Diskusné fórum

Outback - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Zrejme ty co maju H6-tku a rozmyslaju,tak si ju chrania ako "oko v hlave" lebo tie nove su uz len sroty‎. Takze si trebu kupit este jedno do rezervy a  potom si ho skladat ‎smile

22.11.2016 23:02

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Ahojte:) Mali by sme záujem o tento kus, bol dovezený z USA do nemecka a následne na Slovensko. https://www.autobazar.eu/subaru-outback-36r-lpg-id9466593.html Čo na to hovoríte? Dakujem za vsetky rady :)

27.12.2016 11:52

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Zdar. Z fotiek tazko sudit. Treba to vziat k janigovi nech to chlapci omrknu a hned budes mudrejsi. Az tak daleko to z martina nie je.

27.12.2016 20:02

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Ahoj,

no kedže je to na plyn tak treba rátať s drahším servisom, kvôli častejšiemu nastavovaniu vôle ventilov. Mne JRT povedali, že tieto motory v žiadnom prípade nie na plyn. Ideálna je staršia verzia 2.5.

28.12.2016 11:58

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Ďakujem chlapci...tak potom ani tie nové 2,5l nie su vhodne na plyn...škoda s tým nastavovaním ventilov, ináč by to bolo ideálne auto :(smilesmilesmile

02.01.2017 09:47

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

No ono netreba to brať zase tak kriticky. Ani moje Lego to nemá ideálne, pretože sa ventily nastavujú pomocou výmeny podložiek, čiže nastavovanie ventilov je drahšie ako pri 2.5. Malo by sa to kontrolovať každých 30000km. Ja to mám za sebou a uvidim o 30000 v akom je to stave, či bude treba zase nastaviť, ale aj tak je tam úspora pri LPG ako keby som jazdil, len na benzin.

Inak ten istý predajca teraz predáva tento kúsok a tento motor by mal byť na plyn vhodnejší. Nebol sa na tento kúsok niekto pozrieť?

https://www.autobazar.eu/subaru-outback-25-cvt-lpg-id9640868.html

02.01.2017 12:18

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Krchac, nie tak davno som pokukoval po Outbackoch, ten v linku som nazivo sice nevidel, ale dovolim si tvrdit, ze je zlozeny minimalne z dvoch Outbackov... ( repaired damage )

Je to US verzia ( auto1 ), ale budiky (alebo celu palubku) uz ma EU ( auto2 ), a k tomu takuto farebnu kombinaciu interieru som este nevidel - sedacky su komplet cierne.

Spodky( plasty okolo sedakov ) by mali byt bezove, rovnako ako spodky dveri ( pod opierkami ruk )... co ale neznamena, ze to tak naozaj soudruzi v jues nevyskladali smile

A tiez to neznamena, ze je auto zle, ale ja osobne by som donho nesiel ... smile

02.01.2017 19:53

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Hmm zaujímavý postreh. Ak je to ako hovoríš tak sa na tom aute niekto riadne prerobí.

03.01.2017 20:43

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Ahojte

Uz davno som pozeral po Subaru ale akosi som sa nechal presvedcit ze to nebude zrovna spravne auto pre mna. Nakoniec som kupil to co som vobec nechcel (citroen c5 combi/2010-180000km) Auto slape,vrazil som do neho kopec penazi-brzdy,filtre,FAP-vycistenie,cerpadlo atd... auto je teraz v top stave ale chcem ho predat a pokukujem po

https://www.autobazar.eu/subaru-outback-20-d-comfort-id9615240.html

Alebo

https://www.autobazar.eu/subaru-outback-20-d-comfort-id9529707.html

Skuste mi povedat vase nazory na tieto dve vozidla. Bojim sa toho ze zase kupim diesel a zase budem vrazat peniaze do opravy a vycistenie DPF alebo kupa noveho a potobne veci ako EGR,regulatory paliva, cerpadla, trysky atd... Denne najazdim do prace a spat cca 60km 70% rychlostou 90km/hod. zbytok 50km/hod. Rocne najazdim od 20000-30000km. Oplati sa mi subaru diesel. Rozpocet je max 12000 eciek. Alebo hladat benzinove auto. Este pokukujem po medvedovi E kombi. Za rady a nazory dakujem

06.01.2017 13:39

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Caute pani, idem si kupovat auto preferovatelne subaru outback alebo legacy, preliezol som to tu cele a tak detailne ako mi povolila moja momentalna mentalna sila.

A mam par otazok,

Na niektorych forach som sa docital ze subaru nebrzdi az tak dobre ako nemecke znacky, a ked som pozeral mobile.de tak tam bolo dost aut ktore mali tuknuty predok Mam zaujem o 2,5 nejake postrehy skusenosti o sile brzd? Obcas idem na vilety do horskych oblasti, kde je les ale aj dlha rovna cesta, a stretavam sa s laňami zrejme moslimskeho vyznania

Aky je rozdiel medzi motormi Dohc a Sohc v servisovani a cene servisu? Ak tomu riadne rozumiem tak do roku 2009 boli SOHC a od roku 2010 DOHC

Plus aky je dobri system na lpg?

Chcem to prerobit na plyn, fajnsmekr asi zagula ocami, ale najazdim rocne cca 40 000-jednoducha matematika

plus, viete mi povedat aky je rozdiel medzi subaru dovezenym z USA a tym europskym? Na nete je ich viac a hlavne v Litve, za rozumne ceny zda sa.. Otazka ktoru mam je ze ci sa to oplati kupit a ze ci potom nebudem mat atyp na ktory sa tazko zhanaju nahradne dieli.

13.01.2017 15:39
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101