Diskusné fórum

Cabajka V. - Relax zona

Autor Správy

Re: Cabajka V. - Relax zona

Caute, tak aj ja sa pripajam k podakovaniu vsetkym, co mali v tejto vydarenej akcii prsty. Neviem ako ostatnym, ale nam sa pacilo. Odchadzali sme ako posledne auto... Pridal som fotky do galerie este aj z mobilu, pre tych co nemohli byt s nami, aby vedeli ako nam bolo fajn. O rok dovidenia priatelia... 2MLH

21.06.2016 21:51

Re: Cabajka V. - Relax zona

Priatelia,dovolte mi,aby som sa podakoval všetkým zučastneným a všetkým,ktorým sa zraz páčil a vyjadrili to tu v diskusii.

Myslím tiež,že to bol vydarený víkend najma pre detičky,ktoré sa zučastnili v hojnom počte,kedže počasie bolo na jedničku,až na tie neštastné komáre smile

Najprv som nechcel reagovat na niektoré príspevky,ale mi to nedá,kedže organizátor nedokáže všetko ovplyvnit.Ano organizátor sa rozhodol zaviest učastnícky poplatok na klobásy a hurky,presne tak ako je napísané v popise zrazu a zároven poskytnut aj lahodkusmile-prasiatko,stým,že prebytok so zrazovného miniene na Hiltope,kde som avizoval obed.Zároven som vybavil plavbu lodou cez wellness a dostal som aj ponuku na guláš.Vedenie klubu odmietlo financovat plavbu pre všetkých zučastnených a bez mojho vedomia upravili podmienky v popise zrazu a zároven aj financovanie gulášu/Lucka to je informácia pre Teba,že prečo nebol guláš v prístavesmile/dovod-nedostatok financí-čo som ja v podstate akceptoval a preto som požiadal Lucku aby ona režírovala všetky výbery s tým,že mi aspon ulahčí prácu. Myslím však,že chýbajuci guláš nezatienil tuto akciu a všetci sme sa cítili skvelo za čo všetkým dakujem.smile

22.06.2016 11:53
Posledné príspevky
Re: Ostatne modely - otazky a rady pred kupou 30.04.2024  sugmav
Re: Zaujimavá e-kniha 30.04.2024  sugmav
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3397
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26192
Články: 150
Zrazy: 101