Diskusné fórum

Outback - otazky a rady pred kupou

Autor Správy

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

po dlhom hladani a rozhodovani mam naladu vycestovat do nemecka za tymto kuskom nejake nazory a postrehy ? trošku ma metie ta farba nakolko som viac kusov v tejto zelenej este nevidel, alebo netreba za tym hladať nič viac .. dakujem http://suchen.mobile.de/auto-inserat/subaru-outback-outback-2-5i-lineartronic-trend-dingolfing/239942591.html

27.02.2017 20:34

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Vyzera pekne, ale je to US verzia...

27.02.2017 21:04

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

s tou US verziou počitam a asi sa mi aj viac pači ako EU snad teda tam nebude nič specialne rozdielne v tych verziach :)

28.02.2017 16:45

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Reakcia na príspevok od používateľa pazdi:

27.02.2017 20:34

po dlhom hladani a rozhodovani mam naladu vycestovat do nemecka za tymto kuskom nejake nazory a postrehy ? trošku ma metie ta farba nakolko som viac kusov v tejto zelenej este nevidel, alebo netreba za tym hladať nič viac .. dakujem http://suchen.mobile.de/auto-inserat/subaru-outback-outback-2-5i-lineartronic-trend-dingolfing/239942591.html

na to ze je to 1/2013 a benzin je cena podla mna podozrivo nizka, bol by som asi dost opatrny

28.02.2017 17:46

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

zil00011 vedel by si poradiť takto na dialku načo sa hlavne zamerat teda kde by mohlo byt vidno že tam niečo nehra? cez telefon sa majitel ,,tvaril" seriozne tak neviem

28.02.2017 18:31

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

dal som do filtra 2012-2013 http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortOrder=DESCENDING&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&minFirstRegistrationDate=2012-01-01&maxFirstRegistrationDate=2013-12-31&makeModelVariant1.makeId=23500&makeModelVariant1.modelId=13&ambitCountry=DE&maxPowerAsArray=KW&minPowerAsArray=KW

a aj ceny dieslov za 2012 sa pohybuju od 18k hore

moze to byt aj kupa roka :), ale skor by som bol pesimisticky/opatrny, ze tam cosi bude

urcite ale riadne otestovat, neviem ci sa tu kdesi nachadza daky sumar, ze na co vsetko si dat pozor a co vyskusat, mozno by stalo zato mat temu cisto len na veci ktore treba vyskusat pri kupe jazdeneho, zacnem tu uvidime co na to ostatny

  • prudke zrychlenie (plyn na podlahu) na D
  • prudke zrychlenie (plyn na podlahu) na M cez vsetky stupne
  • jemne zrychlenie na D
  • jemne zrychlenie na M cez vsetky stupne
  • spomanlenie bez plynu az na volnobeh
  • jemne brzdenie
  • prudke brzdenie
  • jazda na roznych rychlostiach (10km/h, 20, 30... 140?)
  • jazda s tempomatom na roznych rychlostiach (10km/h, 20, 30... 140?)
  • v pripade LPG vyskusat vsetko znova na LPG
  • dat si namahu najst si hrbolatu cestu na vyskusanie (mozno aj pomocou googla)
  • vola riadenia
  • elektricka rucna brzda
  • asistent rozjazdu do kopca
  • svetla, dialkove, predne a zadne hmlovky, cuvacie svetla, smerovky
  • svetla v interiery - v strede nad vodicom/spolujazdcom, v priehradne, nad zadnym radom sedadiel, kufor, predne dvere zo spodu, slnecna clona spolujazdca
  • klimatiziacia/vetranie v kazdej zone (cvakanie za budikmi, hlucnost ventilatora), rozne rezimy
  • vyhrievanie sedadiel
  • elektricke nastavenie sedadla/diel v kazdom smere (pripadne aj pamat)
  • stresne okno
  • sklapanie spatakov
  • strierace/dazdovy sensor (pouzit rozprasovat)
  • multimedia/repraky(balance/fade/bass/treble)
  • zabehnut do umyvarky, skontrolovat tesnenia
  • pri zdvihnutom aute - loziska, riadenie, vyfuk, pri toceni jedneho kolesa mali tusim tocit vsetky(?)
  • skontrolovat kody na sklach ci su rovnake
  • sklapanie naklapanie zadnych sedadiel (aj z kufra)

ak sa niekomu chce moze pridat dalsie veci :)

01.03.2017 10:12

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

smile Super check list, taky ani piloti nemaju smile

Auto vyzera byt cukrik, ale neskor mozu nastat nejake problemiky: neviem, ci tu bude velmi ochota podla VIN dohladat spravne suciastky, nema ostrekovace na xenony, elektrika vyzera byt ina, mozu byt problemy so schemami a furt rozmyslam, preco nie je tlacidlo el. rucnej brzdy v konzole medzi spinacmi na vyhrievanie sedaciek - tento rocnik by ho uz mal mat tam... Ibazeby ho v US prelozili neskor? smile

No ale opakujem, to su moje pocity preco by som ja nesiel do americana... za tu cenu to moze byt kauf roka smile

01.03.2017 14:35

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

check list paradny dakujem velmi pekne. v sobotu tam cestujem čo sa bude dat to sa všetko skontroluje a treba predsa len trochu verit aj na tu kupu roka.

01.03.2017 15:37

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

dočital som sa o nejakom PZEV označeni tohto konkretneho modelu nakolko moja angličtina nie je na bohovskej urovni tak som sa len dozvedel niečo o zniženi emisii .. nevie niekto k tomuto systemu povedat viac ? ... dakujem

https://www.subaru.ca/WebPage.aspx?WebSiteID=282&WebPageID=17567

01.03.2017 17:09

Re: Outback - otazky a rady pred kupou

Americka glupocina smile

Norma na emisie, v US aj to maju inac...

Daj potom vediet, ako si dopadol, drzim palce!

01.03.2017 18:08
Posledné príspevky
Re: PZP 26.04.2024  bibcabi
Re: Hrdza 23.04.2024  Ivanko
Re: Hrdza 23.04.2024  Sifon
Re: Divný zvuk z motora po výmene celej spojky 22.04.2024  AdoKrajci

Posledné články

  • Prajeme všetkým subaristom úspěšný rok 2024 a veľa šťastných kilometrov

    Autor: hybco
    Dátum: 01.01.2024

  • História SUBARU - Druhá dekáda tretieho tisícročia

    Autor: miloxko
    Dátum: 27.12.2018

  • História SUBARU - Druhá polovica prvej dekády 2000

    Autor: miloxko
    Dátum: 04.10.2018

Štatistiky
Používatelia: 3396
Členovia OZ: 27
Autá: 1245
Inzeráty: 2007
Témy fóra: 1861
Príspevky fóra: 26190
Články: 150
Zrazy: 101