj super smilesmile To, ze bolo zopar veci, ktore neboli dokonale si myslim, ze nie je az tak podstatne. Na druhej strane aspon vieme, na co si dat v buducnosti pozor. Velmi rad by som otvoril diskusiu na temu zrazy a akcie na najblizsej valnej hromade. Nastavit pravidla, aby kazdemu bolo jasne s cim moze ratat, ak chce zorganizovat zraz, na druhej strane aj ucastnici zrazu aby vedeli, kam ide ich zrazovne, preco ma zmysel byt clenom OZ, teda clenom, ktory si zaplati aj rocny clensky prispevok. Uz sa tesim na dalsi, tentoraz 8. Letny klubovy zraz! smilesmilesmilesmile

21.06.2016 11:19
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101